niezdecydowana 27.08.02, 13:28 Czy ktoś z Was może tam mieszka? Poszukuję sąsiadów Ewa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: asdf Re: SIM KEN 94 Warszawa IP: 212.75.108.* 27.08.02, 14:28 ja tam nie mieszkam Odpowiedz Link Zgłoś
miriam_73 Re: SIM KEN 94 Warszawa 29.08.02, 10:36 Ja będę mieszkać w 90, czyli zaraz obok (to te bloczki, które są na ukończeniu). Robiłam rozeznanie i wygląda na to, że wszystko jest OK. Odpowiedz Link Zgłoś