Witajcie, kupiłam na Limango zegarek, dziś przyszedł i... mega zdziwienie. Czy to na pewno oryginał? Nie ma tarczy napisu STEEL, a mieć powinien. Trochę kosztował, miał być na prezent. Chodzi o zegarek marki Skagen.
Czy ktoś z Was ma/miał podobny problem? Czy trafiliście na podróbki na Limango?
Kilka dni temu przyszły też perfumy, już się boję się pomyśleć, że tyle kasy za podróby mogłam dać.
Kupowałam też wcześniej kozaki Geox dla córki i były ok.