Gość: AAA
IP: *.bresa.com.pl
02.10.02, 12:02
Czy ktoś ma aktualne informacje na temat terminu rozpoczęcia inwestycji przy
ulicy Dembego? Ostatnio panie w Spółdzielni informowały mnie, że budowa
zostanie rozpoczęta we wrześniu,ale czas zweryfikował te informacje...