-
Przy całym szacunk dlaklubu Olivia.Gdzie on sie tak prężnie
rowija?,w czym to sie prejawia?
chyba wnakrecaniu spirali medialnej.Stworzeniu sobie lobby
medialnego.
Prestncie epatowac tym tematem.
Owszem-budujacejest to,ze ktoś cos próbuje
rozwijać,dzialac,zainteresowaćmłodzież.
Ale bez przesady.
Za chwile napiszecie swój ulubiony bon-mot-że Olivia to k u l t o w y
klub.
Więcej proporcji w szafowaniu frazesami.
-
To jest właśnie klasyka w wykonaniu Adamowicza. Władował w sypiącą się halę prawie 20 milionów. W tym samym czasie w Gdyni Szczurek zbudował całkowicie nowy stadion za 35 milionów.
Ciekawe ile na całej operacji przytulił znany z głębokiej kieszeni prezio Marek K.
-
I YEBACPROKOM
AKOSZADOOSZA!!
-
To prawda, w lecie slysze to nawet u siebie na Polankach. Taki
wibrujący głos.
-
Wyburzcie,postawcie kolejne ch albo office park from the cock.
-
ja bardzo przepraszam, może czegoś nie rozumiem, ale ile może kosztować
zainstalowanie na każdym przęśle jednego lasera diodowego, jednego lusterka i
jednego detektora?
-
gmina nie wynajmuje hali hokeistom. GKS Stoczniowiec ma ją w
użytkowaniu wieczystym.
-
Jeżeli już jakaś droga w Gdańsku wzdłuż torów PKP będzie przebiegać, to na
pewno nie "Różowa" tylko co najwyżej "Czerwona"! Różowa to ona jest, ale na
terenie Gdyni.
Zanim się cokolwiek napisze to warto sprawdzić o co chodzi. Ech... :/
-
I z tego powodu z WPI znikają: (programy budowy pływalni szkolnych oraz sal
gimnastycznych (projekt e-Gdańsk (m.in. punkty dostępu do internetu w
siedzibach rad dzielnic), (dofinansowanie Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej
oraz budowa zaplecza Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (Gdański Program
Przeciwpowodziowy (budowa wybiegu dla lwów w zoo i infrastruktura techniczna
Wyspy Spichrzów (budowa mostu zwodzonego na Wyspę Sobieszewską (przebudowa ul.
Powstańców Warszawskich i al. Jana...
-
Co za bezsensowna i głupia inwestycja...budynek będzie stał półpusty jak większość powierzchni do wynajęcia w tym mieście.Fabryki budować,a nie biurowce i markety!!!!!
-
Nie powinno to dziwić,przecież to na dzień dzisiejszy największa hala
widowiskowo-sportowa w Trójmieście,oby jak najwięcej sukcesów odnosiły nasze
drużyny w grach zespołowych to w Olivii będzie jeszcze więcej ciekawych
wydarzeń sportowych.
-
Przez centrum miasta jezdzi zbyt duzo Tirow i to przez cala dobe.
W Warszawie sa ustalone godziny kiedy Lorry mogo przejechac przez
centrum miasta.Tak tez powinno byc w Gdansku.
-
I MACIE RACJE FOLGZDOJCZE PLUJA NA KRAUZEGO..DAC SZWABA ODPOR...BRAWO
-
i po co ferajna budynia robiła szum???
takie historie tylko zniechęcają inwestorów!
-
... zarządcy hali, na kimś (miasto? Stoczniowiec?) spoczywa chyba
odpowiedzialność za utrzymanie właściwych parametrów technicznych
budynku.
Czy wszystkie przychody były przejadane? Co na to właściciel? Kto
odpowiada za ten stan rzeczy? Bo to chyba nie niespodzianka, że 30
letni budynek trzeba konserwować czy okresowo remontować.
-
Hehe piękne zwycięstwo Lechii Gdańsk!
-
Proponuje nazwac ten zakret w lewo Lewoskretem Kwasniewskiego a prawy zakret
Prawoskretem Tuska.
-
...dał popis kunsztu rocka punka, i reggae sam widzialem i nie zaluje
spedzonych prawie 3 godzin w goracej Olivii, byl ktos kto moze podzielic sie
wrazeniami?
Pozdrawiam
Matti
-
Czy jest w 3 m jakaś giełda narciarska? Kiedyś było przy AWF, teraz słuch
zaginął...
-
Oliwia jest super. To porządna żelbetowa konstrukcja ze spadzistym dachem jak
powiedziano. I niepotrzebne są inne hale być może takie same bylejakie jak ta
w Katowicach. Zwłaszcza to oczko w głowie trzech prezdencików. Po tym
zawaleniu to kto będzie chodził zimą na zawody. Samobójcy? A w lecie lepiej
nad morzem oglądać regaty lub jeździć na rowerze. A nie pocić się w smrodku. A
Oliwię trzeba tylko unowocześnić i jest uniwersalna. Tak jak Pałac Kultury.
Super mury i dachy.