miurielamirsa
06.03.26, 15:45
Poniewa偶 wr贸ci艂am z pracy prawie bladym 艣witem dosta艂am wolny dzie艅.
Wyspa艂am si臋, zrobi艂am 2 ciasta, bo jutro mamy go艣ci, nakarmi艂a domownik贸w mieszkaj膮cych ze mn膮 i dochodz膮cych (czyli c贸rka z ch艂opakiem i dw贸jka dzieci przyjaci贸艂, kt贸re odbierali艣my dzi艣 wyj膮tkowo ze szko艂y).
Na obiad by艂y frytki, nugetsy z kurczaka i marchewka z jab艂kiem.
Teraz mam chwil臋 oddechu i przed 17 idziemy z moimi ma艂ymi go艣ci ich mam膮 i jeszcze jedna przyjaci贸艂k膮 na spotkanko.
Dzieci po szalej膮 a my przy kawce pogadamy.
A potem babski wiecz贸r 馃槈.
A Wam jak mija dzie艅?