Forum Kuchnia Wegetarianizm
ZMIEŃ
      sos sojowy

sos sojowy

(4 wyniki)
    • Wyczytalam tutaj ze Maggi ma zawartosc kosci zwierzecych (ptfu!) Wiec czym wy zastapiacie Maggi np do golabkow? Mieszkam w Angli, ale jesli nieznacie tutejszych produktow to rowniez moge kupic "to cos" w Polsce lub Stanach. Prosze o pomoc, uwielbiam golabki (z suszonymi grzybami) ale jakos na sucho, no coz suche sa...
    • z soją chodzi mi o to w jakiej postaci jest najwartosciowsza bo spozywam najczesciej w postaci kotlecikow lub granulatu a tam jest napisane "odtłuszczona mąka sojowa". jestemn dosc leniwa osoba i nie chce mi sie godzinami moczyc i gotowac ziaren, ale czy na tym trace? No i co to jest cholera ta tapioka i czy to dobre?
    • Czy to prawda???
    • Poniewaz to forum kuchnia moze dla odmiany zamiast wzajemnie obrzucac sie blotem ( miesozercy kontra wegetarianie) ktos poda beztalenciu kulinranemu( tj.mnie)przepisy na latwe i szybkie do przygotowania potrawy obiadowe.Idealem byloby aby skladniki niue byly zbyt wymyslne( w okolicy ciezko o wyspecylizowna wegetarianska zywnosc).Pozdrawiam.Aha-prowadze jednoosoboe gospodarstwo domowe.
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się