Forum Komputery Internet
ZMIEŃ
    javascript

  javascript

  (7 wyników)
  • Witam wszystkich, bardzo prosze o kilka chwil uwagi. :) javascript:void(0); - taki właśnie błąd/komunikat wyświetla mi sie na dole okna, kiedy chce otworzyć pewną strone www. Oczywiście nic nie chce sie otworzyć, dla mojego komputera strona jakby nie istnieje. Próbowałam już innej przeglądarki niż IE, bawiłam sie też ustawieniami Microsof VM w Zaawanasowanych. Nie pomogło. Jestem, niestety, komputerową ignorantką, ale gdyby ktoś zechciał mi pomóc... Z góry dziekuje. :)
  • Przy próbie otwarcia jakiegoś linku na www włącza mi się ostrzeżenie na dolnym pasku przeglądarki i komunikat javascript... lub Bład na stronie. Chyba czegoś mi brakuje, ale czego?
  • nie moge otworzyc poczty wp., bo wyswietla mi sie komunikat (po aktualizacji ustawien),ze mam wylaczona javascript. nie mam pojecia gdzie wlaczyc ta opcje, zeby bez problemu otwierac poczte. b. prosze o podpowiedz. dzieki ps.jakis chochlik wyslal poprzedniego posta w polowie pisania, przepraszam.
  • Od pewnego czasu nie widoczne jest dla mnie wszystko, co robione w javascripcie. Zaczynając od pop-upow konczas na datach i godzinach robionych w javascripcie. Dotyczy wsyzstkich stron. W IE konfiguracje sa prawidlowe. Wiecie co moze byc?
  • od paru dni mam problem NIE MOGĘ WEJŚĆ nowy ONET-Czat początkowo sądziłem, że to brak nowej Javy powoduje komunikaty o "Invalid port". Zainstalowałem nową Javę i ... nic - nadal to samo! aha! i Java "loguje" mi chyba sterowniki do Netscape'a i to mimo tego, że mam MSIE Ki diabeł? jak to przywrócić do normy??? system Win98se, IE 60.pl, Java najnowsza JVM komunikaty tak mi wyświetla: Java Plug-in 1.5.0_04 Using JRE version 1.5.0_04 Java HotSpot(TM) Client VM User home directo...
  • Co sądzicie o nowej stronie głównej portalu Gery.pl? Myślę ze wyznacza nowe standardy!
  • images.secureie.com/mcafee_p1/lp_nak
  Pokaż wątki z forum:

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się