Forum Zdrowie Pasożyty, candida
ZMIEŃ
      krzem

krzem

(4 wyniki)
    • Krzem(20)

Mam pytanie jakim preparatem można uzupełnić niedobór krzemu w organiźmie? Co stosujecie? Ja kupiłam maxi-krzem to wyciąg z bambusa, ale może jest coś lepszego?
    • Moja M. rozsmakowała się w płatkach owsianych "na surowo" - powiedziałam, że to musli. Wsypuje do miseczki 2 łyzeczki płatków owsianch (bio Natu) + 1/2 łyzeczki mielonych orzechów włoskich i wcina. Gotowanych nie tyka, a nawet pluje. Trochę martwię się, że mogą być "za ostre" jak na brzuszek prawie trzylatki. Zgodnie z teorią mojej babci, organizm sam wie czego mu brakuje, może właśnie domaga się krzemu? ;)
    • Bitwa z lambliami rozpoczeta. Plan jest taki - wybijam lamblie, po 2 tyg. od skonczenia odrobaczenia puszczam mloda do przedszkola. Do przedszkola zanosze mydlo antybakteryjne dla dziecka, jednorazowe reczniki papierowe (bo w przedszkolu piora reczniki co dwa tygodnie...), higieniczne nakladki na sedes. W domu Marys korzysta ze swojego nocnika (wczesniej mielismy wspolna toalete), nadal mamy mydlo antybakteryjne. Kibel wyparzam wrzatkiem codziennie (nocnik tez). Suplementy...
    • Może się wydać dziwne, ale ponoć owsiki mają związek z bystrością u dzieci, z nauką, generalnie z "łapaniem" informacji- wiecie coś wiecej na ten temat?
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się