Forum Zdrowie Służba zdrowia
ZMIEŃ
      rwa kulszowa

rwa kulszowa

(3 wyniki)
    • Co to takiego ta rwa kulszowa? Skąd to sie bierze? Jak Leczyć?Jak unikac nawrotów? Dwa dni temu rozbolały mnie plecy tak bardzo, że w nocy udałam się na nocny dyżur. Lekarz stwierdził. że to rwa kulszowa, wypisał receptę na KETANOL FORTE i wysłał do domu z nakazem odwiedzenia swojego lekarza. Nie powiedział mi co i jak mam z tym zrobić, nie dostałam nawet zwolnienia. Ketanol tylko uśmierza lekko ból.Cały czas cierpię a wizytę mam dopiero w poniedziałek bo w przychodni nie ma wolnych...
    • Krótko i na temat: 18 listopada - pacjentaka w wieku około 50 lat wyszła na bazar zrobić zakupy i w pewnym momencie schyliła się celem przymierzenia buta. W momencie kiedy chciała się wyprostować nastąpił ostry ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, jakimś cudem zgięta w pół doszła do domu...ból nasilał się coraz bardziej do tego stopnia, że nie było możliwe ani leżenie ani siedzenie, w każdej pozycji odczuwana była duża bolesność, brak możliwości wyprostowania się (ból lewej czę...
    • mecze sie juz 3 miesiac gdyby nie przeciwbolowe to bym chyba umarla z bolu. Podali co zawsze jak to sie mowi standard : ketonal forte (sklad ketoprofenum) i mydocalm na rozluznienie miesni teraz zmienili mi leki dzialanie to samo i sklad lekow podobny balcofen i ketores (sklad ketoprofenum) nastawiane dwa kregi krzyzowe i jeden piesiowy masaze i inne takie zaraz zbankrutuje do pracy chodzic nie moge bo usiasc na tylku nie da rady na dluzej zaraz mnie zwolnia przez ta chorobe i nawe...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się