Dodaj do ulubionych

Sam-81, inw.Dembego

IP: *.bresa.com.pl 02.10.02, 12:02
Czy ktoś ma aktualne informacje na temat terminu rozpoczęcia inwestycji przy
ulicy Dembego? Ostatnio panie w Spółdzielni informowały mnie, że budowa
zostanie rozpoczęta we wrześniu,ale czas zweryfikował te informacje...
Obserwuj wątek
    • Gość: niucher Re: Sam-81, inw.Dembego IP: *.argo.pl / 192.168.105.* 03.10.02, 15:34
      Papierowo podobno jest OK. Mają zacząć w tym miesiącu. Z NCC już podobno jest
      wszystko dogadane i podobnie z gminą.
      • Gość: ewa Re: Sam-81, inw.Dembego IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 15.10.02, 19:57
        Na ich stronach nie ma żadnych informacji na ten temat, nie wiecie jak to ma
        wyglądać?
        • Gość: A Re: Sam-81, inw.Dembego IP: proxy / *.bresa.com.pl 16.10.02, 08:05
          Ma to być sześciokondygnacyjny, pięcioklatkowy budynek.Rzeczywiście, na
          stronach www nic na ten temat nie ma, myślę że jakaś informacje ukaże się po
          rozpoczęciu budowy- mam nadzieję, że wkrótce...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka