tomek.400 18.03.24, 21:47 No zrzuciłem w dół trochę wątków Nie wszyscy te smuty które mi się uleją muszą przeczytać. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tomek.400 Re: . 20.03.24, 16:29 No fakt. Nie wszyscy musza poznac wszystko. Ale prawda., czasem naprawde bolesna ktora wielu z nas w dzieciństwie musialo przejsc gdzieś tam w sercu zostala. Ja nigdy tego nie zapomne . Wybaczyc bez problemu potrafie. Ale w pamieci pozostanie, Tak dzisiaj tez jestem wypity Odpowiedz Link Zgłoś