Forum Sport Siatkówka
ZMIEŃ
      lato

lato

(29 wyników)
    • Krzysztof dziękujemy za lata spędzone w AZS-ie.Szkoda ,że odchodzisz ale w twoim przypadku jest to zrozumiałe.Pełny respect, nie tak jak w przypadku Gacka który niby to nie rozmawiał z pszczołami a już w sobotę podpisał kontrakt.Teraz pałeczka po stronie Zarządu miejmy nadzieję , że panują na sytuacją. Był będzie i jest tylko AZS !!!!!!!!!!
    • Myślę ,że Mariusz będzie miał okazję pokazania na co go stać , po prostu jeszcze nie wszedł w rytm meczów w jakich uczestniczył jako rezerwowy , może trener dokładnie wie gdzie i kiedy go wystawić do podstawowego składu ,wszak wie i pamięta jak trenował go w Bełchatowie i co mu lepiej odpowiada!
    • 11 zwyciestw pod rzad!!! wierzyc sie nie chce, a potem zloto na olimpaidzie. a w tym samym 1974 r. chlopcy gorskiego tez mna mistrzostwach zanotwali 6 zwyciestw (w tym z mistrzem i wicemistzrem swiata) i jedna porazke...zlote czasy polskiego sportu....
    • Chyba nie znam takiego drugiego siatkarza,który byłby tak wierny klubowi. Z jednej strony szkoda,bo chciałabym go zobaczyć w lidze włoskiej ,z drugiej zaś fajnie,bo Skra zostanie mistrzem polski aż do 2015 roku.Heh. Bo przeciez kto ma Wlazłego ten ma mistrzostwo:)
    • Stec nie uprawiał siaty albo i żadnego sportu więc nie zna się i gada bzdury. Ja widziałem długie, wyczerpujące akcje po obu stronach
    • Drzyzga ty pijaku!!!
    • Wszystkiego najlepszego z okazji 23 urodzin Marcinowi Prusowi składa Guta. Dokładnie to chyba 16.10.1978r się urodził. Kto się przyłączy do życzeń?
    • moja polonistka by wzięła autora [b]Pięknie powiedziane[/b] do tablicy i kazałaby mu to pięknie rozebrać
    • W obecnej sytuacji nie kolejne porażki siatkarzy są najgorsze, a brak możliwości dokonania zmian, które pozwoliłyby klubowi powrócić na należne mu miejsce. Odkąd bowiem AZS stał się sportową spółką akcyjną, pełnia w nim władzy należy li tylko do zarządu i rady nadzorczej. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że ów zarząd i owa rada, wespół z dyrektorem sportowym, postanowili przed kilku już laty utworzyć pod szyldem częstochowskiego Akademickiego Związku Sportowego własny...
    • sukces.(11)

od ponad 30 lat jedynymi sukcesami były wyczyny paki jurka wagnera i ostatni v-ce mistrozstwo sw. w ciągu ostatnich 10 lat-gdy graja mniej więcej ci sami chłopcy jedynym jest własnie to v-ce.pozostałe to5-8 miejsca w najpoważniejszych imprezach. wobec tego prponowałbym ociupinke więcej pokory. jakos nie moge się przekonac do tych zachwytów typu- jesteście wspaniali, najlepsi, kochamy was. trzeba patrzeć realnie na mozliwości-w najbliższym czasie nie nalezy spodziewać sie jakich...
    • W interesie wszystkich????? Chyba Iwańczyka i całej tej pasionej przez Polsat bandy mniej lub bardziej prawdziwych fachowców od siatkówki. W moim na przykład interesie jest nieprzerwana dostawa prądu po umiarkowanej cenie. Jeśli PGE pełniąc rolę "ambasadora polskiego sportu" - co ku...jest? - zaniecha inwestycji w sieć to swej podstawowej roli nie wypełni. Rzecz jasna przez siatkówkę inwestycje w PGE się nie zawalą, ale na pewno namysłu wymaga łożenie wielkich państwowych pieniędzy na r...
    • Michał Wiśniewski to gra w zespole, ale nie w AZS tylko w Ich Troje. Jakby autor miał jakieś wątpliwości to zawodnik AZS-u ma na imię Łukasz.
    • no tak chimeryczny... wszedzie gdzie nie spojrzysz slowo chimeryczny w polskiej siatkowce robi furure... chimeryczny znaczenie: zmieniający usposobienie (zdanie, pogląd) pod wpływem emocji czasami az brakuje mi slow
    • Czy po tych wszystkich sportowych aferach (np. "Skrzanych")istnieją jeszcze jakieś porządne kluby siatkarskie w stolicy? Mam mały problem, bo musze szybko (zbyt długo czekałam) znależć klub, a tak naprawdę nie wiem, czy w ogóle jeszcze istnieją... Pilnie proszę o pomoc! siatkarka, 17
    • patrzta no ludkowie. przez 20 lat demokracji w wolsce nie zbudowano nijakieiego porządnego obiektu sportowego.
    • to nie jest reprezentant polski, tylko byly reprezentant polski. nie wiem czemu gazeta.pl robi z niego megagwiazdora. jakos nie przypominam sobie zeby z podobna atencja odnoszono sie do konczacych sie (reprezentacyjnych) karier papkego, murka, czy szczerbaniuka - graczy z jego poziomu sportowego. wiek albo kontuzja robia swoje i zawodnicy odchodza w odstawke. a o swiderku co jakis czas newsy plyna ze noge odrywa od ziemi, z kibla sam wstaje albo, o zgrozo, wypowiada sie pouczaja...
    • Był kiedyś Stomil - zabiła go kasa, a raczej jej brak. Jest UWM AZS - zabija go kasa. Kto następny? Maskara :(
    • Nie ma co się dziwić zawodnikom --skoro wspaniali działacze nie mają żadnych sentymentów w "niszczeniu" AZS-su a teraz dziwią się i używają sentymentów że to nasz wychowanek -- zamiast zapewnić zawodnikom solidne warunki i płace

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się