Dodaj do ulubionych

Mrożony jogurt raz!

IP: *.id4.net.pl 27.01.10, 15:41
Kiedy w Polsce?!
Obserwuj wątek
    • Gość: Zuzinek Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.10, 13:22
      chcę takie miejsce w Polsce!
      Przyda się wreszcie modne,inne niż McDonalds , miejsce spotkań młodych ludzi ,gdzie można porozmawiać i zjeść pysznie i zdrowo.
      Sama jestem nastolatką i jak najbardziej marzę o barze z mrożonym joguretm.
    • Gość: Asia Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.range86-169.btcentralplus.com 01.04.10, 19:50
      Dzisiaj w Londynie w centrum handlowym Westfield zamowilam sobie klasycznego snoga z truskawkami i jagodami ... ja chce takie cos w domu! Pysznosci!!
    • Gość: slawi Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.adsl.inetia.pl 19.07.10, 23:29
      Ludzie mrozony jogurt w Polsce byl juz pod koniec lat 90. I nie przyszedl z GB ale z Nieniec- Yogen Fruz. Nawet dzisiaj jadlem :D
    • Gość: chiitka00 Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.devs.futuro.pl 07.08.10, 20:01
      ja taki jadłam w Czechach i w 2 miejscach w Polsce. jest wyśmienity ;):)
    • Gość: Cookie Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.szczecin.mm.pl 31.08.10, 15:07
      Gdzie w Polsce można kupić mrożony jogurt?
    • Gość: bombel Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.pl 25.05.11, 18:43
      kup jogurt i zamroź będzie to samo :)
    • Gość: voltar Re: Mrożony jogurt raz! IP: 178.73.48.* 10.06.11, 12:56
      @bombel
      to zupełnie nie będzie to samo:) Prawdziwy mrożony jogurt to same pyszności. Całe szczęście już niedługo otwiera się pierwszy w Krakowie, konkretnie w Galerii Krakowskiej. Ma to być podobno dość atrakcyjny wizualnie koncept... Tu macie fejsa - www.facebook.com/loveyo.jogurty
    • Gość: Nat Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.sds.uw.edu.pl 27.07.11, 17:48
      W Złotych Tarasach w Warszawie jest Redberry! Jak dla mnie coś niesamowitego i wiem, że więcej nie pójdę na inne desery, nawet te które kiedyś były moimi ulubionymi :)))
    • Gość: voltar Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.dynamic.chello.pl 03.08.11, 13:50
      Miałem okazję spróbować zarówno loveyo w Krakowie i redberry w ZT i osobiście bardziej odpowiada mi loveyo, jest takie bardziej jogurtowe:)
    • Gość: voltar Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.dynamic.chello.pl 03.08.11, 14:23
      o oprawie wizualnej już nie wspominając...
    • melafila Re: Mrożony jogurt raz! 05.08.11, 00:05
      na Podwalu w Warszawie jest FROOYOG, nieamowicie pyszny mrożony jogurt! Mozna więc powiedzieć, że moda na mrożon jogurt zawitała i do nas.
    • Gość: tomaszwilmo1 Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.unknown.vectranet.pl 08.08.11, 22:58
      Ja także jadłem mrożony jogurt we Frooyogu na Podwalu - jagodowe są the best - polecam!!!
      • Gość: kama Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.205.unused.etelko.pl 21.08.11, 17:45
        Jeśli mrożony jogurt to tylko w Redberry w Złotych Tarasach!
        • Gość: Samka Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.centertel.pl 14.09.11, 09:50
          Ja jednak tez wole ten na Podwalu we Frooyogu. Slodziutki. Pycha!
    • Gość: lina Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.205.unused.etelko.pl 25.09.11, 16:20
      Jak dla mnie tylko Redberry! :)
      • Gość: maciej Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.205.unused.etelko.pl 25.09.11, 16:27
        A jakie dodatki preferujecie?
    • Gość: karolinaa Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.nyc.res.rr.com 29.09.11, 23:33
      RedBerry? chyba połączyli nazwy RedMango i PinkBerry ze Stanów hhehe dobre. Właśnie sobie zjadłam frozen yogurt bo robią u mnie za rogiem, najlepsze na Upper West Side. mniam mniam
      • kolonme Re: Mrożony jogurt raz! 03.10.11, 15:59
        Co do samej oferty jogurtów mrożonych to na polskim nie jest z tym źle. Głównie w dużych miastach, no ale zawsze :) Świetną opcją są dostępne w Galerii Mokotów Yogen Fruz :)
        • Gość: LENA Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.205.unused.etelko.pl 07.10.11, 08:26
          A ja mam nadzieję, że powstaną nowe punkty Redberry w Warszawie, żebym miała zawsze po drodze :)))
          • Gość: alicja w. Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.11, 16:13
            próbowałam już Yogen i bardzo odpowiada ta forma komponowania smaku :)
    • Gość: Emilia MUl Re: Mrożony jogurt raz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.11, 16:19
      Yogen Fruz moim faworytem! Smakowo, żywieniowo, cenowo... w każdym aspekcie :))) Poza tym całkowite pozbawienie glutenu przemawia do szerokiego grona. Facetów także ;)
      • kolonme Re: Mrożony jogurt raz! 23.10.11, 01:09
        znaczy z tego co wiem to właśnie jogurt na bazie którego robi się deser jest tego glutenu pozbawiony... jakoś tak, w sumie muszę coś niecoś o tym poszukać...

Gość portalu: Emilia MUl napisał(a):

> Yogen Fruz moim faworytem! Smakowo, żywieniowo, cenowo... w każdym aspekcie :))
        > ) Poza tym całkowite pozbawienie glutenu przemawia do szerokiego grona. Facetów
        > także ;)
    • Gość: Mario Mrożony jogurt raz! IP: *.146.42.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.12.11, 21:23
      W Promenadzie oraz Reducie powstały punkty marki White Cherry, próbowałem naprawde znakomite.Polecam spróbujcie sami:)
    • Gość: Maria Mrożony jogurt raz! IP: *.warszawa.vectranet.pl 12.02.12, 12:21
      Uwielbiam Redberry :) Po drodze mam do Złotych ale do Arkadii wpadam na sos orzechowy :D

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka