Dodaj do ulubionych

INTERNET Aster, UPS czy Spray-co wybrać?

12.05.07, 21:18
Czy ktoś z Szanownych Sąsiadów w ostatnim czasie wybierał dostęp do Internetu
na ZZ. Która z ofert dostępnych na ZZ jest najbardziej "przyjazna" smile). Nie
mam doświadczenia z żadnym z tych operatorów. Bardzo proszę o sugestie i
cenne uwagi na co zwrócić uwage w przypadku wyboru któregoś z nich.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • asterix2001 Re: INTERNET Aster, UPS czy Spray-co wybrać? 12.05.07, 23:32
      mysle ze wybor operatora jest kwestia finansowa.zarowno upc jak i aster oferuja podobny internet.Kiedys jeszcze w upc byly limity teraz juz nie.
      ja mam Aster i jestem zadowolony.Co do Sprey-a to nie wiem bo nigdy nie mialem
      a UPC i Aster uzywalem. Choc na ZZ zaczynalem od TPSA-y.
      Pozdrawiam
      Asterix
    • mania2424 Re: INTERNET Aster, UPS czy Spray-co wybrać? 13.05.07, 08:13
      Ja wybrała Spray, i tez nie moge narzekać. Jezeli kupujesz cały pakiet czyli
      Internet, TV, telefon cena jest atrakcyjna, z tego co się orientuję najlepsza
      na osiedlu
    • mitaka Re: INTERNET Aster, UPS czy Spray-co wybrać? 13.05.07, 11:47
      a ja mam UPC i nie zamienie na nic innego!!! smile
    • waha1 Re: INTERNET Aster, UPS czy Spray-co wybrać? 13.05.07, 19:10
      Jeśli interesuje Cię tylko internet to najbardziej korzystna jest oferta JMDI
      niestety mnie nie udało się podpisać z nimi umowy mimo szczerych chęci z mojej
      strony. Drugie miejsce to SPRAY który dodatkowo ma dwie duże zalety tj. serwery
      proxy i FTP. Sam korzystam właśnie ze SPRAYa i jestem zadowolony.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka