marcin

(1 wynik)
  • witam:) pożyczyłem bylem dziewczynie 3000 pln (znaczy wtedy była jeszcze dziewczyną teraźniejszą). mam już wyrok, że ma mi oddać tą kasę. ale jak posłałem jej komornika 1 raz, to powiedziała że jeszcze studiuje i nic. teraz została na uczelni. czy oni zarabiają tam tyle żeby był sens kolejny raz posyłac komornika. bo jest jakaś minimalna suma którą trzeba zarabiać by komornik mógł sćiągać ci kase. ogólnie to ta cała rodzina jest bardzo bezczelna i oni mi chyba tej kasy "po dobroci...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się