Dodaj do ulubionych

javascript:void(0);

01.12.05, 23:09
Witam wszystkich, bardzo prosze o kilka chwil uwagi. :)
javascript:void(0); - taki właśnie błąd/komunikat wyświetla mi sie na dole okna, kiedy chce otworzyć pewną strone www. Oczywiście nic nie chce sie otworzyć, dla mojego komputera strona jakby nie istnieje. Próbowałam już innej przeglądarki niż IE, bawiłam sie też ustawieniami Microsof VM w Zaawanasowanych. Nie pomogło.

Jestem, niestety, komputerową ignorantką, ale gdyby ktoś zechciał mi pomóc...
Z góry dziekuje. :)
Obserwuj wątek
    • Gość: skrypt Java Re: javascript:void(0); IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.05, 08:05
      drobinson napisała:

> Witam wszystkich, bardzo prosze o kilka chwil uwagi. :)
      > javascript:void(0); - taki właśnie błąd/komunikat wyświetla mi sie na dole
      okna

To NIE JEST błąd tylko fragment kodu skryptu Java potrzebnego do prawidłowego
      działania strony internetowej.

I ten napis ZAWSZE pokaże się w pasku stanu- czyli "na dole okienka" :)

A skoro strona nie chce się otworzyć lub nieprawidłowo działa to tylko znaczy,
      że jest źle zrobiona - skrypt jest źle wpisany w kod stony :)
      • Gość: zona pijaka Re: javascript:void(0); IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 02.12.05, 19:14
        Gość portalu: skrypt Java napisał(a):
        > To NIE JEST błąd tylko fragment kodu skryptu Java potrzebnego do prawidłowego
        > działania strony internetowej.

Nie sktyptu Java tylko javascript. Po drugie jest stosowany zazwyczaj do
        otwierania LEWYM przyciskiem myszy. Nigdy prawym. Wtedy otwiera się w nowym
        okienku, popupie itp. Moze masz blokadę, inna przeglądarkę niż IE, itp.
        • Gość: mąż pijaczki Re: javascript:void(0); IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.05, 07:59
          Gość portalu: zona pijaka napisał(a):

> Nie sktyptu Java tylko javascript.

Co na jedno wychodzi :)

> Po drugie jest stosowany zazwyczaj do
          > otwierania LEWYM przyciskiem myszy. Nigdy prawym.

A który skrypt działa z prawym klikiem ?!?!

> Wtedy otwiera się w nowym
          > okienku, popupie itp.

I innych 100 funkcji - nie koniecznie OTWIERANIE nowych okienek :)

> Moze masz blokadę, inna przeglądarkę niż IE, itp.

Z blokadą JAVA lub bez jej zainstalowania na pasku stanu nie pojawił by się W
          OGÓLE ten napis : javascript:void(0). :)
          • Gość: zona pijaka Re: javascript:void(0); IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 03.12.05, 14:00
            Gość portalu: mąż pijaczki napisał(a):
            > > Nie sktyptu Java tylko javascript.
            > Co na jedno wychodzi :)

Mylisz się.

> > Po drugie jest stosowany zazwyczaj do
            > > otwierania LEWYM przyciskiem myszy. Nigdy prawym.
            > A który skrypt działa z prawym klikiem ?!?!

* Tłumaczyłam tutaj jak chłop krowie na granicy. Powinno wystarczyć. Jeśli nie,
            tłumaczę bardziej szczegółowo:
            Naciśnięcie lewym przyciskiem powoduje że manipulujemy w kodach danej strony.
            Jeśli w jej zródle jest wpisany javascript:void(0), JEST ON ZESPOLONY w tą
            stroną, który wykonuje różne funkcje - ale na pewno nie 100 - tu piszesz
            brednie.
            Musisz zrozumieć, że zupełnie co innego jest javascript który sam się uruchamia
            wraz z otwarciem strony od javascriptu który dopiero uruchamia się po
            najechaniu lub nacisnięciu linka (onmouseover, onmouseout) - myszką.
            Pierwszego typu javascript są tysiące, zastosowanie drugiego ma tylko pare form.
            Np do otwierania nowego okna.
            Ale myślę ze tego i tak nie zrozumiesz.

> Z blokadą JAVA lub bez jej zainstalowania na pasku stanu nie pojawił by się W
            > OGÓLE ten napis : javascript:void(0). :)

Jeszcze raz, mylisz pojęcia niedokształcony. Java i javascript:void(0). Aż się
            uśmiałaem.

Przy blokadzie javascript POKAZE sie ZAWSZE (bredziz ze nie, w OGÓLE) napis.
            Zajrzyj w zrodla strony, pisze tam, jak "a href=javascript:void(0) onmouseover-
            itd..."

Jednym słowem zapraszam do pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka