Forum Z archiwum Zwierzęta
ZMIEŃ
      krakvet

krakvet

(4 wyniki)
    • Na stronie sklepu internetowego z karmami i akcesoriami dla zwierząt organizowany jest co miesiąc konkurs która fundacja, schronisko czy osoba prywatna pomagająca zwierzakom otrzyma pomoc. Prośba o zagłosowanie na Koci Świat Kasi Strzeleckiej.O Kocim Świecie można przeczytać na stronie: www.kociswiat.org.pl/fundacja.htm Dla ułatwienia wklejam instrukcję rejestrowania i głosowania w Krakvecie: INSTRUKCJA DLA NOWYCH: 1. wchodzisz na stronę htt://www.krakvet.pl/forum/?osCsid=24ca607cc0...
    • Szanowni Państwo, bardzo proszę w imieniu Fundacji Pomocy Goldenom AUREA o oddanie głosu na naszą organizację w celu otrzymania pomocy materialnej i finansowej od sklepu krakvet. Zabierze to Państwu około 2-3 minut. Tutaj link www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=8933 Jak to zrobić krok po kroku? INSTRUKCJA KROK PO KROKU: Wchodzimy an stronę: www.krakvet.pl/forum/ Należy najpierw zarejestrować się na forum, czyli wejść w okienko REJESTRACJA na brązowym pasku na górze: Kl...
    • Przeczytałam o zookoziłku czy znacie jakieś pewne internetowe sklepy zoologiczne?
    • Polecacie może jakąś karmę "light"? W życiu nie miałam takiego problemu, więc się nie orientuję w temacie. Zofia strasznie mi się roztyła, zapewne z dwóch powodów, które się zbiegły w czasie - sterylizacja i brak ruchu - Zośce absolutnie nie spodobała się zima, śnieg i mróz i zaprzestała spacerków.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się