01.01.16, 12:52
Niech ta historia się już skończy.
Obserwuj wątek
    • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 01.01.16, 17:20

      Dla samych komentarzy warto zajrzeć; z jakimi dramatami ludzie się zmagają.

      swietarita.blogspot.com/2011/05/litania-do-sw-rity.html
      swietarita.blogspot.com/2011/06/1-nowenna-za-wstawiennictwem-sw-rity.html
      • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 05.01.16, 23:56

        Cztery tysiace swiadectw z narzucajacym sie podobienstwem do tych z sanktuariow maryjnych; swiadectw nierzadko uznanych za autentyczne cudy medyczne, a praktycznie zawsze za uzdrowienia duchowe.

        pompejanska.rosemaria.pl/category/swiadectwa-nowenna-pompejanska/


        • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 06.01.16, 00:08
          swiadectw sanktuaryjnych nierzadko uznanych za autentyczne cudy medyczne, a praktycznie zawsze za uzdrowienia duchowe.
    • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 06.01.16, 00:48
      Byłoby tragicznym złudzeniem oczekiwać, że kiedykolwiek znikną nienawiść i wojny, niesprawiedliwość i nędza. Tu jest chwilowa obczyzna, tam – wieczna ojczyzna. piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/1660
    • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 18.04.16, 02:43
      Czy da się samotnie wyjść z depresji?
    • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 30.04.16, 23:49
      ks. Kaczkowski o piekle www.youtube.com/watch?v=Wm4g-90G8c8#t=21m33s

    • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 05.05.16, 18:10
    • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 05.05.16, 18:33
      Niech ta historia się już skończy.
    • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 08.05.16, 02:13

      Kto stanie przed Bogiem będzie musiał ponieść wszystkie konsekwencje swoich wyborów. To będzie straszne doświadczenie

      www.fronda.pl/blogi/dlaczego-jezus-apologetyka/sw-charbel-czesc-2-potezny-znak-od-boga-dla-niewierzacychco-robi-ateista-a-co-robic-powinien,33474.html
    • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 08.05.16, 15:20

      Czy da się samotnie wyjść z depresji?
      www.wykop.pl/tag/depresja/
    • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 11.05.16, 16:56
      qwerty123499
      • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 11.05.16, 17:04
        qwerty12569
    • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 17.05.16, 21:03


      qwerty8909

      • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 18.05.16, 16:51

        qwerty12900
        • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 18.05.16, 23:12
          qwerty4565


    • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 17.05.16, 21:13
      Niech ta historia się już skończy.
    • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 23.05.16, 01:12

      Manipulant Franciszek przyznał się kumplowi, że jego intencją było jednak zainicjowanie erozji w katolickiej doktrynie. Człowiek który powołany został na sprawowany urząd m.in. w celu zachowania pełnego depozytu wiary Kościoła.


      Archbishop Bruno Forte, the Archbishop of Chieti-Vasto, Italy, said during a presentation on the pope’s recent exhortation Amoris Laetitia that Pope Francis told him at the Synod on the Family that he didn’t want to speak “plainly” about the question of admitting remarried divorcees to Holy Communion because doing so would make a “terrible mess.”
      Forte claimed that the pope told him: “If we speak explicitly about communion for the divorced and remarried, you do not know what a terrible mess we will make. So we won’t speak plainly, do it in a way that the premises are there, then I will draw out the conclusions.”

      • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 23.05.16, 17:34

        Naszemu kościelnemu reformatorowi pewnie do głowy nie przyszło, że liberalny kumpel-niezguła, nieświadom wagi przytaczanych słów, wszystko wypapla.
    • Gość: t Re: . IP: *.promax.media.pl 13.07.16, 16:35
      Niech ta historia się już skończy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka