Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      problemy ze snem

problemy ze snem

(4 wyniki)
    • Od pewnego czasu rano wstaję bardzo zmęczona a to dlatego, że źle sypiam. Budzę się co chwile w nocy rozglądając się z jakimś lękiem po pokoju. Nie wiem skąd u mnie takie dziwne objawy bo kładę sie spac o stałej porze i stosuję lekkostrawną dietę. W nocy pocę się, za chwile mi zimno, a kiedy chce wstać to robi mi się słabo. Rano boli mnie głowa i czuje się jakbym tyrała całą noc :( Czy takie objawy mogą o czymś świadczyć? Bezsenność chyba nie bierze się z niczego :/
    • Otoz tak: od pazdziernika ub. roku budze sie codziennie miedzy 4 a 5 rano i mam klopoty z powtornym zasnieciem. Okropnie mnie to meczy!:( Jest jakis sposob abym przespala cala noc? (z wyjatkiem tabletek) Za ew. rady bardzo dziekuje!
    • witam wszytskie Panie! od dłuższego czasu mam bardzo uciązliwy problem. prawie co noc budze sie około godziny 3,4 i przez jakieś 2h nie moge spać. z zasypianiem też mam problemy. nawet do godziny wierce sie z boku na bok i nic. to wszystko jest o tyle bardziej drażniące, że sie ucze i nie moge wstać na 8 do szkoły a potem cały dzień chodze niewyspana i rozkojazona. jak moge sobie poradzić z takim problemem?
    • poradźcie mi coś jakieś tabletki bo ostatnio mam problemy ze snam a jak już zasne to zaraz sie budze ile tak można wytrzymać? próbowałam kalms i nerwomix bez efektów

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się