tyroksyna

(2 wyniki)
  • Po raz pierwszy w tym miesiącu wzięłam clo - objawów niepożądanych nie miałam specjalnie - oprócz nerwowości około 2 h po przyjęciu (jeśli będę musiała brać w kolejnych miesiącach - chyba sama się odseparuję od otoczenia, bo przez ok. 3 h byłam chodzącą bombą zegarową:) . Opłaciło się, bo pęcherzyki 12 dnia cyklu miałam 1,9, endometrium około 1. Wczoraj i przedwczoraj "staraliśmy się" - zobaczymy co z tego będzie :) (mamy jeszcze drugi problem - plemniki męża są super jakościowo, tylko ...
  • W tym miesiącu chcemy po raz pierwszy spróbować z clostibegytem. Lekarz zalecił mi by brać go od 2 do 5 dnia cyklu. Czy obojętne jest o jakiej porze dnia? Lekarz wraz z clo zalecił mi też branie tyroksyny w dawce 25 mikrogramów. Czy jak biorę clo mogę również brać tyroksynę, czy lepiej odstawić w tym czasie? Zapomniałam o to zapytać lekarza. Będę wdzięczna za radę. Pozdrawiam serdecznie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się