kosz

(6 wyników)
  • [b]Ludzie zacznijcie używać kosza[/b] - [b]skasujcie[/b] pięć kliknięć z różnych adresów IP wystarczy. Będzie mniej "brudu" na tym forum. Może tępaki , , zrozumieją, że to forum to .
  • Witam. Mam pytanie o czynności przekraczające zwykły zarząd. Czy zakupienie bez zgody właścicieli koszy na śmieci montowanych na stałe za cenę kilku tysięcy złotych oraz montaż stojaków w rowerowni za podobną cenę to czynności zwykłego zarządu czy przekraczające zwykły zarząd? Zarządca tłumaczy się, że miał takie prawo w ramach środków z zaliczek na "konserwację nieruchomości oraz usuwanie awarii".
  • Pomoc(6)

• Witam wszystkich Mam pytanko : Czy do wykonywania czynności admnistratora (został wybrany zarząd który zatrudnił admnistratora) wymagana jest licencja (administrator nie jest członkiem naszej wspólnoty)? Jeśli tak to: 1)jakie przepisy to określają , 2)jak ukarać osobę wykonującą czynności bez odpowiednich uprawnień - do kogo zgłosić ten fakt Jeśli nie jest potrzebna w przypadku jakich czynności przestaje się być administratorem , a wykonuje funkcję zarządczą ? W moim mieście (mał...
  • od 5 lat mamy umowe z firma ywwozaca smieci 2 razy w tyg. teraz Bog nasz administrator tel.mnie poinformowal ze beda wywozone tylko na tel jak beda pelne?a kto go sprawdzi ile razy dzwonil po wywoz?/a ile sam dopisal wywozki?/jak to sie ma z umowa z ta firma a wywozka na tel. Nadmieniam ze nasz Bog sam to zadecydowal /bez konsultacji,bez uchwaly itp/ oj mamy sie z tym Panem,hehe
  • Ciekawa jak walcza inne WM z wandalizmem. Zamazaniem flamastrami swiezo odnowionej klatki schodowej, graffiti na cokolach z plukanego lastrico (nie do usuniecia ani zamalowania), obrywaniem kosza na ulotki, kradziezami orrynnowania. Po co to wszystko robic, wplacic coraz wieksze zaliczki, dbac o dom, kiedy przyjdzie jeden bezmyslny polglowek i jednym ruchem reki wszystko zniszczy. Jest to ostatnio plaga na Dolnym Mokotowie - z kazdym dniem coraz gorzej. Dlaczego gorsze wypiera lepsz...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się