emeryturze

(3 wyniki)
  • podzielam odczucia sanoi,ja tezpoczulam sie z chwila odejscia na emeryturę zapomniana i odrzucona.trudno mi do dzisiAJ zapomniec o moim oddziale i o ludziach , z ktorymi pracowalam przez kilkanascie lat.myslalam, ze wszyscy jestesmy sobie bliscy, niestety tak nie jest.pozostaje zal. pozdrawiam zycze duzo radosci w przyszlym roku.
  • Mam pytanie czy mozna zwolnić osobę, która nabyła już pełne prawo do emerytury? Jest to kobieta w wieku ponad 60 lat. W departamencie tym ma być redukcja etatów a ta pani siedzi na stanowisku sekretarki i podjudza szefową przeciwko wszystkim niszcząc dobrą atmosferę pracy, której juz nie ma od 3 lat. Wykończyła ona i szefowa już parę osób. Wszyscy czekają kiedy odejdzie.
  • Jeśli jesteś szefem związku, nie masz pracy obowiązku. Możesz siedzieć se na ławce i mieć w d...pracodawcę! To fraszka Manna i Materny. Jakże to prawdziwe w odniesieniu do PKO BP SA...Panie prezesie Juszczak, rozstałem się niedawno z PKO BP SA. Bez żalu, ale za to z wielkim niesmakiem. Proszę przemyśleć swoją wizję "Nowego otwarcia", które może okazać się starą śpiewką...Sugerowałbym najpierw zweryfikować swoje podejście do związków zawodowych! Związkowiec to święta krowa, to inst...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się