ubranko

(6 wyników)
  • Czy pieska rasy yorkshir terier należy wyprowadzać zimą na spacerki w ubranku czy jest to po prostu moda i fanaberia właścicieli? Opinie na forach i portalach o psach sa podzielone. Nie chcę anie przeziębic ani przegrzac malucha, który obecnie ma 11 tygodni i jeszcze nie wychodzi na dwór ze względu na brak wszystkich niezbędnych szczepień, ale za dwa tygodnie zacznie.
  • Witam Sporo jest wątków dotyczących kastracji, ale nie znalazłam tego, co dla mnie na ten moment najistotniejsze. Mianowicie - jesteśmy z psem umowieni na zabieg kastracji (za niecałe 3 tygodnie) - o czym powinnam wiedzieć, czego dopilnować przed, aby było wszystko ok.? Czy powinnam przeprowadzić jakieś badania (pies na moje oko jest zdrowy, szczepienia ważne, odrobaczony ostatnio 1 raz tabletką). Co powinnam mu wziąc do kliniki (oprócz czystego kocyka)? Wiem,że przed zabiegiem musi być n...
  • Moja kotka ma ranę na grzbiecie,raczej wysoko,ale tak, ze obrociwszy glowe potrafi sobie ja lizac.Weterynarz pokazal mi, jak ja zabandazowac, zeby kotka nie zlizywala masci i nie rozdrapywala rany, ale nie moge sobie przypomniec tego sposobu bandazowania:((( Kotka znow wszystko sobie rozdrapala, masc zlizala, a ja czuje sie bezradna :( czy ktos byly tak uprzejmy i przeslal mi linka do jakiejs strony ze sposobami bandazowania ran na grzbiecie?Ew. na maila anmil20@yahoo.com jaks pro...
  • piesio ma nosic ten klosz na lampe. Moj mial zabieg dzisiaj i jest bardzo nieszczesliwy, ze musi to nosic.A w ogole to po narkozie wcale nie spi tylko siedzi i popiskuje. Hm.. w klinice dostal srodki przeciwbolowe ktore maja dzialac do jutra. Czy to mozliwe, ze jednak go boli?
  • wczoraj moja suczka miała robione usg rozpoznanie ropomacica(25mm) jutro ma miec operacje, czy nie ma innych sposobow? boje sie bo ma juz 12 lat prosze pomozcie!!!!!!!!!
  • Moja kotka wczoraj przeszla zabieg. Wieczorem zrobila siusiu i napila sie wody raz. Potem miala dziwny stan spłoszenia-ucieczki a nastepnie polozyla sie w szafie i tam spi... Narazie nei pije i nie je... Prsze o odpowiedz jak to bywa... kiedy jedzenie kiedy co mija i kiedy cos powinno niepokoic...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się