18.03.24, 21:47

No zrzuciłem w dół trochę wątków
Nie wszyscy te smuty które mi się uleją muszą przeczytać.

Obserwuj wątek
    • tomek.400 Re: . 20.03.24, 16:29
      No fakt. Nie wszyscy musza poznac wszystko.
      Ale prawda., czasem naprawde bolesna ktora wielu z nas w dzieciństwie musialo przejsc gdzieś tam w sercu zostala. Ja nigdy tego nie zapomne . Wybaczyc bez problemu potrafie. Ale w pamieci pozostanie,

      Tak dzisiaj tez jestem wypity




Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka