Forum Auto-Moto Automobil
ZMIEŃ
      iskra

iskra

(3 wyniki)
    • I jakie musza miec gladkie ulice. U nas by albo koleina przerzuciła na sasiedni pas albo dziura urwałaby stopy :) www.joemonster.org/filmy/3618/saudyjscy-skejci-twardziele
    • Tak właśnie zachował się w piątek mój piętnastoletni Renault 5. W czwartek jeszcze jeździł jak żyleta, a w piątek rano odpalił raz i już nie powtórzył tego wyczynu. Zachciało mi się gaźnikowca! No cóż - aku nowy, alternator działa, świece przyzwoite, jeszcze je przeczyściłam, rozrusznik kręci ale na moje niefachowe oko nie ma gdzieś iskry.Własnie - jak sprawdza się iskrę? Boję się, że to aparat zapłonowy, a może jakaś pierdółka, albo cewka ? Any suggestions? PZDR!
    • Przewody zapłonowe (przygotowała firma Sentech) Układ zapłonowy w samochodzie jest jednym z najważniejszych. Bez niego funkcjonowanie silnika jest po prostu niemożliwe. Niemal wszystkie rozwiązania techniczne opierają się na przewodach wysokiego napięcia, które doprowadzają energię elektryczną niezbędną do zapalenia mieszanki w cylindrze. Konstrukcja przewodów, podobnie jak innych elementów samochodu ulegała przez lata ewolucji. Postaramy się przedstawić Państwu tę historię i...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się