Dodaj do ulubionych

NIEDŹWIEDZI CZOSNEK

09.04.11, 20:35

http://i54.tinypic.com/29pbv9g.jpg

Tych liści zebrałam ponad dwa kilogramy
Obserwuj wątek
    • al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 20:37

      https://i55.tinypic.com/2exxd1x.jpg


      O tej porze roku lasy pełne są tych witamin
    • al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 20:39


      https://i56.tinypic.com/nz22gw.jpg


      Niedźwiedzi czosnek jest często gęsto przetykany kępami leśnych fiołków
      • czarek_777 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 20:46
        AL bo się posikam smile ale cudowne klimaty ja Cię big_grin i co zrobisz zrobisz z tymi liśćmi czosnkowymi ?
        • al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 20:53
          Nooooooooooooo, przez maszynkę do mięsa cześć przekręciłam (tylko do tego taka maszynkę używam), wymieszałam z solą i oliwą z oliwek i mam pesto - trzyma się prze dwa lata. Cześć będzie jutro na pizzę, a reszta na zupę.
    • dzikus0099 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 20:54
      zrob konfitury dla dzikusa ,lubie roznego rodzaju liscie ,lodygi itp.jak wpadne to skosztuje.
      • al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:04
        Konfitury?????? Czy Ty wiesz, jaki jest zapach i smak tej papki, która dzisiaj z tych liści wykręciłam? Czooooosnek.....skoncentrowany!!!! Tego małe ilości się używa, bo inaczej twarzy wykręca.
        • czarek_777 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:19
          AL chyba do nóżek też by się nadały a może i do bigosu ? nie wiedziałem że Ty taka blondyna smile Dzikus nie szalej człowieku bo Cie zeżrą big_grin
          --
          https://emotikona.pl/emotikony/pic/rybak.gif
          • al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:22
            Nóżki i bigos odpada. Raczej do serów i makaronów.
            Właśnie taka blondyna jestem, prawdziwa i naturalna big_grin
        • dzikus0099 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:21
          dobre by to bylo na wiece lub parade rownosci......he..he
          • al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:25
            Ha....wtedy można by było wiele dowiedzieć się o tolerancji wink
            Noooo, ja bym uciekała big_grin
            • czarek_777 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:32
              A czemu byś uciekła ? ja tutejszy dzikus i mnie nic nie przeszkadza smile niech znicze se palą pod pałacem /sam zanosiłem i kwiaty też/ niech geje se chodzą i niech kleszcze mnie żrą big_grin big_grin samo życie. Tak ma być nie ?
              • al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:37
                Tylko nie kleszcze, panicznie się ich boję.
              • czarek_777 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:38
                Nie dawno rozmawiałem z Ulissesem, mądry człowiek ale wydaje MU /M United smile/ się że wie więcej niż wie big_grin żartowałem. Na pewne sprawy otworzył mi oczy a przed pewnymi zatrzasnął drzwi. Szkoda że tu nie zagląda, Prawda Ulisses big_grin
            • dzikus0099 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:36
              w tym lesie to tak ladnie wygladasz,;natura w zgodzie z natura.
              • al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:39
                Szamanka przecież jestem big_grin
              • m.maska Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:47
                A jednak jak sam widziales, potrafi byc i "gwaltowna" niemal docisnela mnie do maski samochodu.. big_grinbig_grinbig_grin
                • al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:51
                  Przepraszam bardzo, nie gwałtowna tylko szybka i energiczna big_grin
                • dzikus0099 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:54
                  lubie nutke gwałtownosci w wykonaniu kobiety.
                  • m.maska Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:59
                    Pozostawiasz zbyt wielki margines na domysly Dzikus... wink
                    A moze jednak kilka "nutek"?
                    • dzikus0099 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 22:19
                      lubie,gdy kobieta dominuje;ja sie z nia zgadzam-i w ten oto sposob mam swiety spokoj!dobre no nie?
                      • czarek_777 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 22:27
                        Dzikus Już Cię pożarły. Smacznego Maseczko i AL i sorki ale je truchła nie tknę big_grin big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka