Dodaj do ulubionych

SIM KEN 94 Warszawa

27.08.02, 13:28
Czy ktoś z Was może tam mieszka?

Poszukuję sąsiadów

Ewa
Obserwuj wątek
    • Gość: asdf Re: SIM KEN 94 Warszawa IP: 212.75.108.* 27.08.02, 14:28
      ja tam nie mieszkam
    • miriam_73 Re: SIM KEN 94 Warszawa 29.08.02, 10:36
      Ja będę mieszkać w 90, czyli zaraz obok (to te bloczki, które są na
      ukończeniu). Robiłam rozeznanie i wygląda na to, że wszystko jest OK.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka