Forum Gospodarka Fundusze Unijne
ZMIEŃ
      funduszy

funduszy

(43 wyniki)
    • mamy założone stowarzyszenie które zajmuje się prowadzeniem przedszkola na wsi. kto wie w jaki sposób i gdzie można znaleść fundusze dla prowadzenia tego przedszkola a międzyinnymi na pensje dla przedszkolanki? prosze o pomoc
    • A przynajmniej takie informacje zdobyła Gazeta Prawna vide : wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/383277.html
    • Czytam i czytam i dalej nie wiem. Czy można liczyć na dofinansowanie dla powstającego sklepu internetowego zajmującego się handlem (biżuteria i tym podobne). Dodam, że jestem z województwa dolnośląskiego, mam 23 lata i malutkie dziecko, co niejako uniemożliwia podjęcie mi pracy na etacie. Jest szansa aby starać się o fundusze, a jeśli tak to z którego projektu w moim przypadku?
    • Bardzo prosze o porade, szukamy funduszy dla NZOZU, najchetniej na budowe nowej przychodni, ale interesuja nas tez pieniadze na remonty i sprzet. jak sie do tego zabrac?? jaki program ewentualnie ma srodki na takie cele. dodam ze firma istnieje ponad 3 lata. prosze o pomoc:)
    • Nie orientuję się za bardzo w funduszach, mam wiedzę ogólną i tylko tyle. Nigdzie nie mogę znaleźć czy stowarzyszeniom non-profit (np. stowarzyszenie przyjaciół ziemi jakiejśtam, albo stowarzyszenie przyjaciół miasta takiego a takiego) przysługują jakieś fundusze, dotacje?? Wiem że można się starać o dotacje np z urzędu miasta, ale czy z unii? Czy ktoś wie? z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Fundusze na uruchomienie na terenach wiejskich domu opieki dla osób starszych?!Kto może mi pomóc ?Gdzie mogę znależć potrzebne informacje?
    • Spędziłem ostatnich kilka dni szukając informacji w sieci, czytając przepisy, regulaminy itp itd i nie jestem wiele bliżej rozwiązania.. a problem mam taki: Chce rozpocząć własną działalność gospodarczą, ale nie dysponuje wystarczającym kapitałem. Chodzi o mikroprzedsiębiorstwo z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Jako student dzienny nie mogę się zarejestrować jako bezrobotny -> nie moge wykorzystać funduszy dla bezrobotnych i funduszy dla absolwentów. Do końca studiów j...
    • Prowadze od niedawna dzilalnosc gosp. moja firma zajmuje sie sprowadzaniem z krajow unijnych uzywanego sprzetu komputerowego w zwiazku z tym mam pytanko czy jest szansa na pozyskanie srodkow z jakiegos funduszu na maszyny, specjalistyczne urzadzenia np. do naprawy monitorow lub jakiegos srodka transportu poniewaz jak narazie wysylam po toraw firmy transportowe, ktore biora ogromne pieniadze. Dodam jeszcze ze pozyskane pieniadze stworza nowe miejsce pracy w mojej firmie. Bardzo pro...
    • Ciekawi mnie Wasze zdanie na temat wyksztalcenia jkie powinny posiadac osoby zajmujace sie funduszami strukt. np. w gminach. czy lepiej aby to byly osoby po uczelniach ekonomicznych czy rownie dobrze humanisci?
    • Czy można ubiegać sie o dofinasowanie z funduszy norweskich (priorytet 2.5 Opieka zdrowotna i opieka nad dzieckiem) inwestycji, której realizacja już się rozpoczęła?
    • szukam materiałów szkoleniowych, wykładow itp. co to jest, jak aplikowac itd., gdzie mogę to znaleźć?
    • www.eog.gov.pl/Opoznienia+wyplat+z+funduszy+pomocowych.htm Cudny cytat: "Jednocześnie chcielibyśmy uniknąć kolejnych naborów, kolejnych obietnic, które się nie spełnią. Nie chcemy narażać beneficjentów na kolejne wydatki związane z przygotowaniem projektów – podkreśliła wiceminister środowiska Agnieszka Bolesta".
    • Jak to jest z tymi funduszami dla rolnictwa? Podobno nie zostały...wykorzystane. Czy można jeszcze z nich skorzystać i w jakim zakresie? Czy taka akcja jak teraz z tymi funduszami(rolnictwo,firmy itd.)jest jednorazowa z tytułu wejścia do UE? Pozdrawiam Dorota
    • Witajcie. Czy ktoś wie z jakich źródeł można pozyskać fundusze na renowację zabytkowych przydrożnych kapliczek i krzyży na wsi? Z góry dziękuję za pomoc.
    • Pojawiają się na forum i mejlach pytania - gdzie się kształcić, by zdobyć wiedzę i doświadczenie z zakresu funduszy UE. Moim zdaniem, przed wyborem tej drogi zawodowej należy szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie: w jakieś dziedzinie życia społeczno-gospodarczego czuję się „fachowcem”, który wie o czym mówi i potrafi tę wiedzę w łatwy i zrozumiały sposób przekazać innym, co mnie najbardziej interesuje, co chciałbym w życiu robić. Czy są to sprawy o charakterze spo...
    • Witam wszystkich, pragnę poinformować zainteresowanych, że w końcu rusza w Krakowie szkolenie: "Przedsiębiorca na ścieżce po dotację z Unii" podczas którego otrzymają Państwo kompleksową wiedzę z zakresu Funduszy Strukturalnych zakontraktowanych na lata 2007- 2013. Naszym celem jest, w sposób przystępny i obrazowy, nie tylko nauczyć Przedsiębiorców wykorzystania możliwości jakie dają programy wsparcia ale przede wszystkim umożliwić kontrolę nad tworzeniem wniosku przez firmę konsulti...
    • Rzeczpospolita" rozpoczęła w wigilijną sobotę akcję "Fundusze bez barier". Ma ona na celu uproszczenie procedur związanych z ubieganiem się przez przedsiębiorców o unijną pomoc oraz przyspieszenie wypłaty dla nich pieniędzy. Prosimy czytelników o zgłaszanie swoich historii opisujących doświadczenia w wykorzystaniu unijnej pomocy. Interesują nas przykłady wszelkich barier, jakie napotykają państwo starając się o fundusze z Brukseli. Działa nasz adres e-mailowy: bariery.fundusze@rp....
    • Witam, Powinieniem był chyba tę informację zawrzeć tutaj jako post nr 1, ale lepiej późno niż wcale. A zatem gdzie można znaleźć info o funduszach... informacje generalne: www.funduszestrukturalne.gov.pl 1) fundusze dla przedsiębiorców www.parp.gov.pl/ www.konkurencyjnosc.gov.pl www.funduszephare.pl/ www.gazetaprawna.pl/ - dobre porady (w wersji gazetowej tylko :) 2) dla organizacji pozarządowych: www.ngo.pl www.efs.gov.pl
    • chcialbym dowiedziec sie na temat funduszy unijnych na rozpoczecie dzialalnosci gospodarczej moze ktos zna jakies linki dzieki za pomoc
    • Witam, Czy ktos wie gdzie znalezc informacje na temat dofinansowania przedsiewziec kulturalnych? Prowadze duzy festiwal... Jakie sa szanse i praktyka? Bede wdzieczny za wszelakie uwagi, namiary i "podzial doswiadczen". Pozdrawiam tomek ps. sory za login, jak mi sie raz udalo wyjechac na relaks to musialem byc online i zalozylem napredce konto...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się