Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      dyskryminacja

dyskryminacja

(4 wyniki)
    • Jeśli ktoś powie, że w tym kraju nie ma dyskryminacji – odszczelę! Prowadziłam firmę , płaciłam ZUS, spóźniłam się ze składkami – nie dostałam chorobowego – jak jesteś zatrudniony – pracodawca może wcale nie odprowadzać składek a chorując zasiłek dostaniesz.. Przestałam być bussnes- women- poszłam do pracy. Ciąża, zwolnienie, zasiłek a raczej jego brak no i sprawa p-ko ZUS w sądzie. Przy okazji – wiecie, że kobieta prowadząca działalność gospodarcza...
    • stara 37 - letnia asystentka/sekretarka ;-) zmobilizowana, po kilku nieprzyjemnych spotkaniach w sprawie pracy poszukuje stabilnego zatrudnienia na terenie Warszawy i okolic - Ursus, Włochy, Piastów, Pruszków. z biegłą znajomością francuskiego i komunikatywnym angielskim, z doświadczeniem na stanowisku sekretarki/asystentki oraz w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, z wysokim ilorazem intelignecji i poczuciem humoru bardzo proszę o kontakt: rocznik1968@interia.pl ...
    • Witam wszyskich. Mam, jak wiele kobiet w tym kraju, problem z pracą. Mam siedmiomiesięczne dziecko i właśnie szukam pracy. Moja firma ma trudności finansowe więc dostałam wypowiedzenie (tak zadecydowała szefowa z Niemiec, szef w Polsce tego nie chciał). No i problem. Wczoraj byłam na rozmowie. Wszystko super, to się wyczuwa, byłam idealną kandydatką do momentu gdy zaczęły się pytania natury osobistej. Wiem, że jest to ustawowo zabronione, jednak co robić gdy się pojawią?? Ja po...
    • Żądanie przesłania zdjęcia do pracy jako załącznika do cv,stało sę tak powszechnym zjawiskiem w naszym pięknym kraju że w ogóle nikt nie robi z tego problemu.Ale w sumie przecież praca należy się każdenu czy jest ładny czy nie.Czy brzydki na nie żreć ?Ludzie !wysyłając swoje zdjęcia tracicie swój honor ,pozwalając żeby te kapitalistyczne świnie , często o paskudnych tłustych mordach w przepoconych koszulach oglądały Wasze twarze dokonując selekcji niczym niewolników na targu.Jest ...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się