al-szamanka 09.04.11, 20:35 Tych liści zebrałam ponad dwa kilogramy Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 20:37 O tej porze roku lasy pełne są tych witamin Odpowiedz Link
al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 20:39 Niedźwiedzi czosnek jest często gęsto przetykany kępami leśnych fiołków Odpowiedz Link
czarek_777 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 20:46 AL bo się posikam ale cudowne klimaty ja Cię i co zrobisz zrobisz z tymi liśćmi czosnkowymi ? Odpowiedz Link
al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 20:53 Nooooooooooooo, przez maszynkę do mięsa cześć przekręciłam (tylko do tego taka maszynkę używam), wymieszałam z solą i oliwą z oliwek i mam pesto - trzyma się prze dwa lata. Cześć będzie jutro na pizzę, a reszta na zupę. Odpowiedz Link
dzikus0099 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 20:54 zrob konfitury dla dzikusa ,lubie roznego rodzaju liscie ,lodygi itp.jak wpadne to skosztuje. Odpowiedz Link
al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:04 Konfitury?????? Czy Ty wiesz, jaki jest zapach i smak tej papki, która dzisiaj z tych liści wykręciłam? Czooooosnek.....skoncentrowany!!!! Tego małe ilości się używa, bo inaczej twarzy wykręca. Odpowiedz Link
czarek_777 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:19 AL chyba do nóżek też by się nadały a może i do bigosu ? nie wiedziałem że Ty taka blondyna Dzikus nie szalej człowieku bo Cie zeżrą -- Odpowiedz Link
al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:22 Nóżki i bigos odpada. Raczej do serów i makaronów. Właśnie taka blondyna jestem, prawdziwa i naturalna Odpowiedz Link
dzikus0099 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:21 dobre by to bylo na wiece lub parade rownosci......he..he Odpowiedz Link
al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:25 Ha....wtedy można by było wiele dowiedzieć się o tolerancji Noooo, ja bym uciekała Odpowiedz Link
czarek_777 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:32 A czemu byś uciekła ? ja tutejszy dzikus i mnie nic nie przeszkadza niech znicze se palą pod pałacem /sam zanosiłem i kwiaty też/ niech geje se chodzą i niech kleszcze mnie żrą samo życie. Tak ma być nie ? Odpowiedz Link
al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:37 Tylko nie kleszcze, panicznie się ich boję. Odpowiedz Link
czarek_777 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:38 Nie dawno rozmawiałem z Ulissesem, mądry człowiek ale wydaje MU /M United / się że wie więcej niż wie żartowałem. Na pewne sprawy otworzył mi oczy a przed pewnymi zatrzasnął drzwi. Szkoda że tu nie zagląda, Prawda Ulisses Odpowiedz Link
dzikus0099 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:36 w tym lesie to tak ladnie wygladasz,;natura w zgodzie z natura. Odpowiedz Link
m.maska Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:47 A jednak jak sam widziales, potrafi byc i "gwaltowna" niemal docisnela mnie do maski samochodu.. Odpowiedz Link
al-szamanka Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:51 Przepraszam bardzo, nie gwałtowna tylko szybka i energiczna Odpowiedz Link
dzikus0099 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:54 lubie nutke gwałtownosci w wykonaniu kobiety. Odpowiedz Link
m.maska Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 21:59 Pozostawiasz zbyt wielki margines na domysly Dzikus... A moze jednak kilka "nutek"? Odpowiedz Link
dzikus0099 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 22:19 lubie,gdy kobieta dominuje;ja sie z nia zgadzam-i w ten oto sposob mam swiety spokoj!dobre no nie? Odpowiedz Link
czarek_777 Re: NIEDŹWIEDZI CZOSNEK 09.04.11, 22:27 Dzikus Już Cię pożarły. Smacznego Maseczko i AL i sorki ale je truchła nie tknę Odpowiedz Link