Dodaj do ulubionych

problem z sygnaturka

23.02.05, 22:17
jak zrobic sygnaturke

Kto powiedzial, ze Moskale
Sa to bracia dla Lechitow
Temu pierwszy w leb wypale
Przed kosciolem Karmelitow


tak aby mi sie słowa nie zlewały a po kliknieciu był link do stronki
www.kavkazcenter.com
Obserwuj wątek
    • panatha Re: problem z sygnaturka 23.02.05, 22:23
      nawet nie ma całego tekstu co sie dzieje??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka