Forum   niedobór wapnia

niedobór wapnia

(3 wyniki)
  • lekarz zalecił mi wyrzucenie z diety produktów nabiałowych (podejrzenie nietolerancji laktozy u mojego 2 m dziecka) czym uzupełnić niedobory wapnia i białka ??co zażywać ?? bo już mam problemy ze skórą a co będzie dalej nawet nie myślę.
  • Prosze o pomoc. Szukam informacji w internecie, ale niewiele znajduje. Wyniki potasu 2,95 (norma 3,50 - 5,90). Czy taki poziom potasu moze byc przyczyna objawow takich jak w tezyczce - bardzo silne skurcze miesni, mrowienie w konczynach, potem zanik czucia i bezwlad konczyn, silny skurcz palcow rak - reka poloznika, silny ucisk na klatke piersiowa; do tego dochodzi bardzo silny niepokoj i stan lekowy. Nie wiem, jak grozny jest taki atak, lekarze niewiele mowia poza tym, ze to sie zdar...
  • Witam. Od dluzszego czasu mam zawroty glowy, do tego dziwne ściskanie w glowie, jestem blada, osłabiona, senna. O czym to moze swiadczyc?? najgorsze sa te mdlosci i okropne sciskanie w glowie:/ strasznie mnie to meczy i nie wiem czy to tylko przejsciowe czy jestem na cos chora?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się