Dodaj do ulubionych

Stan zastraszania

21.12.19, 18:18
bo sedziowie sprzeciwili sie lamaniu konstytucji i nierespektowania prawa unijnego
koduj24.pl/na-wiejskiej-od-wczoraj-jest-tyle-policji-jakby-wojna-szla-stan-oblezenia/
Obserwuj wątek
    • a74-7 Re: Stan zastraszania 21.12.19, 21:08
      rozhisteryzowani ko(d)ziarze nie widzieli barierek, jakie sie stawia w innych europejskich stolicach, a szkoda,przestali by sie ciagle bac i jeczec .
      www.alamy.com/stock-photo-anti-terrorism-barriers-outside-the-houses-of-parliament-in-westminster-16316790.html
        • czarek_sz Re: Stan zastraszania 22.12.19, 13:01
          Kasta po 89 roku miała się oczyścić ale zamiast tego rosła w siłę i sięgała po coraz więcej więcej władzy i przywilejów których nie mają sędziowie w starych demokracjach. Gdyby teraz rząd nie zdecydował się na szybkie i drastyczne cięcie w postaci uchwalonej ustawy wkrótce kasta przejęłaby w Polsce pełnię władzy.
          • al-szamanka Re: Stan zastraszania 22.12.19, 13:40
            czarek_sz napisał:

> Kasta po 89 roku miała się oczyścić ale zamiast tego rosła w siłę i sięgała po
            > coraz więcej więcej władzy i przywilejów których nie mają sędziowie w starych
            > demokracjach. Gdyby teraz rząd nie zdecydował się na szybkie i drastyczne cięci
            > e w postaci uchwalonej ustawy wkrótce kasta przejęłaby w Polsce pełnię władzy.

I to ona decydowałaby, kto ma być wybrany na prezydenta czy premiera, i jakie ustawy mają podpisywać.
            Kasta nietykalnych staje się tykalna, nareszcie, bo już zbyt długo mieli się za półbogów.

--
            AL

Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
            • al.1 Re: Stan zastraszania 31.12.19, 00:39
              al-szamanka napisała:

> czarek_sz napisał:
              >
              > > Kasta po 89 roku miała się oczyścić ale zamiast tego rosła w siłę i sięga
              > ła po
              > > coraz więcej więcej władzy i przywilejów których nie mają sędziowie w st
              > arych
              > > demokracjach. Gdyby teraz rząd nie zdecydował się na szybkie i drastyczne
              > cięci
              > > e w postaci uchwalonej ustawy wkrótce kasta przejęłaby w Polsce pełnię
              > władzy.

>
              >
              > I to ona decydowałaby, kto ma być wybrany na prezydenta czy premiera, i jakie u
              > stawy mają podpisywać.
              > Kasta nietykalnych staje się tykalna, nareszcie, bo już zbyt długo mieli się za
              > półbogów.
              >
              To obejrzyjcie sobie co robia pisowscy bogowie. I o zastraszaniu tez jest. Zgroza ((!))

• m.maska Re: Stan zastraszania 31.12.19, 00:52
                al.1 napisał:

> To obejrzyjcie sobie co robia pisowscy bogowie. I o zastraszaniu tez jest. Zgr
                > oza ((!))
                >
                >
                >
                >
                >
                >

A to PiS wprowadzil te wszystkie trucizny na rynek? a to ja o tym nie wiedzialam - bo tu w Niemczech chyba jeszcze PiS wladzy nie przejal a tez to jest, o USA lepiej zmilczec moze...

--
                https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-ly-288c.gif
                www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
          • al.1 Re: Stan zastraszania 22.12.19, 16:46
            czarek_sz napisał:

> Kasta po 89 roku miała się oczyścić ale zamiast tego rosła w siłę i sięgała po
            > coraz więcej więcej władzy i przywilejów których nie mają sędziowie w starych
            > demokracjach. Gdyby teraz rząd nie zdecydował się na szybkie i drastyczne cięci
            > e w postaci uchwalonej ustawy wkrótce kasta przejęłaby w Polsce pełnię władzy.

Jaka kasta? To co teraz sie dzieje to dopiero mafia. Jakie ciecia? Wszedzie samych swoich majach a nawet komuchów.
            • rena-ta49 Re: Stan zastraszania 22.12.19, 18:51
              "Jaka kasta? "
              Ano taka,która sama siebie tak nazywa :
              www.youtube.com/watch?v=WSd1mKfeTqA
              i jeszcze prosze o konkretne art. w Konstytucji ,które PAD złamał,albo nie powtarzać bredni za nadzwyczajną kastą!
              • al.1 Re: Stan zastraszania 28.12.19, 10:13
                rena-ta49 napisała:

> "Jaka kasta? "
                > Ano taka,która sama siebie tak nazywa :
                > www.youtube.com/watch?v=WSd1mKfeTqA
                > i jeszcze prosze o konkretne art. w Konstytucji ,które PAD złamał,albo nie powt
                > arzać bredni za nadzwyczajną kastą!

Nie ma problema:
                oko.press/duda-polacy-zasluguja-na-wspolna-refleksje-nad-konstytucja-oko-press-przypomina-jak-prezydent-konstytucje-kilkanascie-razy-lamal-jak-nia-poniewieral/
                • m.maska Re: Stan zastraszania 28.12.19, 12:42
                  al.1 napisał:

> Nie ma problema:
                  > oko.press/duda-polacy-zasluguja-na-wspolna-refleksje-nad-konstytucja-oko-press-przypomina-jak-prezydent-konstytucje-kilkanascie-razy-lamal-jak-nia-poniewieral/

Oko.press - no nie, litosci...

--
                  http://s7.directupload.net/images/120410/klvh35gq.jpg
                  • al.1 Re: Stan zastraszania 30.12.19, 23:37
                    m.maska napisała:

> al.1 napisał:
                    >
                    > > Nie ma problema:
                    > > oko.press/duda-polacy-zasluguja-na-wspolna-refleksje-nad-konstytucja-oko-press-przypomina-jak-prezydent-konstytucje-kilkanascie-razy-lamal-jak-nia-poniewieral/
                    >
                    > Oko.press - no nie, litosci...

Nie ma litosci. Fakty, to fakty ((!)) - i nie ma znaczenia kto je ujawnia.
      • al.1 Re: Stan zastraszania 22.12.19, 16:41
        a74-7 napisał:

> rozhisteryzowani ko(d)ziarze nie widzieli barierek, jakie sie stawia w innych e
        > uropejskich stolicach, a szkoda,przestali by sie ciagle bac i jeczec .
        > www.alamy.com/stock-photo-anti-terrorism-barriers-outside-the-houses-of-parliament-in-westminster-16316790.html

To takie u nas strach przed terroryzmem? Jakiego to zagrozenia sie spodziewaja, ze naslali tyle wozów pacyfikacyjnych?
        • rena-ta49 Re: Stan zastraszania 22.12.19, 18:54
          "To takie u nas strach przed terroryzmem? Jakiego to zagrozenia sie spodziewaja, ze naslali tyle wozów pacyfikacyjnych?"

Już raz ta komusza banda okupowała Sejm w czasie świąt BN,żarła pasztety i prowokowała do siłowych rozwiązań.
          • al.1 Re: Stan zastraszania 28.12.19, 10:19
            rena-ta49 napisała:

> "To takie u nas strach przed terroryzmem? Jakiego to zagrozenia sie spodziewaja
            > , ze naslali tyle wozów pacyfikacyjnych?"
            >
            > Już raz ta komusza banda okupowała Sejm w czasie świąt BN,żarła pasztety i prow
            > okowała do siłowych rozwiązań.

Ale gdzie tu widzisz komuchów, którzy akurat ulokowali sie w pisowskim rzadzie.
    • m.maska Re: Stan zastraszania 22.12.19, 15:45
      al.1 napisał:

> bo sedziowie sprzeciwili sie lamaniu konstytucji i nierespektowania prawa unijn
      > ego
      > koduj24.pl/na-wiejskiej-od-wczoraj-jest-tyle-policji-jakby-wojna-szla-stan-oblezenia/

Najwyzszy czas zeby wprowaddzic europejskie standardy... sedziowie nie maja prawa byc politykami a tym bardziej podwazac mianowania innych sedziow przez Prezydenta Rzeczypospolitej - nawet gdyby byl to maszynista. Prezydent RP jest najwyzsza osoba w panstwie i wara komukolwiek od jego decyzji. Ale wladza zdobyta przez partie rzadzaca w demokratycznych wyborach nie podoba sie opozycji - i w tym miejscu konczy sie demokracja.... aha... a skad pewnosc ze ten sedzia, ktory podwaza decyzje Prezydenta o mianowaniu innego sedziego sam zostal mianowany legalnie? bo co? bo on tak uwaza?
      Zdaje sie, ze wszelkim niemotom wydaje sie, ze teraz beda rzadzic - bo glosniej krzzycza?

--
      • al.1 Re: Stan zastraszania 22.12.19, 17:10
        m.maska napisała:

> al.1 napisał:
        >
        > > bo sedziowie sprzeciwili sie lamaniu konstytucji i nierespektowania prawa
        > unijn
        > > ego
        > > koduj24.pl/na-wiejskiej-od-wczoraj-jest-tyle-policji-jakby-wojna-szla-stan-oblezenia/
        >
        > Najwyzszy czas zeby wprowaddzic europejskie standardy...

To co sie dzieje nazywasz standardami europejskimi ((?))

> sedziowie nie maja prawa byc politykami

Ale pisowscy wlasnie sa ((!))

> a tym bardziej podwazac mianowania innych sedziow przez Prezydenta Rzeczypospolitej - nawet gdyby byl to
        > maszynista. Prezydent RP jest najwyzsza osoba w panstwie i wara komukolwiek od jego decyzji.

Nie wara, bo lamie prawo "Prof. Strzembosz podsumował też „dokonania” Andrzeja Dudy. – „Policzyłem kiedyś, ile razy prezydent Duda złamał Konstytucję. Stało się to siedem razy. A przysięgał na tę Konstytucję: „tak mi dopomóż Bóg”."

> Ale wladza zdobyta przez partie rzadzaca w demokratycznych wyborach nie podoba sie opozycji - i w tym
        > miejscu konczy sie demokracja....

Chodzi wlasnie o lamanie demokracji przez PiS, bo wybieraja sie miedzy soba. Utajniaja listy (czy sa takie?) którzy rzekomo glosowali na nich (czyli samych swoich).

> aha... a skad pewnosc ze ten sedzia, ktory podwaza decyzje Prezydenta o mianowaniu innego sedziego sam
        > zostal mianowany legalnie? bo co? bo on tak uwaza?

To jest do sprawdzenia w przeciwienstwie do utajniania wszystkiego przez PiS.

> Zdaje sie, ze wszelkim niemotom wydaje sie, ze teraz beda rzadzic - bo glosniej krzzycza?

Nic nie rozumiesz z bezprawnych posuniec rzekomego Prawa i rzekomej Sprawiedliwosci

• m.maska Re: Stan zastraszania 22.12.19, 17:30
          al.1 napisał:

Odpowiem Ci ogolnie... ja widze co dzialo sie za czasow PO-PSL i to nie mialo w ogole nic wspolnego ze standardami europejskimi... ja widze co wyprawia Targowica w UE, ach ach, co Ty nie powiesz, prof. Strzembosz, to Twoj autorytet?... a to nie on przypadkiem obiecywal, ze srodowisko sedziowskie samo sie oczysci?
          Wiesz jakie byly standardy w 1990 roku kiedy doszlo do zjednoczenia Niemiec? te wszystkie zlogi postkomunistyczne wylecialy na zbity pysk z zawodu sedziowskiego - ot takie sa standardy, a nie hodowanie postkomunistow zeby mieli wladze.
          Nie opowiadaj mi o niezaleznosci sedziow - moze wyjasnisz mi jak to mozliwe, ze sedzia KRADNIE na oczach calej Polski 50 zl z lady i zostaje uniewinniony i taki skur... za chwile bedzie sadzil innego zlodzieja. Jak to sie dzieje, ze czlowiek niepelnosprawny za wziecie batonika za 90 gr idzie do wiezienia na miesiac? jak to sie dzieje, ze celebryta jezdzi samochodem bez prawa jazdy - juz za samo to powinien byc karany, potraca na przejsciu dla pieszych kobiete i nic sie nie dzieje - zostaje uniewinniony? jak to sie dzieje, ze sedzia, ktory dzisiaj kwestionuje prawo do wykonywania zawodu innego sedziego w majestacie prawa obrabowuje czlowieka i jego majatek wart ponad milion sprzedaja za 30 kilka tysiecy? z tym trzeba skonczyc. Oni sie nigdy nie oczyszcza, tylko wyksztalca nowych, ktorzy beda pewnie jeszcze lepsi bo uczniowie przescigaja mistrzow - tak wyglada prawo w Polsce i jesli nic sie z tym nie zrobi - to bedzie sie ta patologia poglebiac.
          Poza tym ja bym jeszcze cos dodala, zeby bylo dobitniej - Prezydent mianuje sedziego, ale... moze go takze odwolac - inaczej beda sie bez konca zaslaniac immunitetami, krasc czesci do wiertarek, pendrive'y, jezdzic po pijaku itd...

--
          https://fs1.directupload.net/images/user/150112/w8kfc76t.gif
          • m.maska Re: Stan zastraszania 22.12.19, 17:37
            I jeszcze cos... tak sie konczy kazda rebelia, ze wczesniej czy pozniej gawiedz nalezy wziac za pysk, bo sie nie opamieta tylko bedzie sie dalej nakrecac...
            To tyle, bo nie chce mi sie klepac w klawisze oczywistosci...
            Mieszkam w Niemczech 38 lat - nie przyjezdzam do Niemiec z wizyta czy na wycieczke i doskonale wiem jak to wyglada... zaden lekarz nie wezmie koperty w prywatnym gabinecie po to zeby zrobic operacje w szpitalu w ktorym jest zatrudniony, zaden lekarz nie bedzie robil z siebie pajaca, podobnie jak zaden sedzia nie bedzie bral udzialu w nawalankach - troche honoru, odrobine dumy chcialoby sie powiedziec, ale czegoz oczekiwac po tych, ktorzy konczyli studia, bo tatus to czy tamto i droga awansu spolecznego siegali po zaszczyty - im bardziej maluczki tym bardziej bedzie sie wywyzszal - kompleksy, po prostu...
            Bye.

--
            • al.1 Re: Stan zastraszania 28.12.19, 10:34
              m.maska napisała:

> I jeszcze cos... tak sie konczy kazda rebelia, ze wczesniej czy pozniej gawiedz
              > nalezy wziac za pysk, bo sie nie opamieta tylko bedzie sie dalej nakrecac...
              > To tyle, bo nie chce mi sie klepac w klawisze oczywistosci...

Piszesz tak, jakbym byl zwolennikiem PO. Nic z tych rzeczy. Kazda ekipa rzadzaca kradla i dala sie korumpowac. Natomiast to, co dzieje sie za panowania pisowców przekracza wszelkie wyobrazenie. Nie chce mi sie polemizowac i odpowiadac na kolejne notki w obronie pisiaków, wiec dolaczam material, który moze rozswietlic umysly ich zwolenników. Jest tego duuuuzo wiecej. Oto one:

gazetaplus.pl/nie-z-francji-nie-z-niemiec-wiemy-skad-rzad-skopiowal-nowe-przepisy-o-sadach-szok-to-kopia-przepisow-z-zsrr/12034/
              gazetaplus.pl/stowarzyszenie-rad-adwokackich-usa-domaga-sie-przywrocenia-porzadku-prawnego-w-polsce/12047/
              nczas.com/2019/12/25/odnaleziono-kolejne-ofiary-stanislawa-piotrowicza-osobiscie-przesluchiwal-ich-w-siedzibie-sb/
              gazetaplus.pl/najbardziej-zadluzona-poslanka-pis-ma-dlugi-w-zus-urzedzie-skarbowym-skok-bankach-arciszewska-mielewczyk-stanie-na-czele-panstwowej-spolki-plo/12276/?fbclid=IwAR2iAIUZzchyIp_d_QlRgR5zYW9BFmem89NHTDH5mOVCPaaeA2be5PjcJBI
        • czarek_sz Re: Stan zastraszania 22.12.19, 17:31
          W demokracjach rządzą ci którzy wygrywają wybory. Stefan Niesiołowski powiedział do PiS gdy partia była w opozycji - wygracie wybory to będziecie uchwalać co będziecie chcieli. No to uchwalają.
          • al.1 Re: Stan zastraszania 30.12.19, 23:42
            czarek_sz napisał:

> W demokracjach rządzą ci którzy wygrywają wybory. Stefan Niesiołowski powiedział do PiS gdy partia była
            > w opozycji - wygracie wybory to będziecie uchwalać co będziecie chcieli. No to uchwalają.

Nie wazne co powiedzial Niesiolowski. Wazne jest przestrzeganie Konstytucji ((!))
            • m.maska Re: Stan zastraszania 01.01.20, 01:53
              al.1 napisał:

> czarek_sz napisał:
              >
              > > W demokracjach rządzą ci którzy wygrywają wybory. Stefan Niesiołowski po
              > wiedział do PiS gdy partia była
              > > w opozycji - wygracie wybory to będziecie uchwalać co będziecie chcieli.
              > No to uchwalają.
              >
              > Nie wazne co powiedzial Niesiolowski. Wazne jest przestrzeganie Konstytucji ((!
              > ))

Wiesz to sa slogany, ktore slysze od ponad czterech lat. PiS w pazdzierniku 2015 roku jeszcze nie przejal wladzy, jeszcze nie ukonstytuowal sie rzad a juz lamal Konstytucje, wg KOD-u. A moze tak wlasnymi slowami i konkretnie, ktory to artykul - konkretnie poprosze, bo jak na razie powtarzasz jak papuga hasla z demonstracji KOD-u i UB-ywateli RP...

--
        • al-szamanka Re: Stan zastraszania 22.12.19, 17:41
          al.1 ... wydaje mi się, że źle trafiłeś. Tu, na tym forum, wszyscy są właśnie po stronie PiS i nikogo nie przekonasz, że opozycja ma w czymśkolwiek rację. Ja sama byłam kiedyś po stronie Tuska, ale w pewnym momencie zaczęłam myśleć. I zrozumiałam ile zła wyrządziła, a zarazem ile możliwości dała gruba kreska Mazowieckiego złodziejom opozycyjnym, komuchom, esbekom i ich rodzinkom.
          Niemcy, po zjednoczeniu, w przeciągu paru godzin wyrzucili 70% sędziów z enerdowską przeszłością, w Polsce tak się nie stało... ale w końcu ten czas nadszedł. Nareszcie!

--
          AL

• m.maska Re: Stan zastraszania 22.12.19, 19:44
            al-szamanka napisała:

> al.1 ... wydaje mi się, że źle trafiłeś. Tu, na tym forum, wszyscy są właśnie p
            > o stronie PiS i nikogo nie przekonasz, że opozycja ma w czymśkolwiek rację. Ja
            > sama byłam kiedyś po stronie Tuska, ale w pewnym momencie zaczęłam myśleć. I zr
            > ozumiałam ile zła wyrządziła, a zarazem ile możliwości dała gruba kreska Mazowi
            > eckiego złodziejom opozycyjnym, komuchom, esbekom i ich rodzinkom.
            > Niemcy, po zjednoczeniu, w przeciągu paru godzin wyrzucili 70% sędziów z enerdo
            > wską przeszłością, w Polsce tak się nie stało... ale w końcu ten czas nadszedł.
            > Nareszcie!
            >

Ale to nie wszystko co Niemcy (Europa, a jakze) wprowadzili w 1990 roku, poza tym, ze pozbawili wszystkich aparatczykow DDR-owskich pelnienia funkcji publicznych na dziesiec lat - to przede wszystkim wprowadzili ustawe re-pry-wa-ty-za-cyj-na, ktora uniemozliwiala ubieganie sie o zwrot majatkow pozostawionych przez obywateli DDR-u na terenach owczesnej RFN i obywatelom RFN-u majatkow pozostawionych na terenie DDR-u... proste? proste... arystokracja, ktora chciala odzyskac swoje dawne majatki, jedyne co miala, to prawo pierwokupu, o ile taki majatek zostal wystawiony na sprzedaz... i to byl rok 1990.
            W ktorym to roku stary komuch Kwasniewski, ktory stal na strazy lewych interesow kolesiow zawetowal ustawe reprywatyzacyjna? a nie mogl oprzec sie na tym co duzo wczesniej zrobili Niemcy? dzisiaj nie byloby sytuacji kiedy panstwo czytaj: podatnicy, placa roznej masci kombinatorom, ktorzy zadaja zwrotu "majatkow" na 118- letnich "spadkobiercow". To jest jeden wielki przekret. Malo tego, Komisja Reprywatyzacyjna odbiera im te majatki a co robia napaleni sedziowie? uwalaja decyzje Komisji Reprywatyzacyjnej... wiec mowienie o "krzywdzie" kasty, ktora sama tak siebie nazwala, jest wielkim nieporozumieniem.
            Podobnie jest z SB-ckimi emeryturami.

--
          • al.1 Re: Stan zastraszania 31.12.19, 00:01
            al-szamanka napisała:

> al.1 ... wydaje mi się, że źle trafiłeś.

Chyba tak
            www.youtube.com/watch?v=a-nGGfW8HEw

> Tu, na tym forum, wszyscy są właśnie po stronie PiS i nikogo nie przekonasz, że opozycja ma w czymśkolwiek
            > rację.

No to gratuluje wyboru.
            I jeden z przykladów wspanialych posuniec pisiaków

koduj24.pl/rzad-pis-bije-rekordy-smieci-i-wegiel-na-potege-sprowadzaja-a-jedraszewski-jeszcze-ich-wspomaga/

> Ja sama byłam kiedyś po stronie Tuska, ale w pewnym momencie zaczęłam myśleć. I zr
            > ozumiałam ile zła wyrządziła, a zarazem ile możliwości dała gruba kreska Mazowi
            > eckiego złodziejom opozycyjnym, komuchom, esbekom i ich rodzinkom.

Nie bylem ich zwolennikiem. Wszystkie rzady byly/sa skorumpowane i zlodziejskie. Jedyne kryterium ich "lepszosci", to skala na jaka im sie to udalo. Oczywiscie im mniejsza, tym "lepsza".

> Niemcy, po zjednoczeniu, w przeciągu paru godzin wyrzucili 70% sędziów z enerdo
            > wską przeszłością, w Polsce tak się nie stało... ale w końcu ten czas nadszedł.
            > Nareszcie!

Jak to nareszcie((?)) A przyklad Piotrowicza to jakis wyjatkowy wyjatek? big_grin big_grin big_grin
              • al.1 Re: Stan zastraszania 03.01.20, 22:05
                rena-ta49 napisała:

> "A przyklad Piotrowicza to jakis wyjatkowy wyjatek?"

Nie rozumiem pytania. Jest komuchem zaakceptowanym przez PiS.

> A kiedy Piotrowicz był sedzią?Coś z pamięcią nie tak?

No jak to nie tak??? "Cyt.: "Stanisław Piotrowicz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy "dobrej zmiany". Były PRL-owski prokurator ściągnął na siebie uwagę polityków i mediów, kiedy okazało się, że oskarżał członków opozycji demokratycznej w PRL."
                Przyklad:
                www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/brat-stanislawa-piotrowicza-tez-byl-prokuratorem-w-stanie-wojennym/8c2zpmr
                > Wyrok wydaje sędzia ,czy o czyms nie wiem?
                Oczywiscie sedzia, ale pytanie JAKI?
                • m.maska Re: Stan zastraszania 04.01.20, 01:10
                  al.1 napisał:

> rena-ta49 napisała:
                  >
                  > > "A przyklad Piotrowicza to jakis wyjatkowy wyjatek?"
                  >
                  > Nie rozumiem pytania. Jest komuchem zaakceptowanym przez PiS.
                  >
                  > > A kiedy Piotrowicz był sedzią?Coś z pamięcią nie tak?
                  >
                  > No jak to nie tak??? "Cyt.: "Stanisław Piotrowicz to jedna z najbardziej rozpoz
                  > nawalnych twarzy "dobrej zmiany". Były PRL-owski prokurator ściągnął na siebie
                  > uwagę polityków i mediów, kiedy okazało się, że oskarżał członków opozycji demo
                  > kratycznej w PRL."
                  > Przyklad:
                  > www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/brat-stanislawa-piotrowicza-tez-byl-prokuratorem-w-stanie-wojennym/8c2zpmr
                  > > Wyrok wydaje sędzia ,czy o czyms nie wiem?
                  > Oczywiscie sedzia, ale pytanie JAKI?

Nooooooooo moze taki np. Iwulski...

--
    • m.maska Re: Stan zastraszania 22.12.19, 19:34
      A sam tytul to niby do kogo? kto moze zostac zastraszony? ktos kto jest w porzadku przed prawem? no chyba, ze trafi na takich sedziow, ktorzy maja prawo gdzies i bawia sie w jego interpretacje taka, zeby czlowieka za zjedzenie czekoladki w sklepie skazac na miesiac prac spolecznych...
      To maja byc europejskie standardy?
      Wow... czy Ty masz pojecie ile razy codziennie ludzie w niemieckich sklepach zjadaja czekoladki?

--
              • al.1 Re: Stan zastraszania 30.12.19, 23:33
                al-szamanka napisała:

> a74-7 napisał:
                >
                > > Aaaa, wiec jednak histeria ( z tym rzekomym zastraszaniem )hehehe

Niezupelnie. Moge sypac przykladami.

www.dorzeczy.pl/kraj/112490/znany-aktor-wylegitymowany-przez-policje-to-zastraszanie.html
                wprawo.pl/pilne-wybity-bark-pelny-zoladek-gazu-pobity-przez-policje-wywiad-z-patriota-zaangazowanym-w-marsz-we-wroclawiu-publikujemy-nagranie-z-pobicia-wideo
                • al-szamanka Re: Stan zastraszania 01.01.20, 04:48
                  al.1 napisał:

> al-szamanka napisała:
                  >
                  > > a74-7 napisał:
                  > >
                  > > > Aaaa, wiec jednak histeria ( z tym rzekomym zastraszaniem )hehehe
                  >
                  > Niezupelnie. Moge sypac przykladami.
                  >
                  > www.dorzeczy.pl/kraj/112490/znany-aktor-wylegitymowany-przez-policje-to-zastraszanie.html
                  > wprawo.pl/pilne-wybity-bark-pelny-zoladek-gazu-pobity-przez-policje-wywiad-z-patriota-zaangazowanym-w-marsz-we-wroclawiu-publikujemy-nagranie-z-pobicia-wideo

" Pamiętajmy jednak, że legitymowanie to nic innego, jak ustalenie tożsamości osoby i nie dokładajmy do tego żadnych hipotez – rzecznik prasowy Komedy Stołecznej Policji. kom. Marczak."

I to jest wyjasnienie. Nie Olgierda, ktory smiesznie histeryzuje, a moze nawet jest wsciekly, ze tak przeslawny czlowiek jak on nie jest rozpoznawalny. Legitymowanie to najnormalniejsza rzecz i dzieje sie w kazdym kraju.

--
                  AL

• rena-ta49 Ojej,ktoś sie ośmielił nie rozpoznać Olgierda 01.01.20, 08:24
                    i go wylegitymować?
                    zacznijmy od tego co oznacza stopień alarmowy "ALFA"
                    w związku z przyjazdem do Polski Trumpa!
                    www.infosecurity24.pl/stopien-alarmowy-alfa-w-calej-polsce
                    tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/stopien-alarmowy-alfa-i-alfa-crp-w-calej-polsce-do-3-wrzesnia,964769.html
                    a ci "pobici" UObywatele " to zmartwychwstałe Diduszki i "ranny Szumełda,który o północy zamieszcza przeprosiny:
                    https://pbs.twimg.com/media/D3QqFYOW4AAc8du.jpg
                    • rena-ta49 Re: Ojej,ktoś sie ośmielił nie rozpoznać Olgierda 01.01.20, 08:44
                      rena-ta49 napisała:

> i go wylegitymować?
                      > zacznijmy od tego co oznacza stopień alarmowy "ALFA"
                      > w związku z przyjazdem do Polski Trumpa!
                      > www.infosecurity24.pl/stopien-alarmowy-alfa-w-calej-polsce
                      > tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/stopien-alarmowy-alfa-i-alfa-crp-w-calej-polsce-do-3-wrzesnia,964769.html
                      > a ci "pobici" UObywatele " to zmartwychwstałe Diduszki i "ranny Szumełda,który
                      > o północy zamieszcza przeprosiny:
                      > https://pbs.twimg.com/media/D3QqFYOW4AAc8du.jpg

Pamiętacie "ciężko rannego" KOD-ziarza Szumełdę?
                      https://pbs.twimg.com/media/Dd-ROq5VwAIYrnG.jpg
                      albo cudowne uzdrowienie Winiarskiego?
                      https://pbs.twimg.com/media/DisP3SfWsAAaTkh.jpg
      • al.1 Re: Stan zastraszania 30.12.19, 23:48
        m.maska napisała:

> A sam tytul to niby do kogo? kto moze zostac zastraszony?

Kazdy niewygodny obecnej wladzy, np.:
        www.dorzeczy.pl/kraj/112490/znany-aktor-wylegitymowany-przez-policje-to-zastraszanie.html
        --

wprawo.pl/pilne-wybity-bark-pelny-zoladek-gazu-pobity-przez-policje-wywiad-z-patriota-zaangazowanym-w-marsz-we-wroclawiu-publikujemy-nagranie-z-pobicia-wideo
        > i bawia sie w jego interpretacje taka, zeby czlowieka za zjedzenie czekoladki
        > w sklepie skazac na miesiac prac spolecznych...
        > To maja byc europejskie standardy?

A czy ja mówie, ze to jest OK?

> Wow... czy Ty masz pojecie ile razy codziennie ludzie w niemieckich sklepach zjadaja czekoladki?

Ale co to ma wspólnego z zastraszaniem?

• m.maska Re: Stan zastraszania 31.12.19, 00:58
          al.1 napisał:

> > Wow... czy Ty masz pojecie ile razy codziennie ludzie w niemieckich sklep
          > ach zjadaja czekoladki?
          >
          > Ale co to ma wspólnego z zastraszaniem?
          >

Ano to, ze kasta sedziowska wydaje takie wyroki i dopoki sie ta kasta nie potrzasnie i nie pokaze, ze wszyscy sa rowni ale od politykow, sedziow i ludzi na swieczniku wymaga sie wiecej - tak wiec w Niemczech sedzia za kradziez 50 zl zostanie bardziej ukarany niz przecietny Schmidt, a w Polsce? o prosze bardzo, oni sa nietykalni... ze taki Najsztub w Niemczech bylby skonczony - jazda bez prawa jazdy, potracenie na przejsciu dla pieszych? a w Polsce? zastraszanie? chyba spoleczenstwa przez te specjalna kaste.

--
          • a74-7 Re: Stan zastraszania 31.12.19, 11:43
            kasta sedziowska powinna trzymac ryje z daleka od polityki , nie powinna byc politycznie stronnicza w zadnym wypadku i powinna sadzic adekwatnie do popelnionego wykroczenia re przypadek z czekoladka czy wypadek czuba Najsztuba juz nie wspominajac Dupczoka. smile

• m.maska Re: Stan zastraszania 31.12.19, 12:40
              a74-7 napisał:

> kasta sedziowska powinna trzymac ryje z daleka od polityki , nie powinna byc po
              > litycznie stronnicza w zadnym wypadku i powinna sadzic adekwatnie do popelnion
              > ego wykroczenia re przypadek z czekoladka czy wypadek czuba Najsztuba juz nie
              > wspominajac Dupczoka. smile
              >

Przeciez jesli sedzia jest tak zaczadzony przez kaste, to zwykly Kowalski, ktory bierze 500+, czy emeryt ktory dostaje 13-ke pokrzywdzony przez zwolennika kasty, nawet gdyby ten go skatowal, nie ma szans przed takim sadem. No i gdzie tu bezstronnosc sadu? to kto tu bedzie zastraszony? spoleczenstwo, ktore opowiedzialo sie w wyborach.
              Ja nie wiem jak ci ludzie rozumuja... vide przypadek Najsztuba.

--
    • m.maska Re: Stan zastraszania 31.12.19, 14:36
      al.1 napisał:

> bo sedziowie sprzeciwili sie lamaniu konstytucji i nierespektowania prawa unijn
      > ego
      > koduj24.pl/na-wiejskiej-od-wczoraj-jest-tyle-policji-jakby-wojna-szla-stan-oblezenia/

Wiesz co? na Twoje wywody nasuwaja mi sie wylacznie niecenzuralne slowa... masz, czytaj ze zrozumieniem:

Wyrok czterech i pięciu lat więzienia usłyszeli Patryk H. i Paweł S. Mężczyźni śmiertelnie pobili 38-letniego kierowcę, który wcześniej ochlapał jednego z nich błotem. Zrobili to przed jego domem, na oczach żony i dzieci.

a tutaj....

Mateusz L. jako 24-latek zaczął oszukiwać ludzi w sieci - w jego sprawie jest łącznie 150 poszkodowanych na 250 tys. zł. Jednak kilkanaście zbiegów okoliczności doprowadziło do tego, że obecnie 28-letni mężczyzna ma do odsiedzenia 20 lat więzienia. Cytowani przez tvn24.pl eksperci nie kryją zdziwienia: Ludzie nie dostają takich wyroków za morderstwo. Przecież Marcin P. za Amber Gold, oszukanie kilku tysięcy ludzi na kilkaset milionów, dostał mniej.

Jakis komentarz do tych dwoch przypadkow moze?
      Tak wyrokuje polska kasta sadownicza... byc moze mordercy byli zwolennikami kasty, to morderstwo jest wtedy tylko deliktem...

--
        • m.maska Re: Stan zastraszania 04.01.20, 01:00
          a74-7 napisał:

> Fajnie, ale kim jest ten pan w filmiku?
          > Mozesz go uwiarygodnic w jakis sposob , pliss?

Otoz to wlasnie... kim jest ten pan i jakie ma predyspozycje do tego wykladu? jakis profesor, wykladowca? powiem krotko... to jest pieprzenie i nic ponadto...
          Monsanto - taka sobie firma, ktora ma gwarancje sprzedazy swojej trucizny do ktoregos tam roku i Niemcy, ktorzy podjeli decyzje, ze od tego odejda sa rowniez uwiazani do 31 grudnia 2023, bo takie sa umowy UNIJNE.
          AL1, ach tak walczyles w pierwszym poscie o unijne wyroki - no to jak? w tym wypadku ma juz to unijne nie obowiazywac?
          No i chcialabym Ci przypomniec, ze to nie PiS wporwadzil to na rynek... czy moze masz inne dane?

--
          https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-o3-3d8e.gif
          • al-szamanka Re: Stan zastraszania 04.01.20, 15:52
            m.maska napisała:

> a74-7 napisał:
            >
            > > Fajnie, ale kim jest ten pan w filmiku?
            > > Mozesz go uwiarygodnic w jakis sposob , pliss?
            >
            > Otoz to wlasnie... kim jest ten pan i jakie ma predyspozycje do tego wykladu? j
            > akis profesor, wykladowca? powiem krotko... to jest pieprzenie i nic ponadto...
            > Monsanto - taka sobie firma, ktora ma gwarancje sprzedazy swojej trucizny do kt
            > oregos tam roku i Niemcy, ktorzy podjeli decyzje, ze od tego odejda sa rowniez
            > uwiazani do 31 grudnia 2023, bo takie sa umowy UNIJNE.
            > AL1, ach tak walczyles w pierwszym poscie o unijne wyroki - no to jak? w tym wy
            > padku ma juz to unijne nie obowiazywac?
            > No i chcialabym Ci przypomniec, ze to nie PiS wporwadzil to na rynek... czy moz
            > e masz inne dane?

Proszę państwa, proszę państwa, proszę państwa... czy ówże myśl, że mówiąc w ten sposób (i manipulując ciągle przy nosie) jest bardziej przekonywujący?
            Do tego trzeba wiedzieć, że takie mięso sprzedawane jest nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.
            Poza tym zawsze można przejść na wegetarianizm, albo tak jak ja na weganizm... i już nigdy nie oglądać pampersów big_grin

--
            AL

• rena-ta49 Re: Stan zastraszania 04.01.20, 19:21
            m.maska napisała:

> a74-7 napisał:
            >
            > > Fajnie, ale kim jest ten pan w filmiku?
            > > Mozesz go uwiarygodnic w jakis sposob , pliss?
            >
            > Otoz to wlasnie... kim jest ten pan i jakie ma predyspozycje do tego wykladu? j
            > akis profesor, wykladowca? powiem krotko... to jest pieprzenie i nic ponadto...
            > Monsanto - taka sobie firma, ktora ma gwarancje sprzedazy swojej trucizny do kt
            > oregos tam roku i Niemcy, ktorzy podjeli decyzje, ze od tego odejda sa rowniez
            > uwiazani do 31 grudnia 2023, bo takie sa umowy UNIJNE.
            > AL1, ach tak walczyles w pierwszym poscie o unijne wyroki - no to jak? w tym wy
            > padku ma juz to unijne nie obowiazywac?
            > No i chcialabym Ci przypomniec, ze to nie PiS wporwadzil to na rynek... czy moz
            > e masz inne dane?
            >
            >
            www.f5.pl/tu-i-teraz/guardian-monsanto-placilo-googlowi-za-ukrywanie-skandalicznych-informacji
        • rena-ta49 Re: Stan zastraszania 04.01.20, 19:14
          a74-7 napisał:

> Fajnie, ale kim jest ten pan w filmiku?
          > Mozesz go uwiarygodnic w jakis sposob , pliss?

Ruska onuca z Konfederacji,przejrzyjcie konto:
          twitter.com/MarcinBustowski
      • m.maska Re: Stan zastraszania 04.01.20, 01:07
        al.1 napisał:

> Nie mam czasu na odpowiadanie wszystkim.

Nie masz czasu? a szkoda... bo to Ty pisales o stanie zastraszania - ja bym powiedziala, ze takie wyroki jak te powyzsze owszem sa zastraszajace i to wlasnie kasta zastrasza spoleczenstwo... kasta mowi, ze mozna jezdzic po straceniu prawa jazdy, mozna przejezdzac ludzi na pasach, kasta mowi, ze mozna zakatowac czlowieka na smierc i niewiele z tego bedzie, bo wyrok 5 lat konczy sie tym, ze delikwent wychodzi po dwoch, a ktos kto handluje telefonem komorkowym dostaje lat 20... no dalej, bron tych sukienkowych sedziow., ktorzy zastraszaja spoleczenstwo, ktore wobec nich jest bezbronne. Malo tego oni nawet podwazaja prerogatywy pierwszej osoby w panstwie a mianowicie Prezydenta RP... noooooo, super bylo i chodzi o to zeby bylo tak jak bylo.
        Nie masz czasu odpowiadac na to co Ci niewygodne a sam podjales temat, ale odsluchiwac takich pierdol nagrywanych przez no-name, to juz na to czas masz.

--
    • m.maska Re: Stan zastraszania 04.01.20, 18:59
      al.1 napisał:

> ego

Wiesz gdzie Niemcy maja respektowanie wyrokow TSUE? bardzo gleboko... tak wiec ogarnij sie i przestan nam tutaj wmawwiac, ze mamy sie rozplaszczac przed jakimis sukienkami wybranymi przez politykow...

wpolityce.pl/polityka/407279-janecki-rzad-niemiec-nie-chce-wdrozyc-orzeczenia-tsue

--
      https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-o3-3d8e.gif
      • rena-ta49 Re: Stan zastraszania 04.01.20, 19:19
        m.maska napisała:

> al.1 napisał:
        >
        > > bo sedziowie sprzeciwili sie lamaniu konstytucji i nierespektowania prawa
        > unijn
        > > ego
        > > koduj24.pl/na-wiejskiej-od-wczoraj-jest-tyle-policji-jakby-wojna-szla-stan-oblezenia/
        >
        > Wiesz gdzie Niemcy maja respektowanie wyrokow TSUE? bardzo gleboko... tak wiec
        > ogarnij sie i przestan nam tutaj wmawwiac, ze mamy sie rozplaszczac przed jakim
        > is sukienkami wybranymi przez politykow...
        >
        > wpolityce.pl/polityka/407279-janecki-rzad-niemiec-nie-chce-wdrozyc-orzeczenia-tsue
        >

Durnie nie wiedzą ,że Traktaty wykluczają sądownictwo z domeny władz UE ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka