Forum Nauka i edukacja Matura O maturze
ZMIEŃ
      japonistyka

japonistyka

(6 wyników)
    • kto na japonistykę? ;-) jakie wyniki?
    • Witam - własnie sprawdzałam konto na ERK - patrze, nic nie ma, wchodzę na filologię japońską, zakładka komunikaty - a tu ranking wszystkich starających sie - napisane ze kwalifikowanie na studia bedzie wg tego rankingu. No i dostałam sie w pierwszej 10 - kto jeszcze na japonistykę UJ?? Wpisujcie się ;))))
    • czy ktos sie dostal? i z jakimi wynikami? ja nie a ze nie jestem z krakowa to nawet nie pojade zobaczyc listy. a moze ktos fotke zrobi i mi przesle =P
    • Kto z Was wybiera sie na japonistyke??? Wpisujcie sie, czy wie ktos moze ile osob jest na jedno miejsce?
    • skoro jest wątwek o arabistyce to dlaczego nie zapytac o japonistyke kto isę wybiera na filologie japońską i gdzie (wybór niewielki :P)
    • Gdzie można się ich nauczyć? Czy dostępne są w takich miastach jak Lublin i Białystok? (tam chcę studiować) Czy Wy się ich kiedyś uczyliście lub uczycie? pozdrawiam wszystkich entuzjastów języków orientalnych;) Aha nie chcę studiować ich w ramach kulturoznawstwa tylko czy odbywają się takie kursy, o to mi chodzi;)
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się