Dodaj do ulubionych

Haloween... lewizna szaleje

18.07.20, 11:27
a Tusk judzi jak zwykle.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/109919269_2330145033961234_3236524074761642096_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=110474&_nc_ohc=zC3n0rK2Sn0AX8jYymA&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=36d1fc8b3cb5883500fb3a7109d6e144&oe=5F39DAC1
Obserwuj wątek
    • a74-7 Re: Haloween... lewizna szaleje 19.07.20, 12:16
      No widzisz glacaty goopolku, jak sie ma cos na sumieniu to sie od razu w przydlugie majty robi,co nie?
      Jak slyszalam, to raczej glacate listy pisze i donosi. Taki euro.pejczyk hehehe...pozartowac nawet nie mozna
      To gdzie bedziesz donosilo i co ? do syna Jaska ? Do Makreli czy do Szanownego Pana Prezydenta Dudy big_grin big_grin
      Adres? zapytaj ladnie , to ci podam big_grin
      Bo twoj juz znam od dawna smilesmile
      • al-szamanka Re: Haloween... lewizna szaleje 19.07.20, 18:27
        a74-7 napisał:

> No widzisz glacaty goopolku, jak sie ma cos na sumieniu to sie od razu w przydl
        > ugie majty robi,co nie?
        > Jak slyszalam, to raczej glacate listy pisze i donosi. Taki euro.pejczyk

No tak, ciągle jestem w okrutnym zagrożeniu, w końcu przed laty doniósł na mnie do sądu i ten donos ciągle tam leżakuje, a to ze względu na wyjątkowo niespotykaną powolność polskiego wymiaru sprawiedliwości... pomimo poganiania pejczykiem big_grin
        Doniósł także na mnie do adminów Portalu Pisarskiego, o czym uprzejmie mnie poinformowano, jednocześnie ostrzegając, abym się miała na baczności przed takim psychopatą.

> To gdzie bedziesz donosilo i co ? do syna Jaska ? Do Makreli czy do Szanowneg
        > o Pana Prezydenta Dudy big_grin big_grin
        > Adres? zapytaj ladnie , to ci podam big_grin
        > Bo twoj juz znam od dawna
        smilesmile

Też znam big_grin
        • m.maska Re: Haloween... lewizna szaleje 19.07.20, 18:48
          al-szamanka napisała:

> Doniósł także na mnie do adminów Portalu Pisarskiego, o czym uprzejmie mnie poi
          > nformowano, jednocześnie ostrzegając, abym się miała na baczności przed takim p
          > sychopatą.

To bylo tak obrzydliwe i wstretne... ciekawe czy doniosl sam na siebie, ze kradnie cudza tworczosc i leci z tym na konkursy a potem oglasza bezczelnie, ze dostal nagrode za cudze/kradzione... a potem jeszcze wypisywal, ze poda recepte na "sukces" - tez mi sukces odebrac nagrode za cudza tworczosc - ale wtedy najwiekszym sukcesem to byl ten obciach opublikowany w "Panaceum".
          • al-szamanka Re: Haloween... lewizna szaleje 19.07.20, 20:14
            m.maska napisała:

> al-szamanka napisała:
            >
            > > Doniósł także na mnie do adminów Portalu Pisarskiego, o czym uprze
            > jmie mnie poi
            > > nformowano, jednocześnie ostrzegając, abym się miała na baczności przed t
            > akim p
            > > sychopatą.
            >
            >
            > To bylo tak obrzydliwe i wstretne... ciekawe czy doniosl sam na siebie, ze krad
            > nie cudza tworczosc i leci z tym na konkursy a potem oglasza bezczelnie, ze dos
            > tal nagrode za cudze/kradzione... a potem jeszcze wypisywal, ze poda recepte na
            > "sukces" - tez mi sukces odebrac nagrode za cudza tworczosc - ale wtedy najwie
            > kszym sukcesem to byl ten obciach opublikowany w "Panaceum".

Pamietam, informację o plagiacie zamieścili z wyraźną satysfakcją big_grin big_grin big_grin big_grin big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka