Forum   pieczenie skóry

pieczenie skóry

(4 wyniki)
  • Witam, mam pytanie? Leczenie się na boreliozę metodą ILADS. Mam pytanie: Jaki zestaw najbardziej pomógł Wam na wyeliminowanie pieczenio-palenia skóry (np. skróry twarzy, uczucie mrówek pod skórą twarzy, mrowienie twarzy) i chodzenia mini-igiełek i mrówek po ciele? Poczytałem trochę forum i wiem że niektórzy mieli takim problem w objawach przed leczeniem...?
  • Witam czy podczas leczenie spotkaliscie się z uczuciem odretwienia i chocby "parzenia" skóry.Przy każdym dotyku prawej strony brzucha , pleców oraz teraz juz także uda mam uczucie chocby mnie to parzyło .Poza tym zaczeły mi dretwiec nogi.Czy jest to skutkiem leczenia??jakis herx może???Pozdawiam Wszystkich
  • Po 20 mies. leczenia abx. wszystko fajnie się wycofywało a teraz pozostało pieczenie skóry i pieczenie stóp BB. w CDNA wychodzi negatywnie, co teraz leczyć i czym?
  • czesc wszystkim.zamowilam w internecie olejki polecane przez formułowiczow, nie biore narazie zadnych abx, nie mam diagnozy, chce narazie wyprobowac ten olejek.czy moze kos mi napisac jak mam go stosowac? recepturke juz mam .dziekuje srdecznie za wszelkie odpowiedzi.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?