29.01.07, 09:58
Popsuła mi się pralka, czy ma ktoś może nr tel. do jakiegoś pana który
naprawia pralki i jest godny polecenia.
Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • zzann Re: pralka 29.01.07, 14:16
      Pan Kostrzyński tel.501 108 227
      Poleciła mi go koleżanka z pracy, sprawdziłam i jestem bardzo zadowolona.
      A chciałam już wymieniać pralkę na nową!

      Pozdrawiam,
      ann
      • buzia20 Re: pralka 29.01.07, 14:43
        bardzo dziękuję
        • freediver100 Re: pralka 29.01.07, 15:26
          zupełnie jak w reklamie proszku smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka