Dodaj do ulubionych

Poprawne zidiocenie

13.08.20, 15:24
I oto zeby bylo poprawnie niby rozsadni ludzie, tacy, ktorzy przypisuja sobie byc opiniotworczymi okazuje sie, ze juz kompletnie zidiocieli...

Takie oto wydarzenie: niejaki Piotr Jedlinski... opuscil Radiowa Trojke i przeszedl do "przyszlosci" radia czyli nowej stacji "Nowy Swiat"...

No i Piotr Jedlinski "odwaznie" stwierdzil, ze aresztowany bandzior latajacy po ulicy z nozem i wyzywajacy sie na samochodzie, bijacy ludzi to, uwaga, pan Jedlinski nazwal bandziora: AKTYWISTA... ufffff - niesamowite, co za obraza, nie nazwal go zbokiem, nie nazwal go nawet bandziorem, nazwal go AKTYWISTA a mialo byc "aktywistka".

"Na szczęście aktyw płciowy zachował rewolucyjną czujność i zdemaskował transfobiczne poglądy szefa rozgłośni. Swoje oburzenie wobec groźnego rewizjonisty we własnych szeregach wyraził lud nieheteronormatywny miast i wsi, pisząc szereg listów wyrażających potępienie dla zbrodni motywowanej nienawiścią. "

Jedlinski blyskawicznie zlozyl samokrytyke, niestety okazalo sie, ze takie "myslenie" eliminuje go z szeregow "prawomyslnych" tworcow "Nowego Swiata"...

https://s12.directupload.net/images/user/200813/j5uiihrx.jpg
Obserwuj wątek
    • m.maska Re: Poprawne zidiocenie 13.08.20, 15:35
      I zaczelo sie publiczne pranie brudow... niektorych wyraznie uwiera "poprawnosc polityczna", ktora dodatkowo nie zostala dokladnie zdefiniowana - w tym caly problem - definicja jest zmienna w zaleznosci od sytuacji.
      Zdeklarowana lesbijka Martina Nawratilowa zostala odsadzona od czci i wiary, okazala sie homofobka, kiedy stwierdzila, ze jest przeciwna zeby mezczyzni mieniacy sie na okolicznosc zawodow sportowych kobietami byli dopuszczani do zawodow sportowych wraz z kobietami...
      Joanne K. Rowling autorka Harrego Pottera zostala napietnowana kiedy na Twitterze stwierdzila, ze osoby, ktore maja menstruacje to... o Booooooooooze, to oburzajace, ona napisala, ze to MUSZA byc KOBIETY.

Ale wrocmy na nasze rodzime podworko... pan Jedlinski i ciag dalszy "G.wyborczego" i "Nowego Swiata" i magla w jakim sie znalezli.
    • m.maska Re: Poprawne zidiocenie 13.08.20, 16:19
      Damian Małecki
      3 Std. ·

Najpierw nazywa Margot mężczyzną a teraz jeszcze bezczelnie kłamie na temat najświętszej Gazety Wyborczej, krynicy prawdy Czuchnowskiego i Magdy Jethon - kobiety kryształ.

Kogo jeszcze napadnie? może Kufa Drahrepusa?

Śmieszy mnie rzekoma wiara Piotra Jedlińskiego w to, że Magda Jethon mogła być zainteresowana prowadzeniem "wolnego od cenzury radia", ta sama Magda Jethon, która doprowadziła do totalnego zjazdu w dół trójki, do nazywania jej "trujką", do jej całkowitego upolitycznienia, która wraz z Komorowskim radośnie świętowała żenujący marsz Morzeł Orze, która aktywnie zaangażowała się w tworzenie mediów KOD, ta sama Magda Jethon, której listę takich jednoznacznie i jednostronnie zaangażowanych politycznie zasług możnaby jeszcze długo wymieniać.

Nie jestem w stanie uwierzyć, że Jedliński chciał dobrze, ale nie wiedział z kim ma do czynienia. Nagle sobie zdał sprawę z tego jakie standardy wyniosła Jethon z Trójki? Dopiero jak się przestali dogadywać to go to na tyle ugniotło moralnie, żeby o tym powiedzieć ludziom?

Myślę, że od poczatku wiedział z jakim środowiskiem i w jaki projekt się pakuje, tylko liczył, że sączona na antenie ideologia swoją, patroni swoją, a pieniążki się i tak będą zgadzać, a tu nie pykło.

big_grinbig_grinbig_grin
      • m.maska Re: Poprawne zidiocenie 13.08.20, 16:20
        Piotr Jedliński
        7 Std.

W dzisiejszym wydaniu Gazety Wyborczej ukazał się tekst pana Wojciecha Czuchnowskiego, mówiący o sytuacji w Radiu Nowy Świat, po "zrezygnowaniu" przeze mnie z pełnienia funkcji prezesa.
        Znalazłem w nim wypowiedź pani Magdy Jethon, którą pozwalam sobie zacytować:
        "Jak dodaje, "Jedliński nie był zmuszany do dymisji. Przeciwnie, gdy podjął taką decyzję, prosiliśmy, żeby tego nie robił, ale on nie chciał ustąpić". - Prosiłam go o to osobiście, wiem, że robili to jeszcze inni - dodaje naczelna rozgłośni. I podkreśla: - Sprawa nadal jest otwarta."
        Dosyć. Ta wypowiedź, to bezczelne kłamstwo, mające najwyraźniej zdjąć jakąkolwiek odpowiedzialność z osób, które wymusiły na mnie dymisję. Pozwalam sobie także zacytować fragment maila, jaki otrzymałem od pana Jerzego Sosnowskiego:
        "Ale dla wizerunku RNŚ, dla ucięcia wątpliwości patronów i dla zamknięcia ust nieżyczliwym krytykom byłoby wg mnie optymalne, żebyś, Piotrze, nie obrażając się na nas, tylko rozumiejąc delikatną sytuację całego przedsięwzięcia, podał się do dymisji...".

Sytuacja w Radio Nowy Świat jest taka, że z medium jakie wam obiecywałem, prosząc o sfinansowanie tego pomysłu, mającym być niezależnym, obiektywnym, prezentującym różnorodny obraz świata i otaczającej nas rzeczywistości, zapraszających komentatorów o różnych poglądach, staliśmy się skrzywionym ideologicznie medium, którego udziałowcy, zamiast sikać pod wiatr, robią pod siebie.

Wydawało mi się, że w ciągu dwóch dni, po wichurze emocji, udało się porozumieć. Ustąpiłem z funkcji prezesa, usunąłem się w cień, w imię dobra radia. Zgodziłem się, mimo ogromnych wątpliwości, na dalszą współpracę, pomoc, działanie, byle to nasze dziecko, radio wszystkich słuchaczy, istniało, rozwijało się.
        Jak widać, pani Magda Jethon, która przeniosła do nas wszystkie NAJGORSZE wzorce Trójki, ufna w swoją umiejętność mataczenia, które do tej pory było tolerowane, wiedząc, jak bardzo mi zależy na Radiu Nowy Świat, była pewna, że nawet widząc tak bezczelne kłamstwo, obciążające mnie w pełni za sytuację, "zamknę pysk".

Bardzo przepraszam wspaniałych ludzi - Patrycję Macjon, Krzysztofa Łuszczewskiego, Annę Krakowską oraz wszystkich pracowników oraz współpracowników za mój wpis. Może być brzemienny w skutkach. Jesteście profesjonalistami w każdym calu, tworzycie wspaniały zespół, naprawę kocham was, jednak są granice upadlania człowieka.

Mam nadzieję, że po moim wpisie, pan Wojciech Czuchnowski oraz Gazeta.pl nie odważy się usunąć artykułu lub dokonać w nim zmian, bo to oznaczałoby cenzurę.
        • al-szamanka Re: Poprawne zidiocenie 13.08.20, 17:44
          m.maska napisała:

> Piotr Jedliński

> Dosyć. Ta wypowiedź, to bezczelne kłamstwo, mające najwyraźniej zdjąć jakąkolwi
          > ek odpowiedzialność z osób, które wymusiły na mnie dymisję. Pozwalam sobie takż
          > e zacytować fragment maila, jaki otrzymałem od pana Jerzego Sosnowskiego:
          > "Ale dla wizerunku RNŚ, dla ucięcia wątpliwości patronów i dla zamknięcia ust n
          > ieżyczliwym krytykom byłoby wg mnie optymalne, żebyś, Piotrze, nie obrażając si
          > ę na nas, tylko rozumiejąc delikatną sytuację całego przedsięwzięcia, podał się
          > do dymisji...".
          >
          > Sytuacja w Radio Nowy Świat jest taka, że z medium jakie wam obiecywałem, prosz
          > ąc o sfinansowanie tego pomysłu, mającym być niezależnym, obiektywnym, prezentu
          > jącym różnorodny obraz świata i otaczającej nas rzeczywistości, zapraszających
          > komentatorów o różnych poglądach, staliśmy się skrzywionym ideologicznie medium
          > , którego udziałowcy, zamiast sikać pod wiatr, robią pod siebie
          .

No prośże, jak się facetowi otworzyły oczy, to zaczął nazywać kretyństwo po imieniu.
          Przekonał się, że obiektywizm i wolność słowa w wydaniu lewizny, to tylko bajki dla ich idiotów.
    • m.maska Re: Poprawne zidiocenie 13.08.20, 19:08
      Zeby nie wiem jak sie starali byc poprawni, zzawsze moga zarobic fange w nos... zaklamywanie rzeczywistosci sprawia, ze nie sa juz w stanie ci "inteliigentni" ocenic czy tego klamstwa juz wystarczy czy moze jeszcze dalej powinni sie posunac... oto jeden taki "poprawny" chcial byc...

Damian Małecki
      8 Std. ·

Przedstawię Wam dziś jaka będzie przyszłość, na podstawie takich co są w tej drodze ku "nowoczesności" kilka lat przed nami. Jeśli pójdziemy tą ścieżką to zobaczycie, że dożyjemy jeszcze czasów rasistowskiej i faszystowskiej Doroty Wellman. Tłumaczę dlaczego.

Piers Morgan, taki tam bardzo znany odpowiednik prowadzącego "pytanie na śniadanie" tyle że w brytyjskiej telewizji - w swojej wieloletniej karierze popierał gejów, popierał transwestytów, Korwina nazwał seksistowską świnią - generalnie przez naszych "prawaków" mógłby być śmiało okrzyknięty "lewakiem".

No i wyobraźcie sobie, że powiedział sobie dość i choć do tej pory większość postulatów liberalnych przyjmował, tak zakceptowanie żądań o uznanie występowania 100 płci uznał za nonsensowne.

Tyle wystarczyło aby kilka miesięcy temu Morgana zaatakowano w internecie, zwyzywano od faszystów, rasistów i homofobów oraz zorganizowano petycję o jego zwolnienie z telewizji, wiecie - taka tam tolerancja dla cudzych poglądów i lewicowa metoda dojrzałej dyskusji.

Poniżej nagranie, niestety bez tłumaczenia, na którym dochodzi do ciekawego absurdu, w którym Pierce'a Morgana broni transwestyta, któremu zmiana płci zajęła wiele lat i operacji, a atakującym jest jakiś nastolatek wiedzący lepiej i nie pozostawiający ani centymetra pola do dyskusji, albo się ze mną zgadzasz albo nie ma dla ciebie miejsca w społeczeństwie i nie, nie możesz się czuć jak 101 płeć, nie możesz się czuć pingwinem, bo takiej płci nie ma na liście, którą to my stworzyliśmy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka