Forum Sport Fitness
ZMIEŃ
      lato

lato

(122 wyniki)
    • Czekam na wasze cenne informacje.Z tego co słyszałam od koleżanek w niektórych klubach jest brak klimatyzacji.A temperatura osiąga na zajęciach 50stopni!Piszcie czy znacie takie kluby?Wiadomo,że jeżeli jest klimatyzacja i cała sala osób temperatura też nie jest niska ale nie 50stopni!!!
    • Czy któraś z Wam próbowała dłużej to ćwiczyć? Słyszałam, że działa cuda, ale te ćwiczenia wbrew pozorom są bardzo bardzo ciężkie.
    • Czy zaczynajac nauke w wieku 20 lat mozna jeszce nauczyc sie fajnie tanczyc? Nie chodzi mi o zadnek konkretny styl tanca, tylko po prostu o fajne poruszanie sie kiedy w tle leci muzyczka i ma sie ochote poszalec. Wydaje mi sie, ze jestem dosc wygimnastykowana, rytmiczna, ale tancze zwyczajnie, przecietnie, a strasznie lubie patrzec na imprezach na osoby, ktore fajnie sie poruszaja (nie wspominajac o cudnej reklamie Nike...). Czy to mozna wycwiczyc? A jesli tak, to jak to robic?
    • Do jakiego wieku kręgosłup da się wyprostować? Do kiedy kości są jeszcze elastyczne? Czy istnieje szansa, że mając 19 lat mam jeszcze elastyczne kości? Proszę o odpowiedź, poradzcie mi coś:( Czuje się z tego powodu nieszczęsliwa, jestem krzywa:(
    • ba coraz grubsza
    • Wiem, nie powinnam się przejmować, ale tak wczoraj mnie mąż zdołował mówiąc z troską w głosie, że tej skóry to ja się już nigdy nie pozbędę... No właśnie. Pozbędę?? To taki wiszący worek, z którego powoli "spuszcza się powietrze". Od samych porodów taki był wiszący, no ale miało co wisieć, ja duża, w brzuchu dwoje dzieci (bliźniaki)... tylko, że ja po porodzie jestem już 6 lat i wciąż nie udało mi się go pozbyć... Jak pisałam w wątku poniżej, bardzo dużo ćwiczę na siłowni i nie tylko (tera...
    • od lat ten sam kompleks- uda z tzw bryczesami, czyli poduszeczkami tluszczowymi nad kolanami, ale juz mam tego dosc, dobijam powoli do 30-tki i jeszcze w życiu nie ubralam moich wymarzonych krótkich spodenek, wlasnie przez te uda. reszta jest ok, tylko ta częsc ciala spedza mi sen z powiek. mam silne postanowienie , aby na nast rok pokazac juz wyszczuplone nogi.] mam jednak problem, bo nie wiem czy wystarczy solidny trening(i jaki?) czy jednak w polączeniu z dietą (nie wiem- czy...
    • Czy majac 15 lat i jest sie plci meskiej nie ma zadnych przeciwwskazan do cw na silowni? Czy cwiczenie na stojaco nie spowoduje zatrzymania wzrostu? Z jakim obciazeniem najlepiej cwiczyc?
    • hej jogger mam do Ciebie pytanie...:-) kiedys polecales zestaw dla wiecznych zmarzluchow- kelp +milorzab+wit E - naprawde bardzo mi pomogl przetrwac zime i prawie w ogole nie marzlam:-) teraz zastanawiam sie czy brac to w lato bo ostatnio jest mi wrecz strasznie goraco i pot sie ze mnie leje...? z gory dziekuje za odpowiedz- pozdrawiam
    • Trenuje od 2 lat po 4-5 razy w tyg,wczesniej tenis i inne tzw 'dzialania sportowe'a moja waga-bez komentarza. Wyglad sie zmienil,ale... Mam 173 i waze 73 kg. help:(
    • Szkolenia a kompetencje szkoleniowców a właściwie ich brak ! Jak to jest że szkolą ludzie bez wykształcenia , papierów Państwowych o pedagogicznych nie wspomnę !!! Mający parę lat prowadzenia zajęć jako instruktor. Jeszcze mający wilekie mniemanie o sobie i krytykujący innych z takowym przygotowaniem . Kiedy zacznie się weryfikacja takich ludzi . Bazujących na robieniu wielkiego zamieszania wobec swojej osoby ?? Zdegustowana fitness maniaczka
    • witam, pytanie w temacie moze neizbyt trafione ale wyjasniam o co mi chodzi chciałabym wiedziec czy mam jakies szanse na rozciagniecie sie do szpagatu jesli go nigdy nie robiłam i nigdy nie byłam dobrze rozciagnieta... z gory dziekuje za odpowiedzi
    • Nawet gdy waze mniej, pozostaje wal tluszczu na brzuchu. Jak sie tego pozbyc?
    • Witam, mam do zrobienia do szkoły projekt pt. "Popularność napojów dietetycznych wśród młodych ludzi". Wypełniając poniższą ankietę (sondę), bardzo mi pomożecie, z góry dziękuję za aktywność Pozdrrrro! Wystarczy że wrzucicie nr pytania i odp w swój post.. (jakoś nie widzę innej opcji technicznego rozegrania tej kwestii...mam za dużo pytań..) aha ,jeśli JA bym to wymyślała to nie było by ich tyle.. Powodzenia!! AkustycznyNinjaGirl TEMAT ANKIETY: Ocena preferencji napojów nisko...
    • Witam serdecznie, od jakiegoś czasu poczytuje to forum - z wielka ciekawoscia. Mam pytanko - czy sa tutaj jacys wegetarianie uprawiajacy sport(y). Chetnie wymienilabym sie informacjami. pozdrawiam!
    • wróciłam -po roku przerwy na zajęcia do aplauzu na bemowie, ael chyba nie na długo. Właściciele tego klubu idą już teraz tylko na ilośc, totalnie nie na jakość. Zapisują na zajęcia ile tylko ludzie wlezie na salę, jest mego ciasno, a do tego brakuje sprzetu do ćwiczeń , np. ciężarków na nogi i ręce. Co gorsza ten sprzęt ktyóry już jest jest tak wyeksploatowany, że aż się niedobrze robi. Wszystko jest mega przepocone, zresztą w ciągu 3 lat chodzenia tam na zajęcia nie zauważyłam, żeby za...
    • Witam, mam ogromny problem z cellulitem, który zaatakował niemalę całe moje ciało. Od 5 lat przyjmuje tabletki (Harmonet, Yasmin, teraz Yasminella). Cellulit generalnie jest problemem w mojej rodzinie (mama ma bardzo duży), ale ja od zawsze uprawiam sport i odpowiednio się odzywiam. Sądzę więc, że przyczyna tak złego stanu kojej skóry tkwi w tabletkach właśnie. Zdecydowałam się na odstawienie, poszukuję opinii od osób, które były w takiej samej sytuacji...i odstawienie pomogło. ...
    • Szanowny i wielce wykształcony Panie Scept, a niejaką nieśmiałością czytam pana posty wykazujące się ogromną wiedzą tematu. Proszę o pomoc. Mam 33 lata i niewielkie doświadczenie na polu fitnesu. Lubię ćwiczenia rozciągające, bo muszę dbać o kręgosłup. Muszę jednak zadbać o sflaczałe ciało. nie mam wielkiej nadwagi (tak myślę) waze 60,5 przy 169 wzrostu, ale kalafiorowaty tłuszcz nieustannie gromadzi sie na biodrach, udach i okolicach kolan zamiast przenieść się na moją chuda klatkę p...
    • Zaczynam od jutra czyli od 13 czerwca. Kto ze mną??
    • VO2 Max(4)

Male pytanko. Tak sobie myslalem wczoraj czy mozna zwiekszyc 'na stare lata' VO2 Max? Ogolnie panuje opinia ze nie, ale jak to jest naprawde? W zeszlym roku na poczatku sezonu mialem 56 na koncu 57 (47 lat), wiec praktycznie to samo. Wiec niby bez zmian pomimo ciezkiego potu wylanego na rowerze (szosa). Zaznaczam ze wydolnosc wzrosla bardzo i mialem super sezon! Moze Sect89 albo Jogger prosze... Pzdr

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się