Dodaj do ulubionych

Albicla.com

23.01.21, 18:46
Nowy portal spolecznosciowy - jeszcze cierpi na "choroby" wieku dzieciecego - jest na pewno w tej chwili bardzo przeciazony - z zalozenia jest konserwatywny, ale nie zamierzaja tam nikogo cenzurowac o ile nie bedzie lamal polskiego prawa. Serwery nie wyrabiaja sie z rejestracja - portal zostal uruchomiony 20.01. - maile z linkiem aktywacyjnym przychodza do spamu - no takie drobne zlosliwostki ze strony wlascicieli serwerow.
Obserwuj wątek
      • rena-ta49 Re: Albicla.com 23.01.21, 20:19
        m.maska napisała:

> I tak powinni sie cieszyc, ze im pozwolili to uruchomic i nie musza sie ukrywac
        > jak zalozyciel Parler'a.
        >

Zobaczymy czy pozwolą się rozwinąć,czy nie będzie przez lewackich hakerów atakowane.
    • a74-7 Re: Albicla.com 23.01.21, 19:30
      Ja raczej nie zapisze sie smileNie przepadam za "polska goscinnoscia "Fora gazjetki byly jej 'wspanialym' przykladem .
      Musialam nauczyc sie asertywnosci, a co z tym idzie odpowiadac wulgarnoscia na wulgarne posty ,inaczej nie dalo sie big_grin
      Przyznam ,ze na poczatku bylo to duze wyzwanie po 30latach nie mieszkania w krajubig_grinbig_grinbig_grin
      Nie zaryzykuje ponownie.Kliki mnie nie interesuja smile
    • rena-ta49 Re: Albicla.com 23.01.21, 20:10
      m.maska napisała:

> Nowy portal spolecznosciowy - jeszcze cierpi na "choroby" wieku dzieciecego - j
      > est na pewno w tej chwili bardzo przeciazony - z zalozenia jest konserwatywny,
      > ale nie zamierzaja tam nikogo cenzurowac o ile nie bedzie lamal polskiego prawa
      > . Serwery nie wyrabiaja sie z rejestracja - portal zostal uruchomiony 20.01. -
      > maile z linkiem aktywacyjnym przychodza do spamu - no takie drobne zlosliwostki
      > ze strony wlascicieli serwerow.
      >
      >

Ja jeszcze poczekam z rejestracją,aż trochę ten portal "okrzepnie"Parlela zlikwidowali ,a tam miałam załozone konto.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka