ciaprok,to ci go urwie przi sami
Poczebuje sam kery moze kartofli? To mu moga zaroski do miecha nakopac´!
Tys je picus-glancus !
(je to aby przeklynstwo ?)
Tela co sam to jeszczech nikaj niy widziol coby kerys sklinol (?!)
Pyrsk !
Jak ci zaro bez tyn gupi bezpysk wymaluja to sie ani niy spamiyntosz !
A ty jak z dupy wysrany
Tys jest miekim zrobiony
"ty ipto s kaduba"
Ty uogorze
"By cie śniyg spoloł ty giździe"
Bravo daObrzi !!!!
czy wy polacy (nie wszyscy - jest tez duzo wyjatkow) musicie zawsze prowokowac?
www.aazz.com/walendy/buecher/wahrheit-f-D/wahrheitinhalt.htm
Gość portalu: Jędras napisał(a):
> Szwager ! - jedno z bardziej obraźliwych śląskich (slonskich) przekleństw.
> Po niemeicku pisane der Schwager - szwagier, ale pisanw "szwager" oznacza
> złamanego chuja.
> To bardzo, ale to bardzo brzydkie slowo.
Jędras, ten twój nick ma też bardzo bliskie powiązania z chujem
Jestem ciekawa jak by on wyglądał bez jąder?

Szwager ! - jedno z bardziej obraźliwych śląskich (slonskich) przekleństw.
Po niemeicku pisane der Schwager - szwagier, ale pisanw "szwager" oznacza
złamanego chuja.
To bardzo, ale to bardzo brzydkie slowo.
W skwienki, juz zes schluss zrobieli,
chcesz w papa !
• prawisz ze ci stoji kryja ? ale chyba wele byfyja!!!!!!!!!!!!
My godali Kryja, bo sie tez czasami z babom na Kryja zyje , Ty wiesz co jo
loto jak kryka w kiblu
Ty powsinog
Jaki stary t
"pacz sie stracic´ bo nachytosz ty pieron´sko beskuryjo jedna"
mom jeszcze jedne,ale brzydkie,
Ty klouto w kaboucie (krowskie g.... w mantlu)
Ty ochlapusie
kay sie to smykosz pieronso komedyjo!
To je cosik od bajtlow .
Idz do dom bo mama plackami dzieli
ino mi sam gupie niy dzistej!
"Ecik ty pieron´ski zberez´niku!
Mosz szczynscie ze niy jeszes mojim kutasym! Bo bych cie dziynnie prol po tym
gupim lebie
Tako staro kamela a tako gupi
"wyglondosz jak pou dupy zzakszoka"
kurdelebele ! (z tego ostatniego toch sie omlo niy posmarkol ze smiychu
fandzolisz, fandzolisz a kaczki ci ciu..k obgryzajo
"Fulosz jak mulorz a wancki ci pod nosem handsztandy ciepiom"
Skon´czoues´? To spus´ woda
Marika Ty larwo !!!
Szkoda ze jusz idziesz, tak fajnie smierdzi
Brilander na chopa co brell
pacz sie stracic bo nachytosz ty podciepie
ty kamelo
jo sie duonol jak pieron
"Ty mosz aua i dwa boloki, a twoje dzieci som glacoki"
Ty obzido zebrzydowsko