witam:)
pożyczyłem bylem dziewczynie 3000 pln (znaczy wtedy była jeszcze dziewczyną
teraźniejszą). mam już wyrok, że ma mi oddać tą kasę. ale jak posłałem jej
komornika 1 raz, to powiedziała że jeszcze studiuje i nic. teraz została na
uczelni. czy oni zarabiają tam tyle żeby był sens kolejny raz posyłac
komornika. bo jest jakaś minimalna suma którą trzeba zarabiać by komornik mógł
sćiągać ci kase.
ogólnie to ta cała rodzina jest bardzo bezczelna i oni mi chyba tej kasy "po
dobroci...