tango

(3 wyniki)
  • Jestem ciekaw co sądzicie o tej płytce, jeżeli już dane Wam było ją usłyszeć. Ja ze zniecierpliwieniem czekałem na ich nowe wydawnictwo, pierwsza plyta przez długi czas nie wychodziła z mojego odtwarzacza. No i mogę na szczęście powiedzieć, że się nei zawiodłem. Płytka po prostu mnie oczarowała, w dalszym ciągu jest to podobny styl, ale właściwie nie można było się spodziewać większych zmian. Wydaję mi się, że jest trochę wiecej elektroniki niż na debiucie. Ale to dobrze ;D polecam wszys...
  • ...jest muzyka mozdzera do spektaklu baletu poznanskiego 'tango z lady m'. co prawda tylko cztery kawalki, ale jesli wpadnie wam w rece, to posluchacie:)
  • to ja, wasz kseroboj. zanim wejdą Sonic Youth, ?uestlove przejedzie nieodłącznym afro pick po łbie, naliczy i pojedzie: The Next Movement False Media Proceed Ain't Sayin' Nothin' New Rock You / Long Time / Love of My Life In the Music Silent Treatment Section The Seed 2.0 (featuring Adrock) No Alibi The Spark Baby Distortion to Static What They Do Essaywhuman Clock with No Hands (featuring Nelly Furtado którą antycypuję)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się