leczenie ran

(3 wyniki)
  • Miesiac temu corka roczna poparzyła ramię i przedramię II i III stopnia. Po wyjsciu ze szpitala zalecono smarowac podgojone miejsca alantanem, a niezagojoną ranę argosulfanem (pojawiły się tam "kalafiory"), całosc zmieniamy raz dziennie w opatrunku zamkniętym. Z wlasnej incjatywy zaczeliśmy naswietlac Bioptronem. Rana nie goji się, czy dobrze postępujemy? Prosimy o radę.
  • Jestem mamą 3,5 miesiecznego Antka i 4 letniego Kuby gotujac makaron do wisniówki oparzyłam sie wrzatkiem. Dobę psikałam bepanthenem. Przyszedł lekarz z rejonu i zalecil opatrunek hydrożel. Mąż kupił Granuflex 20 x 20 bo rana jest duza. Przeprasza że zawracam glowe ale nie moge znaleź forum o podobnej temtyce dla dorosłych. Mam kilka pytan Po ilu dniach mam zdjąc ten opatrunek? Czy sam zejdzie, czy mam mu pomóc? Czy od razu nakleic kolejny? Czy ten opatrunek jest konieczny? czy n...
  • Mój roczny synek wylał na siebiie herbate. Jest jeszzce w szpitalu ale rany sie coraz lepiej goja. Jedna zpielegniarek poradzila mi dzis masc z aloesem. Masc ta podobno nie jest dostepna w polskich aptekach czy szpitalach. Podobno jest mozliwosc zamowienia jej z ameryki i kosztuje okolo 70 zl. Niestety pielegniarka nie pamietala nazwy tej masci. Powiedziala takze ze jak po wyjsciu ze szpitala zaczniemy smarowac rany to nie bedzie zadnych blizn. Prosze o pomoc.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się