Dodaj do ulubionych

Pi膮tek 馃槈

06.03.26, 15:45
Poniewa偶 wr贸ci艂am z pracy prawie bladym 艣witem dosta艂am wolny dzie艅.
Wyspa艂am si臋, zrobi艂am 2 ciasta, bo jutro mamy go艣ci, nakarmi艂a domownik贸w mieszkaj膮cych ze mn膮 i dochodz膮cych (czyli c贸rka z ch艂opakiem i dw贸jka dzieci przyjaci贸艂, kt贸re odbierali艣my dzi艣 wyj膮tkowo ze szko艂y).
Na obiad by艂y frytki, nugetsy z kurczaka i marchewka z jab艂kiem.
Teraz mam chwil臋 oddechu i przed 17 idziemy z moimi ma艂ymi go艣ci ich mam膮 i jeszcze jedna przyjaci贸艂k膮 na spotkanko.
Dzieci po szalej膮 a my przy kawce pogadamy.
A potem babski wiecz贸r 馃槈.
A Wam jak mija dzie艅?
Obserwuj w膮tek
    • szarmszejk123 Re: Pi膮tek 馃槈 06.03.26, 16:58
      P贸艂 dnia pracowa艂am a drugie p贸艂 jad艂am:p jaka艣 g艂odna dzi艣 jestem, miele g臋b膮 ca艂y dzie艅. Zrobi艂am dzieciom niezdrowy obiad- gotowe cordon bleu, frytki i sa艂ata, dopchne艂y lodami a ja dojad艂am frytki, kt贸rych nie zjad艂y 馃槀 potem b臋dzie zmiana i moja m艂oda p贸jdzie spa膰 do kole偶anki a do nas wieczorem standardowo wpadnie kolega na kolacj臋 z prosejczo:p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋


Nakarm Pajacyka