Dodaj do ulubionych

"Wylegarnia"

09.05.20, 15:26
Płaczące noworodki w wylęgarniach ludzi, czyli co zrobić z nieodebranym towarem


Klinika BioTexCom w Kijowie reklamuje się jako Centrum Reprodukcji Ludzi. W katalogach placówki można znaleźć atrakcyjne oferty: „Promocja – najlepsza oferta!” z dołączonymi zdjęciami uśmiechniętych noworodków. Okazyjna cena: tylko 9900 euro za sztukę. Być może niedługo pojawi się nowa propozycja dla klientów: wyprzedaż. Towar zalega bowiem w magazynach.

Nagrania z hotelu Wenecja w Kijowie robią wstrząsające wrażenie – 46 łóżeczek z płaczącymi niemowlętami. To nieodebrany towar z kliniki BioTexCom. Chodzi o dzieci z surogacji zamówione u biednych Ukrainek przez bogatych ludzi z Zachodu za pośrednictwem agencji macierzyństwa zastępczego. Zamknięcie granic na skutek pandemii koronawirusa spowodowało, że nabywcy nie zjawili się po swój produkt.
Ukraina jest dziś europejskim liderem surogacji. Macica do wynajęcia kosztuje tam znacznie mniej niż w innych krajach świata, a odbiorca ma gwarancję, że towar będzie biały. To kierunek, który szczególnie upodobały sobie pary homoseksualne, by tam zamówić i adoptować potomstwo. Oblicza się, że na Ukrainie czeka w tej chwili na odbiór ponad 500 noworodków, które urodziły się już po zamknięciu granic, i nie ma ich kto odebrać. Nie wiadomo, co z nimi dalej robić. Magazynowanie nieodebranego towaru też kosztuje.
Pandemia koronawirusa obnażyła wiele patologii współczesnego świata. Jedną z nich jest zjawisko surogacji, czyli traktowania ludzi jak towaru, który można zamówić, wyprodukować i sprzedać. Co jednak zrobić, gdy nabywca nie zgłasza się po produkt? Magazynować? Jak długo? A jeśli kupiec zgłosi reklamację, że rezygnuje z zakupu, bo towar jest przeterminowany?
We współczesnych wylęgarniach ludzi leżą setki noworodków, pozbawione po urodzeniu matczynego dotyku, rodzicielskiego ciepła, bezinteresownej opieki, jednym słowem: miłości, traktowane jak przedmioty, których jedyną wartością jest cena, jaką można za nie uzyskać.
biotexcom.com/galleries/housing-for-our-clients/biotexcom-residence-hotel-venecia/
Nagrania z hotelu Wenecja w Kijowie dużo mówią o naszej cywilizacji.

autor: Grzegorz Górny
Obserwuj wątek
   • rena-ta49 Re: "Wylegarnia" 10.05.20, 09:45
    m.maska napisała:

    > Wstrzasajace... przy okazji pandemii wyjdzie na jaw wiele takich "kwiatkow".
    >

    Jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o pieniądze.
    Obrzydliwy sposób na życie i zarabianie.
  • rena-ta49 Re: "Wylegarnia" 09.05.20, 19:42
   Kiedy po raz pierwszy o tym napisałem - bodajże w 2010 r. - zostałem odsądzony od czci i wiary, tudzież spotkałem się z groźbami karalnymi.

   To jest właśnie Ukraina.
   To jest właśnie "mentalność" Ukraińców!
   twitter.com/Jan34733995/status/1259107914830225410
   Horror!

  • a74-7 Re: "Wylegarnia" 03.06.20, 15:20
   No i jest ciag dalszy..
   .Dziecko urodzone na Ukrainie z surogacji zostało zamówione przez seryjnego pedofila


   Na początku maja pisałem na portalu wPolityce o 500 noworodkach urodzonych na Ukrainie w ramach surogacji komercyjnej i nieodebranych z Kijowa przez klientów z zagranicy z powodu koronawirusa.
   Dziś dochodzą kolejne informacje dotyczące tej bulwersującej sprawy. Podczas briefingu w Kijowie rzecznik praw dziecka Mykoła Kuleba wyraził zaniepokojenie przyszłym losem noworodków. Przy okazji ujawnił, że jedno z niemowląt urodzonych na Ukrainie w 2017 roku zostało zamówione przez seryjnego pedofila.
   Chodzi o 30-letniego pediatrę Cristiana Carretero, pochodzącego z Barcelony i mieszkającego od 2015 w Szwecji. Zamówił on sobie dziecko w osławionej agencji macierzyństwa zastępczego BioTexCom w Kijowie. Nie zdążył jednak odebrać noworodka, ponieważ w grudniu 2018 roku aresztowała go szwedzka policja.
   W maju 2019 roku Cristian Carretero został skazany na 10 lat więzienia i grzywnę w wysokości 3,5 miliona koron (327 tysięcy euro) za popełnienie różnych przestępstw seksualnych (w tym także gwałtów) na około 50 dzieciach w wieku od 2 do 12 lat. Do wspomnianych czynów doszło między październikiem 2015 a listopadem 2017 roku w ramach jego praktyki lekarskiej w kilku placówkach medycznych: w Skelleftea, Skövde, Jönköping i Sztokholmie. W trakcie śledztwa policja znalazła w komputerze i telefonie komórkowym pediatry setki filmów z pornografią dziecięcą.
   Oficjalnie na Ukrainie z surogacji komercyjnej mogą korzystać tylko normalne małżeństwa. Nie mają takiego prawa ani osoby samotne, ani homoseksualiści. Carretero spełniał podstawowy warunek, ponieważ ożenił się w 2017 roku z lekarką z Malagi. Zaraz po ślubie zamówili oni sobie dziecko na Ukrainie. Gdy pediatra został aresztowany, żona natychmiast złożyła wniosek o rozwód. Istnieje podejrzenie, że ich małżeństwo było tylko przykrywką. Wiadomo, że obowiązujące na Ukrainie prawo jest obchodzone przez fikcyjne małżeństwa. Mówił o tym ponad miesiąc temu wiceminister spraw wewnętrznych Ukrainy Anton Geraszczenko, który wspominał, że klientami „swoistego supermarketu handlującego noworodkami” byli m.in. „obywatele Chińskiej Republiki Ludowej – samotni mężczyźni określonej orientacji” wraz ze swymi „fikcyjnymi żonami”.
   Kto wie, dokąd trafią zamówione, urodzone i nieodebrane dzieci, gdy w końcu zgłoszą się ich właściciele. Gdyby nie szwedzka policja, to dwa lata temu jedno z nich trafiłoby w ręce seryjnego pedofila.
   • m.maska Re: "Wylegarnia" 03.06.20, 15:30
    Swiat zmierza do samozaglady wlasnie dlatego, ze wyzbyl sie wiary. Wszystko mozna i nie ma zadnych tabu. Manifestuje sie to na kazdym kroku - wielu nie zna granic, nie przywiazuje wagi do slow, brak jest szacunku czlowieka do czlowieka, klamstwo, obluda, hipokryzja sa wszechobecne.
    • al-szamanka Re: "Wylegarnia" 03.06.20, 18:32
     m.maska napisała:

     > Swiat zmierza do samozaglady wlasnie dlatego, ze wyzbyl sie wiary. Wszystko moz
     > na i nie ma zadnych tabu. Manifestuje sie to na kazdym kroku - wielu nie zna gr
     > anic, nie przywiazuje wagi do slow, brak jest szacunku czlowieka do czlowieka,
     > klamstwo, obluda, hipokryzja sa wszechobecne.
     >

     Najgorsze jest to, że taka degeneracja bardzo imponuje lewiźnie - uważają to za postępowe i bronią pedofilskich celebrytów, no bo oj tam oj tam, ci mogą przecież więcej (patrz Polański)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka