duszniki

(6 wyników)
  • Ktoś z Was był i się podobało? Chcę sie wybrać na kwaterę agro, w połowie drogi do schroniska Muflon. I zastanawiam się czy to jest wysoko, bo z dzieckiem to tak trochę niewygodnie;-) właściciel mówi, że do centrum jest 15 minut spacerkiem
  • Witam! Planujemy w połowie maja wyskoczyć na tydzień w Kotlinę Kłodzką. Szukamy taniego i fajnego noclegu najlepiej w Polanicy, Kudowie lub Dusznikach. Zależy nam na placu zabaw w ogrodzie. Przejrzałam forum, ale wszystkie polecane miejsca są drogie albo bez placu zabaw. Może ktoś coś poleci. góry dziękuję!
  • Chcemy się wybrać na tydzień w tamte okolice, w lutym. 4 osoby dorosłe i 3 dzieci. Może macie jakieś sprawdzone apartamenty lub inne fajne miejsca pobytu. Będe wdzięczna za wskazówki. Pozdrawiam i czekam na odzew:)
  • szukam kwatery w rozsądnej cenie :) w formie studia rodzinnego (2 pokoje) bądź "w ostateczności" ;) dużego pokoju 3-4 osobowego - z możliwością wypożyczenia łóżeczka dziecięcego, dostęną kuchnią koniecznie z mikrofalówką proszę wszytskie osoby zadowolone z pobytu o wskazówkę w kwestii wyboru miejsca noclegowego :)
  • szukam kwatery w rozsądnej cenie :) w formie studia rodzinnego (2 pokoje) bądź "w ostateczności" ;-) dużego pokoju 3-4 osobowego - z możliwością wypożyczenia łóżeczka dziecięcego, dostęną kuchnią koniecznie z mikrofalówką proszę wszytskie osoby zadowolone z pobytu o wskazówkę w kwestii wyboru miejsca noclegowego :)
  • Zastanawiamy się nad wyjazdem na tydzień, może dwa z trzylatką gdzieś w polskie góry. Myślałam o Rabce lub Krynicy, tak żeby było gdzie pospacerować z maluchem, a i cywilizacje mieć w zasięgu wzroku :). Szukam jakiegoś sprawdzonego penjonatu z wyżywieniem, no i takiego typowo pod dzieci, czyli jakiś pokój zabaw, plac zabaw, ideałem byłoby jakieś miniprzedszkole. Oglądałam stronę polecanego tutaj Cegielskiego w Rabce, ale wygląda mi to na taki przykurzony, pereelowski kombinat :) ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się