Forum Nauka i edukacja Matura O maturze
ZMIEŃ
    przeniesienie

  przeniesienie

  (6 wyników)
  • To będzie pytanie skierowane do osób, które próbowały przenieść się na inną uczelnię i mają na ten temat coś do powiedzenia. Zacznijmy od tego, że matura poszła mi...przeciętnie, łącznie zdobytych 235 punktów, co by mogło zdawać się dobrym wynikiem, ale w zeszłym roku. W obecnym sytuacja nieco się pogorszyła, w sensie bardzo dużego podniesienia się progów na Akademie Medyczne. Na dzień dzisiejszy nie wystarcza punktów nawet na uczelnię w Zabrzu. Moim odwiecznym marzeniem jest studiowani...
  • Sytuacja jest/moglaby byc taka,ze chcialbym isc na Technologie Zywienia na SGGW,poprzez normalna rekrutacje nie mam szans na ten kierunek,ale moge isc np na Lesnictwo na ta sama uczelnie. Jakie mam szanse przeniesienia sie potem z Lesnictwa na Technologie Zywienia?i czy w ogole mam jakiekolwiek szanse?czy warto ryzykowac i rzucac np Technologie Zywienia w Lublinie gdzie juz mam pewnosc ze sie dostalem??..
  • W jaki sposób można się przenieść z wieczorowych na dzienne na farmacji na WUM-ie? Czy jedyną drogą jest poprawienie matury??? I czy poprawiając maturę będę musiała pisać dodatkowo matmz ponieważ jest wymagana. Dziękuję za odpowiedzi.
  • Dodam ze chodzi mi o ten sam kierunek na tkim samym wydziale(edytorstwo), czy ktos sie orientuje czy mozna sie przeniesc z AP na UJ np. po pierwszym roku, czy trzeba przystapic do ponownej rekrutacji ?
  • Wiecie może jakie są warunki przeniesienia się z miasta do miasta (z dziennych na dzienne) i czy w ogóle szanse są realne?
  • Witam Chcialbym sie dowiedziec jak przebiega proces przepisywania sie na inny uniwersytet po roku, wezme np. ze studiowalbym przez rok prawo na Uniwersytecie Rzeszowski i po roku chcialbym sie przepisac na UJ na prawo, czy jest wogole taka mozliwosc? Jesli tak to co trzeba zrobic? I czy przyjeli by mnie od razu na II rok czy musialbym zdawac jakies egzaminy? Pozdrawiam

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się