Forum Dom Architektura
ZMIEŃ
      lustro

lustro

(5 wyników)
    • WITAM W swojej sypialnie będę miał garderobę oddzieloną drzwiami typu comandor. Myślałem o tym aby były to drzwi lustrzane ze względów praktycznych i dodatkowych sypialnianych. Usłyszałem jednak, że niewskazane jest, żeby mieć lustra ze względów zdrowotnych (podobno bioenegoterapeuci wręcz zakazują robienia luster w sypialni) CO O TYM SĄDZICIE???
    • Czy ktos moze mi podpowiedziec gdzie moge kupic w Polsce lustro a raczej tak przygotowana blache abym mogla ja powiesic np. na plocie w celu nadania dzialce optycznej glebi?
    • z rozmachem, przestrzennie.. dla mnie ok!
    • No i jest problem, a w zwiazku z tym pisze i o opinie prosze. Robie facetowi projekt domku. Domek jak domekniec szczegolnego, poza oczywiscie moim niezlym projektem. Ale ja nie o tym chcialam. Facet kazal mi zaprojektowac otwor w scianie przylegakjacej do sypialni w celu zamontowania lustra weneckiego. Jak to uslyszalam to slabo mi sie zrobilo. Nie jestem glupia i wiem dokladnie o co tej swini chodzi. Tak, tylko ze gosc ma kasy jak lodu i wole nie protestowac. Czy to jest legalne,...
    • Witam, czy ktoś zna jakieś jednostki normatywne odnośnie sali fitness? czy powinna być w kwadracie, czy w prostokącie- lustro na dłuższej ścianie, czy krótszej? Jakie są minimalne wielkości takiej sali? pozdrawiam neo-o-o

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się