odessa

(8 wyników)
  • Odessa(12)

W tym roku chciałabym zrealizować swoje marzenie - wybieram się na Ukrainę, do Odessy. Będę wdzięczna za każdą praktyczną informację (gdzie nocować, jeść, na co uważać, czego unikać) od ludzi, którzy już tam byli. Pozdrawiam
  • Mam problem - planujemy ze znajomymi (banda studentów) odwiedzić Odessę i Krym; maximum 10 osób, nastawienie raczej na standard schroniskowy niż exclusive. Czego się wystrzegać i co omijać? W Odessie mamy już metę, gorzej z Krymem. Naokoło słychać jakieś niesamowite historie typu "mafia, gwałcą, okradają, jeszcze nie wrócicie...", co z pewnością jest mocno przerysowane. Zatem mam pytanie do Forumowiczów, którzy tam byli: jak naj... (taniej, bezpieczniej, wygodniej) podróżować, jak...
  • Czy ktoś jechał pociągiem z Odessy do Wrocławia,ewentualnie w ogóle do Polski i mógłby mi ciś na ten temat napisać?
  • czytałem we wczorajszym poznańskim dodatku GW, że w Poznaniu rozpoczyna się walka ze szpecącymi rekalmami na bydynkach. Decyzję co do usunięcia lub zmiany wiszących banerów podejmuje plastyk miejski. Wydaje mi się to doskonały pomysł do wdrożenia także w naszym mieście, szczególnie patrząc na ulice Kazimierza Wielkiego (a szczególnie nowo wyremontowany budynek na rogu Ruskiej i Kazimierza - nowa siedziba Słowa Polskiego, WW oraz dom towarowy nieopodal nowo budowanego centrum kinowo...
  • Czemu wiekszosc grupowiczow jest tak entuzjastycznie nastawiona do Zdroja? Pomijajac fakt, ze nawet do najlepszych politykow powinnismy sie odnoscic z dystansem, Zdroju nie zasluguje na polowe popularnosci jaka ma wsrod Wroclawian. Popatrzcie na Poznan, Krakow te miasta wyprzedzaja nas o kilka lat (i tomnie boli). A czemu tak jest? Bo rzady Zdroja to rzadna rewolucja (tak jak w POznaniu czy Krakowie) tylko ewolucja i czasami zbieg okolicznosci i sprytnie naglasniane takie przypadk...
  • Na szczęście Platforma nie pójdzie za rączkę z SLD jak prorokował "autorytet moralny z telewizji" prof. Staniszkis. To bardzo dobrze, że PO odbiło na prawo, i nie będzie robiło "bezideowych" koalicji z SLD jak by wielu chciało. Przynajmniej będzie porządna opozycja.
  • Zapraszam do mojego domku ,który zbudowałem na cypelku nad samym morzem(200m) Szczegółowe informacje i zdjecia(bo nie mam jeszcze strony www)wyśle pocztą. Dla zachety podam orientacyjną cene 15zł. za noc.Wiem ,że kwatery są tańsze na ukrainie,bo jestem tam cząsto i znam dobrze sytuacje i ceny ale możliwości na kwaterach i standard są znikome!Co znaczy prysznic,ciepła woda i normalny kibelek(tego tak brakuje i na kwaterach i w tanich hotelikach) Moja uwaga po przeczytaniu wypowiedzi n...
  • Jesli macie jakie kolwiek informacje o tym polaczeniu, ceny, znizki itp. dajcie koniecznie znac.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się