Forum Kuchnia Wegetarianizm
ZMIEŃ
      groszek

groszek

(5 wyników)
    • Gdzie znalesc informacje na temat w jaki sposob uzyskac wystarczajaca ilosc pelnowartosciowego bialka w diecie wegetarianskiej? Jak laczyc pokarmy zeby je otrzymac w jednym posilku? (np ryz z groszkiem) Mam juz dosc picia sojowych wysokobialkowych napojow, naprawde smakuja okropnie
    • No i stoi sobie na parapecie kolo mnie i slicznie rosnie. Od razu poprawia mi nastroj :-))) A Wy lubicie rosliny doniczkowe ? Aha, wczoraj na balkonie napelnilam ziemia dwie donice i zasadzilam pestki czeresni, groszek oraz nasionka koperku. Trzymajcie kciuki aby wyroslo :-))) Natomiast jakies 2 tygodnie temu tez zasadzilam nasionka pietruszki, i dzis mam swiezutkie listki na wyciagniecie reki, dodaje do kanapek :-))) W tygodniu kupie nasiona rzerzuchy, tez zasieje, a co tam A co ...
    • Zdecydowałam się przestać jeść mięso,którego i tak specjalnie nie lubię i jem w małych ilościach, z wyjątkiem ryb,choć i ich nie jem zbyt często.W domu rodzinie robię obiady z mięsa-nie jestem w stanie ich jeść, a kiedy jem poza domem to nie dlatego, że mam na nie ochotę ale specjalnego wyboru nie ma.Postanowiłam więc zmienić dietę.Ale nie mam czasu codziennie coś sobie gotować wegetariańskiego.I mam pytanie.Jak praktycznie wygląda wasz dzień jeśli chodzi o jedzenie.
    • Poniewaz to forum kuchnia moze dla odmiany zamiast wzajemnie obrzucac sie blotem ( miesozercy kontra wegetarianie) ktos poda beztalenciu kulinranemu( tj.mnie)przepisy na latwe i szybkie do przygotowania potrawy obiadowe.Idealem byloby aby skladniki niue byly zbyt wymyslne( w okolicy ciezko o wyspecylizowna wegetarianska zywnosc).Pozdrawiam.Aha-prowadze jednoosoboe gospodarstwo domowe.
    • Mam dwa kilo pestek slonecznika. Czy znacie jakies ciekawe przepisy z uwzglednieniem tychze? Bylaby wdzieczna za przepisy, jezeli oczywiscie oderwiecie sie na chwile od "wojennych" watkow...:->>>
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się