Forum Sport Tenis
ZMIEŃ
      lato

lato

(48 wyników)
    • a Ula wygrała z Sawczuk i jest w drugiej rundzie !!!
    • szkoda, ale Radwańskiej daleko do sztuki wygrywania.szkoda. stradow
    • męzczyzn :)) I powiem wprost- nie znoszę typów latynoskich - z Nadalem na czele. Lubię ich grę (czasami). Może to głupie, ale estetyka na korcie też jest ważna. A latynosi są zazwyczaj niechlujni, ze spoconymi długimi włosiorami brr....i ta ich wściekła ekspresja - ekshibicjoniści. Tatuś Federer to było z sympatią, bo bardzo lubię jego grę i Jego samego też i bardzo mu kibicuję, chociaż już teraz z większym, znacznie większym drzeniem serca:)) Co do Gonzalesa, to ściskaj kciuki ...
    • www.atpworldtour.com/posting/2011/402/mds.pdf Raonic-Verdasco w pierwszej rundzie sie spotkaja,ale w ich cwiartce jest nowa gwiazda tenisa-Kevin Anderson.
    • Ma dokladnie 30 lat i 15 lat juz zawodowo gra w tenisa i wlasnie w tym roku przezywa zyciowe zarabiajac 1/3 kasy ,jakiej jej przyszlo w zyciu zgarnac (2,2 mln z 6,8 mln w karierze). www.sonyericssonwtatour.com/page/Player/Stats/0,,12781~7820,00.html Patrzac na poczynania Radwanskiej i Wozniacki,po nas tylko potop. Kase trzeba wyrwac do 21 roku zycia a pozniej Hawaje,albo Krakow. Wyglada tez z grubsza na to,ze Schiavone mimo swoich 30 lat bedzie grala dluzej w tenisa niz ktorakolwiek z...
    • www.sonyericssonwtatour.com/page/Player/Stats/0,,12781~9939,00.html Byla #5 w 2007 w wieku 20 lat a teraz jest #66. Cornet byla #11 w 2009 w wieku 19 lat a teraz jest #51. www.sonyericssonwtatour.com/page/Player/Stats/0,,12781~11402,00.html
    • www.youtube.com/watch?v=yD6uOHzGGJE&feature=related
    • Osaka.(7)

www.sonyericssonwtatour.com/SEWTATour-Archive/posting/2010/405/MDS.pdf Graja :Stosur,Bartoli,Peer i Kirilenko,ze o calym zastepie Japonek nie wspomne. Turniej wydaje sie latwym lupem dla Stosur,ale gra ona ostatnio slabo i raczej stawialbym na Peer.
    • Kolega Maciej w zeszłym roku wieokrotnie wyrażał życzenie, by Aga R. w jakimś prestiżowym turnieju musiała grać z Justine Henin - jak Diemientiewa, która dwukrotnie odpadała z Justyną w młodych rundach turniejów w Melbourne i Miami. Ja wtedy tych życzeń nie popierałem, ale teraz przyłączam się do Macieja i wyrażam zyczenie, by w Australian Open 2011 Aga zagrała z Justine Henin. O ile oczywiście noga pozwoli Isi grać i to grać na całego.
    • tanisista:" pytanie do Janowicza w którą stronę podąży jego tenis, ale jak będzie wszystko opierał na zagrywce i ratował się serwisem, w dzisiejszych czasach kiedy coraz częściej serwis załatwia sprawę, to nie ma się czym zachwycać. trzeba by go w paru meczach pooglądać i dopiero zobaczyć jak gra." ------- Zobacz jak ladnie Murray serwuje i ile ciala na siebie wrzucil.Biega tez bez problemu po calym korcie. Sam Qerrey jest na 34 miejscu i tez poza serwem malo umie. Janowicz ma 1...
    • Gość portalu: tenisista napisał(a): > że Gonzalez wreszcie udowodni na prawdę wielką klasę jaką ma - to tenisista formatu Agassiego, Federera, Nadala, Blakea, Samprasa, >można się kłócić o niuanse, detale - ale poziom ten sam, Ja nie wiem,dlaczego Ty nie widzisz osobowosci poza talentem?????? Przeciez Tsonga do niczego nie dojdzie ,mimo ze to wielki talent,bo do sukcesow potrzebna jest praca a nie szpan.To samo dotyczy Gonzalesa! Czy Ty nie widzisz,jaka on ma fryzure? D...
    • A Federer ma blizniaczki dziewczynki. www.huffingtonpost.com/2009/07/24/roger-federer-twins-tenni_n_244178.html Teraz bede zgadywal.Przez pare lat nie mogl zaplodnic Mirki,wiec robili in vitro.Wreszcie sie udalo i krol kortu bedzie mial dziewczynki,bo chlopem z jajami on nigdy nie byl. Tenisiste tez to czeka. W najlepszym wypadku jedna corka. Ja nie musze zgadywac,kto co bedzie mial,wystarczy ze popatrze na czlowieka. Co by o nim nie mowic,to Roger meski nie jest i dlatego natu...
    • Jesli patrze na meski tenis,to niestety nic sie nie zmienia od lat i mozliwe ze tenisista ma racje ze poziom meskiego tenisa spada. W czolowce od lat sa ci sami zawodnicy:Nadal,Federer,Djokovic,Murray,Soderling,Berdych,ktorzy zamieniaja sie miejscami co jakis czas ale specjalnie duzych ruchow nie widac. Z mlodych zawodnikow do 100-tki wdarl sie #27 Raonic i stanal w miejscu. Do formy powoli powraca #26 Del Potro i to by bylo na tyle. Czy cio najlepsi graja lepiej niz rok dwa lata temu? W...
    • Niestety lata leca i lepiej grac nie beda. Serena sie odgraza,ze nie wiedziala,ze Kim byla tak dobrze przygotowana,ale ja nie wierze,ze Serena moze sie lepiej na turniej przygotowac. Kvitova jest juz #54 a Olivia Rogowska zacznie budowac swoja kariere od Sydney i Melbourne. Uwazam tez,ze Soderling powinien czesciej trenowac z Del Potro bo graja podobny tenis,z tym ze Del Potro jednak silniej celniej uderza. Przy szczesliwym zbiegu okolicznosci Roger moze wygrac jeszcze jeden czy...
    • nie było w pełni tak, jak pozwoliłeś sobie przepowiedzieć na starcie w NY. "Natchniona gra" miała (jak w Cinci) zagościć na dłużej. Poprzestawiana teoretycznie drabinka miała poprawiać bilanse. Całe dwa tygodnie czekałam na bezdechu, bo tenis panów jest u mnie o minuty świetlne przed tenisem pań. Wśród panów Roger jest moją pierwszą i mam najszczerszą nadzieję, ostatnią "tenisową miłością". Moja "pazerność" na same sukcesy i natchniony tenis przegrywa z rozumem, kory przypomina o latach...
    • wytyczne na przyszły rok: 1) każdy kto lubi Radwańską, bądź jej kibicuje i wypowiada się o niej choć jednym słowem, jest: a) jest głupi b) nie zna się na tenisie c) jest dewiantem seksualnym d) powinien skonsultować się nie tylko z seksuologiem, ale i z okulistą e) a nawet psychologiem! 2) każdy kto ogląda tenis Murraya, Simona, Radwańskiej, Woźniackiej, Chakvetadze, Hewitta, Monfilsa, i Cibulkovej a) traci cenny czas b) jest idiotą c) zasługuje na wyśmianie 3) każdy kt...
    • ja mam wrażenie że dzisiaj tenis męski to jest taki moment jak to co powstało przed "erą Federera" a po "erze Samprasa no i oczywiście mojego Riosa", natomiast w damskim to co powstało "po erze Steffi, Sanchez Vicario, i Seles". w między czasie mimo chwilowych narzekań ukształtowały się czołówki damskie i męskie, które nawet jeśli nie wykształciły dużej liczby największy "wiceliderów" czyli takich drugich Federerów, czy sióstr Williams - obfitowały w ciekawe osobowości i dużo dobrych i ...
    • Czy damski tenis osiagnal juz dno ,gdy taka Kvitova,co jeszcze rok temu moglaby byc co najwyzej ksiegowa w fabryce czekolady wygrywa teraz z #1 Safina na US Open? Przychodzi jakas nikomu nieznana 17 letnia amerykasnka juniorka i rozwala najlepsze Rosjanki-Dementieva i Sharapova po kolei. Tenisista by nam to wszystko lepiej wytlumaczyl,ze za jego czasow takie rzeczy sie nie zdarzaly i byl porzadek w tenisie zenskim. Byly siostry Williams,Henin,Davenport,Clijsters,Hingis i nikt nie ...
    • dlaczego w Polsce nie moze sie urodzic Federer (albo Nadal), po liczbie mieszkancöw sadzac, w poröwnaniu ze Szwajcaria w Polsce powinno byc okolo 5-ciu Federeröw...
    • Czy ktoś wie co się dzieje z chorwackim tenisistom Mario Anicicem?? Wiem, że miał kontuzje, ale czy ktoś wie co z nim dalej? Czy zakończył swoją karierę czy będzie grał dalej?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się