Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      funduszy

funduszy

(7 wyników)
    • Ostatnio mialem okazję przekonać się jak wygląda proces rekrutacji w Narodowym Funduszu Zdrowia. Mam dość wysokie kwalifikacje, ale chyba nie dość wysokie nawet do pracy na stanowisku referenta! Próbowałem brać udział w 6 naborach, niestety bezskutecznie! Proces rekrutacji- 1. Wysyłanie dokumentów - wiele niepotrzebnych, ale to dla urtudnienia 2. Test kwalifikacyjny- pytania często nie na temat związany ze stanowiskiem pracy i tematyką podaną w ogłoszeniu. Ilość pytań około 3...
    • no właśnie co mamy zrobić? wiadomo ze firma - jak każda - odciąga jakąś kasę na tzw. fundusz pracowniczy (swoją drogę czy ktoś umie mi poweidzieć jaka to jest suma? czy to sie liczy jakos jak procent od pensji, netto brutto, od podstawowej czy jeszcze inaczej???) z prawa pracy wynika, ze ma obowiązek te pieniadze w jakiś sposób "oddać" pracownikom. czy to w formie dofinansowań, bonów itp. i nie może jej wykorzystać do innych celów. nasza firma nie organizuje NIC dla pracowników. ...
    • Na rynku jak grzyby po deszczu powstają fundusze inwestycyje. Co sadzicie o pracy w Funduszach Inwestycyjnych? A moze już ktos tam pracuje? Mozna tam zarobic?
    • Cześć. Dostałem jakieś pismo z ZUS, że mam wybrać sobie Otwarty Fundusz Emerytalny. Jak tego nie zrobię do 10 lipca to mnie sami zapiszą. W chwili obecnej nie pracuję - szukam już od dłuższego czasu i bez powodzenia. Czy muszę coś wybierać albo godzić się na losowanie. Podrzućcie jakąś informację. Dzięki.
    • Jutro zaczynam moją pierwszą pracę na umowę na okres próbny (nie podpisałam jej jeszcze...). Do kiedy powinnam dokonać wyboru funduszu emerytalnego? Czy to prawda, że mam czas do 10 stycznia? TYLKO??? Może ktoś orientuje się w temacie? A może możecie polecić jakiś fundusz? Dzięki za pomoc!
    • CV Piję i to (niczego sobie) palę 40/diennie,mam dwie lewe ręce, ale za coś trzeba życ. Acha zapomniałbym. Wykształcenie prawie podstawowe. praca ciecia odpada,najlepiej jakieś stnowisko "fice prezesa"w banku,może być średniej wielkosci.
    • Pracuje na umowe zlecenia od X zeszlego roku na pol etatu, mam 25 lat. Kilka dni temu dostalam pismo z Zusu. Mam czas do 10.07. na wybranie otwartego funduszu emerytalnego i podpisanie umowy. Macie jakies doswiadczenia z wyborem? Jaki fundusz mozecie polecic dla mlodej osoby? na co nalezy zwrocic uwage przy wyborze? dzieki za wszelkie sugestie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się