Forum   z dystansem

z dystansem

(95 wyników)
 • ważne ze starcza kasy na płocką galerie sztuki i pensję Mazusia
 • i to idealny przykład emancypacji: w niemieckim sejmie też są posłanki, które na obrady przychodzą z dzidziusiem, i nikogo to nie dziwi. bierzmy przykład z dziewczyn w Mniejszości Niemieckiej!!!
 • Przyjemny i dobry tekst.:) A teraz malkontenci go obrzydząi napiszą, że wcale nie:
 • A teleportacji jak nie było, tak nie ma.
 • "To jest sprawa kryminalna". To sprawa kryminalna i trzeba ją pilnie wyjaśnić, a nie robić z niej przedmiot politycznej wojny - powiedział na antenie TVN24 szef prezydenckiej kancelarii Władysław Stasiak, komentując materiały CBA ws. nieprawidłowości przy sprzedaży stoczni.
 • Tyle czytam o Waszej walce o urode, dobre samopoczucie (to akurat b. ważne), bycie "cudem", itd - A czy pomyślałyście, że dla Waszych dzieci każda z Was jest IDEALNA? :) Nie poprawia wam ta świadomość humoru?
 • Jasne, jasne :/ tylko dlaczego niektórzy po ćwiczeniach są grubsi niż przed??? Kto odpowie ten jest mistrz :D lepszy sposób na formę, nie jeść :D a potem tylko zdrowa diata :D i zamiast windy schody, zamiast auta :D spacer do pracy :D (nie mówię po pracy bo sił brak :P) no i oczywiście dobry humor z dystansem do siebie :D a te wszystkie ćwiczenia bez lustra :P i tak cię wyśmieją nawet przy joggingu :)
 • Witam! Nie wiem, co robić. Od czterech lat jestem z moim mężem, mamy roczną córeczkę i w zasadzie wszystko byłoby w porządku - kochamy się, lubimy spędzać razem czas, dbamy o siebie, ale sielankę tę zakłócają dziwne sytuacje: Mój mąż na różnicę zdań często reagował autoagresją - uderzał głową np w ścianę bądź okładał się pięściami, aż niemalże tracił przytomność. Podczas jednej z kłótni wybił szybę w łazience, kiedy się tam zamknęłam. Ucieka się do wymuszania pożycia - nie należę do oz...
 • zapytalam karty jak mam sie zachowac wzgledem osoby i relacji z nia: [b]rycezr denarow, rycezr mieczy, as denarow[/b]- i chyba nie zoruzmialam, dwoch rycerzy sprzecznych plus karta brama hmm Moze mnie oswiecicie? mam zachowywac sie jak przyjaciel i nie dopuszcac do gwaltownych zmian i klotni?
 • Zauważyłam, że to jest coś wyjątkowo pożądanego. Mówi sie o kimś z pogardą/politowaniem "on/a nie ma dystansu do siebie", albo z uznaniem "on/a to ma dystans do siebie". Kuba Wojewódzki uznał (chociaż może robił sobie jaja), że dowodem na dystans do siebie, jaki wykazuje Magda Schejbal jest jej stwierdzenie, że ma minę wiejskiego głupka czy jakoś tak. No to co? Jak się objawia dystans do siebie? Koniecznie trzeba się samemu gnoić?
 • Witam, mam kilka "rewolucyjnych" pomysłów, więc proszę o podejście do nich z dystansem, 2 z nich: PRZEKAZAĆ SZKOŁĘ W ZARZĄDZANIE Skoro kilka szkół w Poznaniu prowadzonych jest przez organizacje kościelne, które prowadzą zajęcia na dość wysokim poziomie, można spróbować przekazać VIII takiej organizacji w zarządzanie. Organizacje kościelne jak wiemy z racji wykonywania zadania publicznego "za miasto" płacą niskie stawki za czynsz jeśli obiekty są miejskie, a w tym przypadku obiekt ...
 • Pracuje w duzym gronie Anglikow i zauwazylem, ze maja oni lekka sklonnsc do tzw. obrabiania dupy. Tzn. Polacy tez maja- ale ANglicy robia to bez zadnego skrepowania, obgaduja we trojke kogos, jedna osoba wychodzi i ledwo zamknie drzwi dwojka wjezdza na nia i juz obgaduje. Tak sie zastanawiam nad tym fenomenem w szerszym kontekscie. Czy jest to tylko takie niegrozne obgadywanie, aby miec rozrywke i sie posmiac, czy sa oni ludzmi nielojalnymi, niedyskretnymi, intryguja i knuja ab...
 • pdpbno jestem przy pierwsyzm poznaniu odbierana jako osoba szalona, a przy kolejnym stwarzam dystans? Zawsze wydawalo mi się, ze raczej jest odwrotnie, tzn. ze najpierw jest dyststans, którys ie zmniejsza z czasem - to tak w ogóle; Jak takie rzeczy sie odbiera? skad to moze się brac, bo naprawde tak analaizuję i nie mam pojecia - moze mi coś podsuniecie. Oczywiscie chodzi o sprawy damsko-męskie:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?