Forum Dom Budowa i remont
ZMIEŃ
      kosz

kosz

(6 wyników)
    • Jak rozplanowac w szafie wnekowej polki, drazki, szuflady (ew. kosze), aby bylo funkcjonalnie i wygodnie. Ma to byc szafa do pokoju dzieciecego, ale z mozliwoscia wykorzystania czesci przestrzeni przez rodzicow. Szerokosc szafy to 170 - czy lepiej zrobic szafe 2-drzwiowa czy 3 drzwiowa, przy tej szerokosci?
    • witam, proszę o radę - jestem po remoncie i niestey nikt z nas nie wpadł na to żeby na drugim końcu wanny zbudować jakieś ograniczenie. Między wanną a pralką mam ok 25 cm. trzymam tam proszki (wcześniej kosz na rzeczy do prania) ale wszystko jest mokre bo ciągle wylewa się woda. Czy można tam wybudować jakąś płytę z gips- kartonu, luksfery, drewnianan deska malowana na olejno, mdf. Nie wiem czy można to stawiać na terakocie i co wytrzyma najlepiej wilgoć. Luksferów nie lubię...
    • witam! Też remontuję staw po 20 latach.Mam przepływ otwarty .Generalnie aż takich inwestycji jak tu przeprowadzone robić nie zamierzam ,ale chciałabym boki stawu obłożyć faszyną ,teren wokół kamieniem i obsadzić roślinnością .Niestety nie mogę znależć wykonawcy faszyny .Prroszę o jakieś dane ,gdzie można znależć takiego wykonawcę .Mieszkam w woj.śląskim.
    • Chcę wczasie remontu jakoś tak ladnie zrobic żeby mi kable nie paletaly sie i zastanawiam się gdzie je dac za szafkami najlepiej?A od okapu nad szafką?A gdzie gniazdko od czajnika?Doradzcie jak sprytnie to pochować.
    • Witam, proszę o opinie, może ktoś budował.. Ma nie byc drogo..wszystko niby wizualnie z ustawieniem pasuje.. z ciekawości popytam, bo wiem,że są tu doświadczone osoby. Podwariant pierwszy na stronie, Z14 L GL w blk www.z500.pl/index.php?projekt=14&podwarianty=1
    • ZMYWARKI(10)

Hejka Mam prośbę. Zamierzam kupić zmywarkę, 60 cm, pod zabudowę. Niestety nie badrzo wiem jaką...każdy mówi co innego...Napiszcie jaką macie i czy jest dobra oraz na co zwracać uwage przy zakupie z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się