Dodaj do ulubionych

zasługi Donka

17.03.21, 19:52

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/161783553_494860138792991_1254196367673852614_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=erKM27k1K8UAX9ENOgi&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=30a78242a22f5d0516ca050657f114b5&oe=607995BD
Obserwuj wątek
        • m.maska Re: zasługi Donka 17.03.21, 21:04
          On nigdy nie byl politykiem, to byl od camego poczatku karierowicz... a ze prowadzony? owszem, przez Merkel. To od niej nauczyl sie, ze nalezy duzo obiecywac i poprzestac na gadaniu. Merkel jednak miala szczescie, ze Niemcy jeszcze lecialy sila rozpedu i niewiele mogla zepsuc - ale dzisiaj po tylu latach jej rzadow i rzadow jej kolesi i nieudacznikow Niemcy schodza na psy. Gdyby dzisiaj w Polsce ministrem zdrowia byl ktos taki jak Spahn i cala jego polityka w czasie pandemii - Polacy by juz taki rzad rozniesli - co innego Niemcy, jeszcze "Ordnung muß sein" dopiero powoli budza sie z letargu dobrobytu... albo van der Leyen, ktora zawalila zamowienia na dostawy dla niemieckiej armii a potem dostala kopniaka do Brukseli coby jej sie krzywda za jej nieudacznictwo nie stala.... byc nieudacznikiem w Niemczech mozna bylo - ale jak widac tez tylko do czasu. W niedziele byly wybory w Badenii-Wirtembergii i Nadrenii-Palatynacie, wyborcy pokazali CDU(Merkel) srodkowy palec.
    • rena-ta49 Re: zasługi Donka 19.03.21, 07:02
      Jeśli ktoś z Was ogladał wczorajszy program Anity Gargas,to chyba wnioski nasuwają się same
      Na ujawnionej taśmie możemy usłyszec ,że:
      Klich został sam w Moskwie , bez tłumacza, pieniędzy, kontaktu z Tuskiem. Na własny koszt z desperacji przyleciał z Moskwy bo Tusk się z nim nie kontaktował przez 2 tygodnie.
      Mówi do Tuska: "Myślałem że państwo polskie stać na chociaż minimum wsparcia"

Donald Tusk powinien trafić przed Trybunał Stanu!
      • a74-7 Re: zasługi Donka 19.03.21, 09:45
        "Czarne chmury nad Tuskiem "wracaja .
        niezalezna.pl/386238-nowe-fakty-ws-dzialan-rzadu-tuska-po-katastrofie-smolenskiej-dworczyk-krotko-dezercja

wpolityce.pl/smolensk/543713-co-tusk-sadzil-o-sledztwie-ws-1004-sprawdz
        Co sie odwlecze ,to nie uciecze.....
      • m.maska Re: zasługi Donka 19.03.21, 12:22
        rena-ta49 napisała:

> Jeśli ktoś z Was ogladał wczorajszy program Anity Gargas,to chyba wnioski nasuw
        > ają się same
        > Na ujawnionej taśmie możemy usłyszec ,że:
        > Klich został sam w Moskwie , bez tłumacza, pieniędzy, kontaktu z Tuskiem. Na wł
        > asny koszt z desperacji przyleciał z Moskwy bo Tusk się z nim nie kontaktował p
        > rzez 2 tygodnie.
        > Mówi do Tuska: "Myślałem że państwo polskie stać na chociaż minimum wsparcia"
        >
        > Donald Tusk powinien trafić przed Trybunał Stanu!

Szykowalam sie na te audycje na sobote, kiedy jest powtorka w TVP-Info, a tu prosze bardzo juz wczoraj ten odcinek znalazl sie na you tube...

• m.maska Re: zasługi Donka 19.03.21, 12:41
            al-szamanka napisała:

> Wystarczy mi parę fragmentów, które słyszałam rano na TVP info... nie wiem kto
            > może się równać szujostwem z tą wyjątkową szują.
            >

Czyz moze dziwic, ze tasmy te mialy byc zniszczone? ale znalazl sie ktos, kto uznal, ze "uczciwosc" za "uczciwosc". Musialby byc detym frajerem zeby majac przed soba taka szmate jak Tusk, widzac z kim ma do czynienia, nie zachowal tasmy - chocby tak na wszelki wypadek.
            Nie chcialabym byc w skorze krewnych, rodzin i przyjaciol ludzi, ktorzy tam zgineli - dzisiaj w obliczu tego co zostalo ujawnione. Panstwo istnialo teoretycznie, slusznie powiedzial B.Sienkiewicz, ch... d... i kamieni kupa to byla, panstwo z dykty. W 2007 ryży przejal wladze i zbieral efekty tego co przygotowal PiS a potem zaczelo sie dziac, to sobie przygotowal trampoline na odskok do Brukseli. Z niego taki polityk jak z koziej d... trąba.
            O tym ze wredny, to wiedza wszyscy jego wspolpracownicy.
        • m.maska Re: zasługi Donka 19.03.21, 12:32
          Renata, a tak a propos, co tam TVN 24 w temacie? czy tez puscili nagranie? jakos musza to przerobic - zrobia z Klicha idiote, czy moze z Donka? ciezko bedzie bydlaka bronic - ale to sa ekwilibrysci, trzeba zobaczyc co wymysla.
          • a74-7 Re: zasługi Donka 19.03.21, 12:52
            Po katastrofie pod Smolenskiem Klich wydal jakies wspomnienia , w ktorych poddal w watpliwosc wiarygodnosc owczesnych zarzadzajacych podejsciem do sprawy tego wydarzenia.
            • m.maska Re: zasługi Donka 19.03.21, 13:08
              a74-7 napisał:

> Po katastrofie pod Smolenskiem Klich wydal jakies wspomnienia , w ktorych pod
              > dal w watpliwosc wiarygodnosc owczesnych zarzadzajacych podejsciem do sprawy t
              > ego wydarzenia.

Nic dziwnego, jesli to przyzwoity czlowiek, to mozna mu wylacznie wspolczuc. Bez tych tasm, nikt by mu nie uwierzyl, ze premier polskiego rzadu byl takim dyletantem i nim pozostal.
            • m.maska Re: zasługi Donka 19.03.21, 15:27
              a74-7 napisał:

> Po katastrofie pod Smolenskiem Klich wydal jakies wspomnienia , w ktorych pod
              > dal w watpliwosc wiarygodnosc owczesnych zarzadzajacych podejsciem do sprawy t
              > ego wydarzenia.

Nie wiem czy to bylo planowane, ale czasowo przedstawienie tych tasm jest idealne - teraz opozycja bedzie miala potezny problem.
              Afera jaka rozkrecili wokol Obajtka i syna B.Szydlo jest niczym w porownaniu z tym skandalem i przedstawieniem jak nieudolny byl rzad PO-PSL po katastrofie smolenskiej. Zreszta nieudolny byl przez caly okres swoich rzadow. Dopoki mial jeszcze co sprzedawac, to jak paserzy mieli z czego czerpac, a kiedy zasoby topnialy i zaczelo im sie pod tylkami kurzyc to sie Tusk wyoutowal do Brukseli. A tam osiagniecia ma "potezne" - jak w pierwszym poscie tego watku. I taki wlasnie z niego polityk.
              Bruksela w ogole to taka przechowalnia dla "politykow", ktorzy nie sprawdzili sie we wlasnych krajach vide von der Leyen czy Timmermans, albo takich, ktorzy poszli juz w odstawke vide Cimoszewicz, Belka czy Miller.
              • a74-7 Re: zasługi Donka 19.03.21, 15:58
                Ja bym jeszcze chwile poczekala z ta sprawa , do momentu, az jego patronka i opatrznosc - Merkel zejdzie ze sceny .Teraz nalezy pilnowac Klicha, co by sie niespodziewanie nie powiesil ...
                • al-szamanka Re: zasługi Donka 19.03.21, 16:02
                  a74-7 napisał:

> Ja bym jeszcze chwile poczekala z ta sprawa , do momentu, az jego patronka i op
                  > atrznosc - Merkel zejdzie ze sceny .Teraz nalezy pilnowac Klicha, co by sie nie
                  > spodziewanie nie powiesil ...

Podejrzewam, ze ze wzgledu na piatkowego samobojce dostal juz ochrone, o ktorej sie nawet nie wspomina
        • m.maska Re: zasługi Donka 19.03.21, 20:30
          m.maska napisała:

> rena-ta49 napisała:
          >
          > > Jeśli ktoś z Was ogladał wczorajszy program Anity Gargas,to chyba wnioski
          > nasuw
          > > ają się same
          > > Na ujawnionej taśmie możemy usłyszec ,że:
          > > Klich został sam w Moskwie , bez tłumacza, pieniędzy, kontaktu z Tuskiem.
          > Na wł
          > > asny koszt z desperacji przyleciał z Moskwy bo Tusk się z nim nie kontakt
          > ował p
          > > rzez 2 tygodnie.
          > > Mówi do Tuska: "Myślałem że państwo polskie stać na chociaż minimum wspar
          > cia"
          > >
          > > Donald Tusk powinien trafić przed Trybunał Stanu!
          >
          > Szykowalam sie na te audycje na sobote, kiedy jest powtorka w TVP-Info, a tu pr
          > osze bardzo juz wczoraj ten odcinek znalazl sie na you tube...

TUTAJ zostalo wszystko zalatwione...

https://s20.directupload.net/images/user/210319/gq4yghau.jpg
          >
          >
          >
          >
    • rena-ta49 Re: zasługi Donka 19.03.21, 16:52
      Szatniarz, w Polsce pracował od wtorku do czwartku, tysiące ludzi straciło dorobek życia przy budowie autostrad na turniej piłkarski, dziesiątki tysięcy straciło mieszkania bo kamienice szły za 50zł do 140.Jednak przebił wszystko Smoleńskiem!
    • m.maska Re: zasługi Donka 22.03.21, 11:36
      Wywiad, który rozsierdził Tuska! Co powiedział Klich w TVN24 kilka dni po tragedii smoleńskiej? "Chcą wszystko zwalić na pilotów"

„Ja wiem, jaki jest cel tego i kto robi larum, bo ludzie, którzy odpowiedzialni są za tą katastrofę chcą wszystko zwalić na pilotów, a piloci to byli ci, co na końcu tego łańcucha zbierają błędy wszystkich” - mówił Edmund Klich w rozmowie z TVN 24 kilka dni po katastrofie smoleńskiej.

Na moją prośbę do ministra Bogdana Klicha (zbieżność nazwisk przypadkowa – red.), że nie mam jeszcze tłumacza, dostałem odpowiedź: „To co pan robi tam od trzech dni. To pan powinien go sobie załatwić”. Dalej pan minister Klich, powołując się na swoje rozporządzenie, zmuszał mnie wprost do współpracy z polską prokuraturą. Kiedy mówiłem: panie ministrze, ja nie mogę współpracować z prokuraturą, bo strona rosyjska ma do mnie pretensje, odpowiadał: „Ja tego nie przyjmuję do wiadomości

— mówił kilka dni po katastrofie Edmund Klich.

Jak podawała wówczas stacja TVN24, Klich „nie pozostawia suchej nitki na strategii, jaką nasza administracja przyjęła względem Rosjan”, a „w relacji ze stroną rosyjską pozostajemy w kategorii petenta” (ze względu na oparcie śledztwa o konwencję chicagowską).
      „Chcą wszystko zwalić na pilotów”

Klich stawiał wówczas tezę, że Rosjanie mogą nie zechcieć przekazać czarnych skrzynek stronie polskiej – mimo jasnych deklaracji polskich władz.

Ja wiem, jaki jest cel tego i kto robi larum, bo ludzie, którzy odpowiedzialni są za tą katastrofę chcą wszystko zwalić na pilotów, a piloci to byli ci, co na końcu tego łańcucha zbierają błędy wszystkich

— stwierdził Edmund Klich w rozmowie z TVN.

Pytany, czy strona polska na wyrost powiedziała „odtajnimy czarne skrzynki” a Rosjanie wcale nie są za tym, Edmund Klich potwierdził.

Oczywiście. To jest dla mnie jasne od początku i ja się ciągle dziwiłem, o co tu chodzi.

„ Nie wiemy, o czym rozmawiali ówcześni premierzy Tusk i Putin”

Edmund Klich w rozmowie z PAP komentował ujawnione przez TVP nagrania. Pytany był m.in. o wątpliwości dotyczące postępowania rządu Donalda Tuska.

Myślę, że tutaj jeszcze wiele rzeczy jest nieznanych. Nie wiemy, o czym rozmawiali ówcześni premierzy Tusk i Putin, jakie były ustalenia. W rządzie właściwie robiono niewiele. Sam za własne pieniądze zamówiłem wówczas ekspertyzę prawną, za którą na początku nie chciano mi nawet zwrócić pieniędzy. Rząd takiej nie zamówił. Byłem zaskoczony, że przez kilka dni nic nie robiono. Premier tłumaczył wtedy: „zajęliśmy się pogrzebami, zapomnieliśmy o Smoleńsku”. Przecież rząd takiego kraju jak Polska powinien mieć siły, aby zająć się i pogrzebami, i badaniem katastrofy, a przynajmniej wsparciem badania

— zaznaczył Klich.

to mozna podsumowac tylko jednym slowem: bydlak... i to wyemitowala "ich" stacja - TVN24.
      Gdyby E.Klich nie poszedl wtedy do TV, nawet tej rozmowy ujawnione w Magazynie A.Gargas by nie bylo, to ryze bydle nie bylo w ogole zainteresowane tym zeby czarne skrzynki wrocily do Polski, w ogole mial gdzies wyjasnienie przyczyn.
      Teraz ta smierdzaca lewizna drze pyski, ze komisja Macierewicza kosztowala tyle a tyle, ze niczego nie wyjasnila - a jak miala wyjasnic skoro ta ryza gnida zadbala o to zeby ani wrak ani czarne skrzynki nie wrocily do Polski i zrobil wszystko a wlasciwie nie zrobil kompletnie nic. Gdyby Panstwo wtedy funkcjonowalo, Komisja Macierewicza nie bylaby w ogole potrzebna.
      Karierowicz, ktory dla kariery byl zdolny do wszystkiego.
      Trybunal Stanu to minimum jakie powinno go za te podlosc spotkac.
      Dlaczego tak bardzo dbal o Katastrofa Smolenska nie zostala wyjasniona? czyzby sam maczal w tym swoje brudne lapy?
      Strach pomyslec jak wygladalaby polityka w czasie pandemii, gdyby ta nieudolna banda byla obecnie u wladzy.
      • rena-ta49 Re: zasługi Donka 22.03.21, 15:36
        Ręce opadają na te głosy z opozycji. Tusk oddał śledztwo Rosjanom, ale to PiS winien, że wrak leży w Smoleńsku. Tej obłudy nie da się opisać!
        Tusk to zdrajca! To trzeba sobie w końcu jasno powiedzieć, w zadnym innym kraju premier nie postąpiłby w taki sposób kiedy ginie Prezydent!
        • m.maska Re: zasługi Donka 22.03.21, 15:43
          On po prostu zadbal o wlasna d... od samego poczatku mial plany zeby sie ewakuowac do Brukseli - za malo mu placili Polacy. A poniewaz pamietal jak sie zakonczyla kariera Kwasniewskiego, bo sie narazil Rosjanom, to w tym wypadku zadbal jak mogl zeby tego nie poowtorzyc i Rosjanom nie podpasc - szkoda slow na te niemiecka wycieraczke.
          • al-szamanka Re: zasługi Donka 23.03.21, 20:35
            Dzisiaj na FB widzialam zdjecie Tuska jeszcze z lat osiemdziesiatych - pojechal do DDR aby spotkac sie z dzialaczami STASI. Zawsze trzymal z Niemcami i to obojetnie jakimi, byle Niemcy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka